Dubnové novinky Plné Peněženky 2024

3. 4. 2024
Dubnové novinky Plné Peněženky 2024

Drazí Peněženkáři,

vstupujeme do období roku, které je spojené s pocitem obnovy a očekávání. Dny se stávají delšími a teplejšími a každý paprsek slunce můžeme využít jako zdroj nové energie a optimismu. Snad vás pozitivně naladí i naše obvyklé shrnutí toho nejpodstatnější z minulého měsíce a představení novinek pro duben. 

V březnu jsme na Plné Peněžence oslavovali narozeniny našeho cashback portálu. Pomyslně jsme sfoukli již 12 svíček. Ve spolupráci s našimi partnerskými e-shopy jsme nachystali spoustu zajímavých akcí, zvýhodnění i soutěž o 12 double cashbacků na 12 měsíců (zde jsou její vítězové). 

Opět jsme oživili tradici každotýdenního zveřejňování recenzí produktů z našich partnerských obchodů. Nejnovější recenze naleznete zde, nechybí mezi nimi ani první recenze produktu (konkrétně toastovače) z populární Alzy

Od 28. března 2024 do 2. dubna 2024 probíhala na Plné Peněžence soutěž, kde účastníci měli za úkol luštit tajenku, která byla klíčem k získání jednoho ze tří bonusů ve výši 500 Kč. Úkolem bylo hledat a správně uspořádat šest písmen ukrytých v našich komunikačních kanálech ve velikonočních vajíčkách. Jména vítězů naleznete na stránce soutěže.

Cashback nově u SHEIN nebo v outletu od About You

Od března se můžete tešit z cashbacku například od SHEIN, About You Outlet, ERV pojišťovny nebo Cebia. 

 Po delší pauze se na Plnou Peněženku vrací SHEIN, online obchod specializující se zejména na dámskou módu. Pořídit zde můžete také různé módní doplňky, naušnice, náramky nebo prstýnky.

 E-shop About You velmi pravděpodobně znáte a není vyloučeno, že jste v něm již přes Plnou Peněženku nakoupili. Nyní nabídku tohoto e-shopu doplňuje i About You Outlet, který se zaměřuje na denně aktualizované nabídky nejoblíbenějších módních značek s velkými slevami.

 Další pojišťovnou, která vám nabízí cashback přes Plnou Peněženku při sjednání cestovního pojištění je ERV Pojišťovna.

Cashback nově získáte i v případě, kdy si necháte prověřit historii ojetého vozidla v renomovaném evropském systému Cebia.

Aprílový kalendář a Dny Marianne

V dubnu se můžete těšit na Aprílový kalendář, který ukrývá celkový bonus 12 000 Kč. Jde o soutěž navazující na tradiční Vánoční kalendář. Úkolem Peněženkářů je otevřít každý den okénko proklikem do obchodu z Akce dne. Po dobu se soutěže je zapotřebí odkrýt aspoň 24 okének a zároveň nakoupit do 30. 4. minimálně u jednoho z partnerů Aprílového kalendáře.

Druhý dubnový víkend potěší lovce slev. Od 12. do 15. dubna totiž proběhnou Dny Marianne se slevami až 60 %. Plná Peněženka bude tuto akci sledovat a budeme vás informovat, u kterých e-shopů můžete slevové kupóny kombinovat s cashbackem.

Už plánujete letní dovolenou? Pokud se chcete inspirovat nebo poradit, podívejte se na náš článek o hitech letní dovolené tohoto roku. 

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat aspoň jeden nákup, zůstává na začátku března ve hřec586 účastníků. 
  • Průměrná výše výplaty na účet uživatelů Plné Peněženky byla v březnu 350 Kč. Nejvyšší vyplacená odměna v měsíci se pak vyšplhala na částku 15 285 Kč. 

To je protentokrát vše. Přejeme vám, abyste v dubnu objevili nové radosti v malých věcech - ať už v prvních jarních květech, v chutném šálku kávy na slunečné terase, nebo ve chvílích strávených s blízkými.