Ohlédnutí za Týdnem s Tchibo

Na Plné Peněžence jsme již pošesté zasvětili celý týden jednomu z populárních e-shopů. Tentokrát se jednalo o obchod, který začínal o prodeje kávy, ale postupně do svého sortimentu zařadil zařadil i módu, vybavení do domácnosti a mnoho dalšího. V dnešním článku si shrneme, co jste se mohli dočíst v našich newsletterech v rámci Týdne s Tchibo.cz.

21. 4. 2024
Ohlédnutí za Týdnem s Tchibo

Tento týden jsme se seznamovali s jedním z našich oblíbených e-shopů, který disponuje četnými kategoriemi zboží. Dávno již neplatí, že by značka Tchibo byla spojena pouze s kávou.

V tomto e-shopu se můžeme vybavit skoro pro každou životní situaci. Návštěvu e-shopu Tchibo lze doporučit každému, kdo shání nový šatník, vybavuje byt nebo má jen chuť na kávu. 

Chcete být stále v obraze a vědět, co mají v Tchibu nového? Nahlédněte do Přehled kolekcí, kde vás informují o tom, jaké kolekce byly zařazeny do nabídky. V kategorii Slevy narazíte navíc sledovat novinky v podkategorii Nabídky týdne nebo Tento týden nové.

Pokud ještě nemáte s e-shopem Tchibo vlastní zkušenost, můžete si přečíst hodnocení obchodu od ostatních Peněženkářů. K dispozici vám je také několik starších recenzí

A tradičně pro vás máme pár tipů, které vám pomohou nakoupit co nejvýhodněji a vybrat si ty správné produkty.

Rady a tipy pro nákupy na Tchibo:

  • Začtěte se do blogu: Tchibo publikuje čtyřikrát týdně příspěvky v magazín pro své čtenáře. Zaměřuje se na relevantní a zajímavá témata. Redakční tým raději místo obecných rad raději testuje a zkouší to, o čem píše.
  • Předplatné kávy: U Tchiba si můžete objednat předplatného kávy online. Stačí si vybrat preferované druhy vhodné pro konkrétní typ kávovaru, frekvenci a množství a zásobu kávy budete dostávat domů pravidelně.
  • Nové kolekce: Každý týden Tchibo aktualizuje nabídku ve svém e-shopu a představuje nové kolekce produktů. Proto se vám vyplatí do e-shopu pravidelně vracet.
  • Online vyhledávání návodů: V případě, že se vám zatoulá návod k přístroji zakoupenému u Tchiba, nemusíte zoufat. Stačí na stránkách Tchiba zadat zadat číslo produktu nebo objednací číslo a máte velkou šanci, že manuál, který postrádáte, dohledáte a stáhnete si ho ve formátu PDF.
  • Nápady na dárky: Tchibo na svém webu poskytuje inspiraci a nápady na dárky rozřazené podle toho, komu mají být určeny.

Na Týden s Tchibo jsme pro vás připravili o 50 % vyšší cashback. 

 

Pokud jste akci nestihli využít, nemusíte zoufat. Akce Tchibo totiž pravidelně aktualizujeme a v profilu e-shopu na Plné Peněžence najdete vždy ty, které jsou aktuálně platné.

A jako vždy jsme pro vás otestovali jeden z produktů e-shopu. Náš Marek pro vás tentokrát testoval plnoautomatický kávovar Tchibo Esperto2 Caffè

Tchibo.cz logo

O Tchibo.cz

Známý prodejce kávy a celé řady dalších produktů od elektroniky, oblečení až po dekorace a doplňky do domácnosti.

Související slevy a akce

SLEVA 30 %

Tchibo.cz - Sleva 30 % na nejlevnější produkt
Tchibo.cz logo

až 3,85 % zpět

Sleva 30 % na nejlevnější produkt

Akce končí za:

Akce končí:

NÁŠ TIP

Tchibo.cz - Kolekce Jedeme kempovat
Tchibo.cz logo

až 3,85 % zpět

Kolekce Jedeme kempovat

Akce končí za:

Akce končí:

SLEVA AŽ 47 %

Tchibo.cz - Když káva, tak TCHIBO!
Tchibo.cz logo

až 3,85 % zpět

Když káva, tak TCHIBO!

Sleva na kávu, kávovary a kávové příslušenství

Akce končí za:

Akce končí:

NÁŠ TIP

Tchibo.cz - Kolekce Dotyk léta
Tchibo.cz logo

až 3,85 % zpět

Kolekce Dotyk léta

Akce končí za:

Akce končí:

NÁŠ TIP

Tchibo.cz - Koupelna na modré vlně
Tchibo.cz logo

až 3,85 % zpět

Koupelna na modré vlně

Akce končí za:

Akce končí:

SLEVY AŽ 50 %

Tchibo.cz - Jarní výprodej
Tchibo.cz logo

až 3,85 % zpět

Jarní výprodej

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články