Lyze-radotin logo

Lyze-radotin.cz – lyžařské a cyklistické vybavení

V zimě lyžujeme a v létě zase vytáhneme kola. Lyze-Radotin.cz vás vybaví na oba sporty a pomůže vám hoblovat kopečky i řezat zatáčky.

Více o Lyze-radotin

Peníze zpět z nákupu

1,5 %

O Lyze-radotin

Jste na svahu, jakmile v zimě napadne první sníh a v létě se nemůžete dočkat, až se vyhoupnete do sedla a vyjedete na cyklovýlet? Vybavte se na Lyze-radotin.cz a sportujte s nadšením a kvalitním vybavením.

Snad každý z nás si čas od času zasportuje, a to ať v létě nebo v zimě. A aby bylo to sportování co nejpříjemnější, je důležité mít správné vybavení. Zároveň je nutné vybírat pečlivě, ale komu by se chtělo trávit hodiny pobíháním po obchodech a vybíráním, když to nejlepší najedete na jednom místě - v e-shopu Lyže-Radotín.cz.

lyze-radotin: lyže, lyžáky, helmy, brýle, oblečení, lyžařské doplňky

Kategorie na Lyže-Radotín.cz

Ať už se chcete vybavit na lyže, e-shop je uspořádaný do kategorií tak, abyste se na něm bezproblémově vyznali a nakoupili co nejrychleji. Na Lyže-Radotín.cz navíc seženete běžkařské vybavní včetně běžek či stále oblíbenějších lyží na skialpy, ale i batohy a drobnosti jako lahve a termosky.

  • Lyže, boty - ať už jste poklidný lyžař nebo “pirát” sjezdovek, tady pořídíte rekreační i závodní lyže. V nabídce jsou ty nejkvalitnější a nejověřenější značky jako Rossignol nebo K2. A nezbytností jsou i správné lyžařské boty. Z široké nabídky si určitě vyberete ty, které vám budou nejpohodlnější.
  • Helmy - důležitá je bezpečnost, ale i ta se dá dobře nosit. V této kategorii najdete ty pravé helmy, které jsou zároveň designovým doplňkem vaší lyžařské výbavy.
  • Oblečení, brýle, doplňky - jako třešničku na dortu si tady na závěr svého nákupu můžete koupit pohodlné a hlavně teplé oblečení a pořádné brýle, díky nimž budete moct brázdit sjezdovky i v nepříznivém počasí.
  • Skibikids - lyžařskou výbavu seženete na e-shopu Lyže-Radotin.cz i pro vaše nejmenší.

Mezi stálou nabídku patří i skiservis sjezdových lyží, běžeckých lyží, snowboardů a další doplńkové služky jako bootfitting - úpravy lyžařských bot. Jste-li fanouškem cyklistiky, pak neváhejte navštívit i e-shop Kola-Radodín.

Jak ušetřit na Lyže-Radotín.cz?

Už teď se určitě těšíte až vyrazíte na lyže a my vám vaše sportovní vyhlídky uděláme ještě příjemnější. Nejen, že v e-shopu pořídíte prvotřídní sportovní výbavu, ale díky cashbacku Plné Peněženky ještě ušetříte. Stačí se prokliknout skrze naše webové stránky na Lyže-Radotín.cz a nechte si za váš nákup zaslat 1,5 % z objednávky.

Nezaujala vás nabídka na Lyže-Radotín.cz?

V tom případě si možná vyberete jinde. Podívejte se na našich webových stránkách do kategorie “Sportovní potřeby a oblečení” a nahlédněte do nabídky obchodů jako Hervis.cz nebo Urban-sport.cz.
 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit