Hervis.cz logo

Hervis.cz

Společnost Hervis se specializuje na sportovní oblečení, obuv a další vybavení. Těšit se zde můžete na širokou nabídku produktů pro běh, fitness, cyklistiku, turistiku a další aktivity. Nabízené zboží je od od tuzemských i zahraničních výrobců, vše navíc za ty nejlepší ceny.

Více o Hervis.cz

Obchod je momentálně nedostupný

Obchod je dočasně pozastaven. Brzy bude opětovně spuštěn.

Recenze a články

O Hervis.cz

Společnost Hervis se specializuje na sportovní oblečení, obuv a další vybavení. Těšit se zde můžete na širokou nabídku produktů pro běh, fitness, cyklistiku, turistiku a další aktivity. Nabízené zboží je od od tuzemských i zahraničních výrobců, vše navíc za ty nejlepší ceny.

Ať už jste zdatní sportovci nebo nadšení začátečníci, v Hervis Sportu máte jedinečnou možnost pořídit si všechno potřebné sportovní vybavení od toho nejzákladnějšího (sportovní boty a oblečení) až po specializované potřeby pro jednotlivé sporty (lyže, jízdní kola, boby, brusle, helmy…). V Hervisu spolehlivě nakoupíte přes jejich e-shop, kde mimo jiné najdete záložku “Výprodej” - skvělá příležitost zakoupit vybavení na sport ještě výhodněji. 

S jakými kategoriemi se setkám na Hervis.cz?

Nabídka e-shopu je sice velmi obsáhlá a naleznete v ní veškeré vybavení pro vaše oblíbené aktivity, i tak se v ní snadno a rychle zorientujete. Čím to? Veškeré zboží je pečlivě zařazeno do jednotlivých kategorií pro váš pohodlnější a rychlejší nákup. A s jakými kategoriemi se zde setkáte? 

  • Oblečení - trička, bundy, čepice, fitness oblečení a mnoho dalšího na jednom místě za skvělé ceny. 
  • Boty - záložka plná až k prasknutí běžeckými botami, kopačkami, sněžnicemi a dalšími botami pro nejrůznější aktivity. 
  • Vybavení - v rámci této kategorie se můžete těšit například na batohy, brýle a chrániče. 
  • Sporty - hledáte vybavení pro konkrétní sport? Vyberte ho z nabídky a prohlížejte si od teď jen relevantní nabídky zboží. 
  • Značky - tato kategorie vám umožňuje vyhledávat účelně podle vaší oblíbené značky. 
  • Výprodej - skvělá příležitost zakoupit sportovní vybavení o něco levněji než normálně. 

Jak nejlépe ušetřit

Existuje hned několik možností, jak ušetřit při nákupu na tomto e-shopu. Porozhlédněte se po těch, které nabízí přímo e-shop či po těch, které najdete jinde na internetu. 

V první řadě vyzkoušejte proklik na e-shop Hervis.cz z webového portálu PlnáPeněženka.cz. Získáte tzv. cashback, tedy příjemných 2,5 % z ceny nákupu zpět. Nevybrali jste zde to, co jste hledali? Není problém. Stejným způsobem ušetříte díky Plné Peněžence i na řadě dalších e-shopů, mnohdy i více. 

Další skvělou alternativou je nákup v kategorii “Výprodej” - naleznete ji přímo na e-shopu.

Registrací k odběru newsletteru nejen že budete informováni o všech akcích a nabídkách, ale také získáte poukaz na slevu.

Nevybrali jste na si na Hervis.cz? 

Hervis Sport samozřejmě není jediným obchodem se sportovním zbožím, kde vám Plná Peněženka může nabídnout výhody cashbacku. Sportovní oblečení najdete na mnoha e-shopech, zvlášť velkým výběrem oblečení a bot Vás může zaujmout třeba BoardStar, SportObchod zase spíš nejrůznějším sportovním vybavením.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit