Kola-Radotín logo

Kola-Radotín – sportovní vybavení pro cyklisty

Aby sport vedl ku zdraví, a ne k trvalé invaliditě, je potřeba mít tu správnou výbavu! Sportujte kvalitně s Kola-Radotin.cz!

Více o Kola-Radotín

Peníze zpět z nákupu

1,5 %

Recenze a články

O Kola-Radotín

Jste fanouškem cyklistiky a na kolo vyrážíte i za nepříznivého počasí? Pak nakupujte na Kola-Radotin.cz, kde najdete veškerou výbavu potřebnou pro svou oblíbenou volnočasovou aktivitu.

Snad každý z nás si čas od času zasportuje, a to ať v létě nebo v zimě. Jak totiž říká klasik, sportem ku zdraví! A aby bylo to sportování co nejpříjemnější a opravdu zdraví přínosné, je důležité mít správné vybavení. Zároveň je nutné vybírat pečlivě, ale to byste museli trávit hodiny pobíháním po obchodech a vybíráním. To nejlepší najdete na jednom místě. A to v e-shopu Kola-Radotín.cz.

kola-radotin: elektrokola, cyklokomponenty, horská kola

Kategorie na Kola-Radotín.cz

E-shop je uspořádaný do kategorií tak, abyste se na něm bezproblémově vyznali a nakoupili co nejrychleji. V e-shopu navíc seženete i batohy a drobnosti jako lahve a termosky. V e-shopu Kola-Radotin tedy seženete:

  • Jízdní kola - nezáleží na tom jestli sháníte městské, horské nebo trekingové kolo, protože na tomto e-shopu seženete všechno. Díky kolonce “Jak vybrat kolo” navíc můžete vybrat kolo přesně podle vašich představ. 
  • Elektrokola - nudí vás unavné šlapání do kopců a baví vás se jen vézt? Tak to vás určitě nadchne kategorie elektrokol, protože tu najdete tu tento moderní výdobytek. 
  • Oblečení, tretry, helmy - na stránkách Kola-Radotin.cz pořídíte i veškerou výbavu na kolo jako dresy, vesty, sukně nebo rukavice. Hlavně nezapomeňte na bezpečnost a kupte si tu správnou helmu!
  • Komponenty - v případě, že už vaše ideální kolo máte, ale potřebujete koupit jednotlivý díl, zavítejte do této sekce. Nabízí cokoliv od pedálů a řetezů po brzdové kotouče.
  • Doplňky - aby vaše jízda na kole byla kompletní a co nejvíce příjemná, pořiďte si vhodný batoh, do kterého se vám vejde potřebné na cesty. Přibalit si můžete i nějakou tu sportovní výživu, kterou také pořídíte v této kategorii.

Kola-Radotín tmá také půjčovnu špičkového vybavení pro dospělé i děti. Další specializací e-shopu jsou lyže, takže pokud sháníte výbavu na hory, Lyze-Radotín bude to pravé místo pro vás.

Jak ušetřit na Kola-Radotín.cz?

Už teď se určitě těšíte až vyrazíte na kolo nebo lyže a my vám vaše sportovní vyhlídky uděláme ještě příjemnější. Nejen, že na e-shopu pořídíte prvotřídní sportovní výbavu, ale díky cashbacku Plné Peněženky ještě ušetříte. Stačí se prokliknout skrze webové stránky Plné Peněženky na Kola-Radotin.cz a nechte si za váš nákup zaslat 1,5 % z objednávky.

Nezaujala vás nabídka na Kola-Radotín.cz?

V tom případě si možná vyberete jinde. Podívejte se na našich webových stránkách do kategorie “Sportovní potřeby a oblečení” a nahlédněte do nabídky obchodů jako Hervis.cz nebo Urban-sport.cz.


 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit