Nejoblíbenější produkty na Hervis.cz

Sportovní gigant Hervis nabízí širokou nabídku spotrovního vybavení a sportovního oblečení. Připravili jsme pro vás přehled těch nejoblíbenějších produktů, které můžete na e-shopu Hervis zakoupit.

16. 7. 2018
Nejoblíbenější produkty na Hervis.cz

Sháníte dárek pro nadšeného sportovce, ale nemáte konkrétní představu, co koupit? Nebo se sami chystáte začít s nějakým sportem? V každém případě se nechte inspirovat zkušenostmi lidí, kteří na Hervisu nakoupili před vámi.

Nejvyhledávanější zboží? Jízdní kola!

Cyklistika je opravdu oblíbený sport. Na kole můžete zdolávat prakticky jakýkoliv terén, od silnic až po velehory (samozřejmě s perfektně vybaveným horským kolem). Navíc můžete na kole jezdit v jakémkoliv věku, cyklistice se s nadšením věnují i celé rodiny – velký výběr dětských kol je v Hervis Sportu naprostou samozřejmostí.

TIP: Oblíbenost jízdních kol v Hervis Sportu mimo jiné dokazuje i zájem o tzv. Průkaz kola – můžete si ho koupit v některé z prodejen. Zaručuje vám profesionální montáž přímo na místě.

Obuv jako sportovní základ

Při nakupování bot se nakupující obvykle dělí na dvě kategorie. První vybírají především podle značky. Když nenajdou značkové boty do vody, raději oželí příležitost je nosit. Pro druhou skupinu je důležitá hlavně kvalita. Značku pak v některých případech vnímá spíše jako potvrzení kvality, značkové boty pak kupuje spíše při pravidelných slevách v e-shopu Hervis.cz .

TIP: V e-shopu Hervis.cz najdete boty pro každou sportovní příležitost. Nejoblíbenější jsou zimní boty včetně bruslí a pak samozřejmě běžecká obuv. Běhání totiž patří k nejčastěji provozovaným sportům. A všechno, co při běhání potřebujete, jsou právě dobré boty.

Bund nemá člověk nikdy dost

Bez bundy se sportovec většinou neobejde. Jak ale vybrat tu nejlepší, aby odpovídala sportovním nárokům? Na Hervis.cz se bundy dělí hned do několika kategorií podle sportů a příležitostí:

  • Běh – lehké větrovky pro období plískanic
  • Běžecké lyžování – lehčí bundy chránící před větrem a mrazem
  • Do deště – nepromokavé bundy a pláště nahrazující pláštěnky
  • Fitness & trénink – pružné a přizpůsobivé, chránící svaly před vychladnutím
  • Lyže & Snowboard – teplé a odolné zimní bundy
  • Outdoor & lezení – funkční bundy do do přírody a do hor
  • Skialpinismus – lehčí zimní bundy umožňující volný pohyb
  • Softshellové bundy – pro nejrůznější využití
  • Volný čas – módní, pohodlné bundy a kabáty sportovního střihu

Sekce pro milovníky bruslí i skatingu

Hervis.cz si s bruslemi rozumí, odpovídá tomu široká nabídka bruslí na led a inline kolečkových bruslí. Najdete tu ale i koloběžky, skateboardy a výstroj pro milovníky rychlé jízdy na asfaltu i na ledě: helmy, chrániče, hokejky, ochranné oblečení a příslušenství.

Na túru s pořádným batohem

Pokud jste si v Hervis Sport koupili stan s úmyslem přespat v něm po celodenním namáhavém pochodu, nepodceňujte výběr batohu, ve kterém stan ponesete. I všemožně odlehčená výstroj se vám bude po několika hodinách cesty zdát nemožně těžká. Nezapomeňte také porovnat objem kupovaného batohu s objemem nákladu, který chcete nést. A v zájmu svých zad zvažte i jeho hmotnost.

Blýskněte se u vody v nových plavkách

Pokud chcete letos u moře opravdu zazářit, nezapomeňte na originální plavky. Zvýší vaši popularitu nejméně o padesát procent. Hervis.cz nabízí celkové sportovní plavky pro pravidelné plavecké tréninky i módní dvoudílné plavky pro relaxaci u vody. Kvalitní materiály, moderní vzory a střihy jsou tím, co plavky na Hervis.cz spojuje.

Výhodný nákup s Plnou Peněženkou

A co jste si na Hervis.cz vybrali vy? Sportovní boty, kolo pro své nejbližší, stylovou bundu do města i do přírody nebo elegantní plavky? Ať už to je obuv, oblečení nebo sportovní vybavení, nezapomeňte, že přes Plnou Peněženku nakoupíte na Hervis.cz s cashbackem a dalšími slevami.

TIP: V e-shopu Hervis.cz najdete spoustu slev. Ty se ovšem nedají využít naráz. Plná Peněženka vám ale umožní využít slev a zároveň získat odměnu (cashback) za celý nákup. Stačí se zaregistrovat, přejít z našich stránek na daný obchod, nakoupit – a pak už jen čekáte na svou odměnu.

A jestli vás e-shop Hervis.cz svou nabídkou nezaujal, Plná Peněženka má v zásobě spoustu dalších obchodů se sportovními potřebami i s kvalitním oblečením pro různé druhy sportovních aktivit.
Vyzkoušet můžete například obchody Insportline.cz nebo třeba Sanasport.cz