HERVIS prodejny Praha, Brno, Ostrava

Hledáte největší a nejbližší prodejny Hervis? Podívejte se, kde všude si můžete zboží objednané z e-shopu Hervis vyzvednout osobně. Hervis naleznete v Praze, Brně, Ostravě i dalších městěch a otvírací doba je od ranních hodin do pozdních večerních.

1. 8. 2018

Get movin'! Pod tímto heslem se společnost Hervis Sports stará o sportovní módu a vybavení už od roku 1973. Orientuje se na značky předních světových i tuzemských výrobců a jejich zboží nabízí za ty nejlepší ceny. Své pobočky má i v Rakousku, Německu, Rumunsku, Slovinsku či Maďarsku, se svými 25 českými prodejnami patří mezi největší obchody se sportovním zbožím v ČR.

Rozhýbejte svůj život s Hervis Sports

Hervis sportovní obuv

Sportovní boty jsou základ, jejich kvalita určuje i kvalitu vašeho pohybu a sportovních aktivit. V Hervisu najdete obuv pro každý sport od volnočasové přes speciální běžeckou, fotbalovou, outdoorovou i sálovou až po zimní boty a lední brusle.

Hervis sportovní móda

Vhodné sportovní oblečení zvyšuje komfort a účelnost pohybu a v Hervisu si snadno vyberete třeba plavky, lyžařskou bundu, funkční prádlo, sportovní tričko, kalhoty na běhání nebo fitness oblečení do posilovny. Kvalitu zboží určuje i Hervis spolupráce s oblíbenými značkami, jako je Adidas, Puma, Converse, Salomon, Nike a další.

Hervis sportovní vybavení

Kvalitní výzbroj a výstroj může výrazně ovlivnit sportovní výkon. Hervis myslí na sportovce všeho druhu a v prodejnách najdete rakety a hokejky, lyže, snowboardy, míče, kola i cyklopříslušenství. Bohatě je tu zastoupena i kategorie outdoorových potřeb, jako jsou batohy, spacáky a matrace, stany nebo svítilny. Velký výběr je i ve fitness potřebách a sportovních doplňcích. Přijďte si vybrat, ať už holdujete jakémukoli sportu.

Online i offline nákup v Hervisu

Někdo rád nakupuje v pohodlí domova bez ohledu na poštovné, jiný preferuje osobní nákup přímo v prodejně. Chcete si oblečení nebo boty nejdřív vyzkoušet? Prozkoumat vybavení a zhodnotit, jak vám sedí a jak se vám líbí? Neradi nakupujete na internetu? Navštivte jednu z 25 prodejen Hervis v Praze, v Brně, Ostravě, v Plzni Olomouci, ve Zlíně a v dalších městech.

Prodejny Hervis Praha

V Praze máte k dispozici hned čtyř prodejny Hervis. Digitální prodejna s vybraným sortimentem se nachází přímo na hlavním nádraží. Můžete tu využít možnost objednání zboží v e-shopu a nechat si je do prodejny doručit zdarma. Další Hervis pražské prodejny najdete v Centru Chodov, v OC Nový Smíchov a v OC Europark ve Štěrboholech. Hervis na hlavním nádraží má otevřeno od 8:00 do 20:00, ostatní prodejny od 9:00 do 21:00.

Prodejny Hervis Brno

Brno má na svém kontě tři Hervis prodejny. Jednu v OC Campus Square, která otevírá každý den v 10:00 a provoz končí v 20:00, další v Galerii Vaňkovka s otevírací dobou od pondělí do soboty v čase 9:00 do 21:00 a poslední v NC Olympia, od pondělí do pátku od 10:00 do 21:00, o víkendech od 9:00 do 21:00.

Prodejny Hervis v dalších městech

Hervis Plzeň

Pokud jste z Plzně, navštivte prodejnu Hervis v Outletu na Americké, kousek od hlavního nádraží. Parkovné tu máte na hodinu a půl zdarma, což na výběr sportovních potřeb určitě postačí.

Hervis Ostrava

Jste-li z Ostravy, zajděte do Avion Shopping Parku v Roudné. Hervis prodejna je tu otevřena od 9:00 do 21:00 každý den včetně víkendů.

Hervis Olomouc

Také v Olomouci najdete svou Hervis prodejnu, a to v OC Olympia. Otevírací doba v olomouckém Hervisu je od 10:00 do 21:00 ve všední dny, od 9:00 do 21:00 o víkendech.

Hervis Zlín

Zlínský Hervis na vás čeká v NC Čapkov na Tyršově nábřeží, a to opět každý den v týdnu od 9:00 do 20:00.

Další prodejny Hervis

V Hervisu nakoupíte také v Jihlavě v City parku, v Táboře v NC Aventin, v Trutnově, v Jablonci nad Nisou v NC Rýnovka, v NC Česká lípa, v Prostějově, Děčíně, v Opavě, Karlových Varech nebo Frýdku-Místku.

Kontaktujte Hervis

Hervis poskytuje svým zákazníkům kvalitní služby včetně zákaznické péče. Pokud se chcete ujistit o dostupnosti zboží nebo máte jiný dotaz, obraťte se na zákaznickou linku na tel. čísle +420 800 200 201, která je v provozu od pondělí do pátku. Potřebujete se obrátit na konkrétní prodejnu? Najděte si tu svou na stránkách Hervis Sports.