HERVIS prodejny Praha, Brno, Ostrava

Co v článku najdete?

Get movin'! Pod tímto heslem se společnost Hervis Sports stará o sportovní módu a vybavení už od roku 1973. Orientuje se na značky předních světových i tuzemských výrobců a jejich zboží nabízí za ty nejlepší ceny. Své pobočky má i v Rakousku, Německu, Rumunsku, Slovinsku či Maďarsku, se svými 25 českými prodejnami patří mezi největší obchody se sportovním zbožím v ČR.

Rozhýbejte svůj život s Hervis Sports

Hervis sportovní obuv

Sportovní boty jsou základ, jejich kvalita určuje i kvalitu vašeho pohybu a sportovních aktivit. V Hervisu najdete obuv pro každý sport od volnočasové přes speciální běžeckou, fotbalovou, outdoorovou i sálovou až po zimní boty a lední brusle.

Hervis sportovní móda

Vhodné sportovní oblečení zvyšuje komfort a účelnost pohybu a v Hervisu si snadno vyberete třeba plavky, lyžařskou bundu, funkční prádlo, sportovní tričko, kalhoty na běhání nebo fitness oblečení do posilovny. Kvalitu zboží určuje i Hervis spolupráce s oblíbenými značkami, jako je Adidas, Puma, Converse, Salomon, Nike a další.

Hervis sportovní vybavení

Kvalitní výzbroj a výstroj může výrazně ovlivnit sportovní výkon. Hervis myslí na sportovce všeho druhu a v prodejnách najdete rakety a hokejky, lyže, snowboardy, míče, kola i cyklopříslušenství. Bohatě je tu zastoupena i kategorie outdoorových potřeb, jako jsou batohy, spacáky a matrace, stany nebo svítilny. Velký výběr je i ve fitness potřebách a sportovních doplňcích. Přijďte si vybrat, ať už holdujete jakémukoli sportu.

Online i offline nákup v Hervisu

Někdo rád nakupuje v pohodlí domova bez ohledu na poštovné, jiný preferuje osobní nákup přímo v prodejně. Chcete si oblečení nebo boty nejdřív vyzkoušet? Prozkoumat vybavení a zhodnotit, jak vám sedí a jak se vám líbí? Neradi nakupujete na internetu? Navštivte jednu z 25 prodejen Hervis v Praze, v Brně, Ostravě, v Plzni Olomouci, ve Zlíně a v dalších městech.

Prodejny Hervis Praha

V Praze máte k dispozici hned čtyř prodejny Hervis. Digitální prodejna s vybraným sortimentem se nachází přímo na hlavním nádraží. Můžete tu využít možnost objednání zboží v e-shopu a nechat si je do prodejny doručit zdarma. Další Hervis pražské prodejny najdete v Centru Chodov, v OC Nový Smíchov a v OC Europark ve Štěrboholech. Hervis na hlavním nádraží má otevřeno od 8:00 do 20:00, ostatní prodejny od 9:00 do 21:00.

Prodejny Hervis Brno

Brno má na svém kontě tři Hervis prodejny. Jednu v OC Campus Square, která otevírá každý den v 10:00 a provoz končí v 20:00, další v Galerii Vaňkovka s otevírací dobou od pondělí do soboty v čase 9:00 do 21:00 a poslední v NC Olympia, od pondělí do pátku od 10:00 do 21:00, o víkendech od 9:00 do 21:00.

Prodejny Hervis v dalších městech

Hervis Plzeň

Pokud jste z Plzně, navštivte prodejnu Hervis v Outletu na Americké, kousek od hlavního nádraží. Parkovné tu máte na hodinu a půl zdarma, což na výběr sportovních potřeb určitě postačí.

Hervis Ostrava

Jste-li z Ostravy, zajděte do Avion Shopping Parku v Roudné. Hervis prodejna je tu otevřena od 9:00 do 21:00 každý den včetně víkendů.

Hervis Olomouc

Také v Olomouci najdete svou Hervis prodejnu, a to v OC Olympia. Otevírací doba v olomouckém Hervisu je od 10:00 do 21:00 ve všední dny, od 9:00 do 21:00 o víkendech.

Hervis Zlín

Zlínský Hervis na vás čeká v NC Čapkov na Tyršově nábřeží, a to opět každý den v týdnu od 9:00 do 20:00.

Další prodejny Hervis

V Hervisu nakoupíte také v Jihlavě v City parku, v Táboře v NC Aventin, v Trutnově, v Jablonci nad Nisou v NC Rýnovka, v NC Česká lípa, v Prostějově, Děčíně, v Opavě, Karlových Varech nebo Frýdku-Místku.

Kontaktujte Hervis

Hervis poskytuje svým zákazníkům kvalitní služby včetně zákaznické péče. Pokud se chcete ujistit o dostupnosti zboží nebo máte jiný dotaz, obraťte se na zákaznickou linku na tel. čísle +420 800 200 201, která je v provozu od pondělí do pátku. Potřebujete se obrátit na konkrétní prodejnu? Najděte si tu svou na stránkách Hervis Sports.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat