6 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

MINDFLOW - soustředění a energie

Přírodní alternativa energeťáku a kávy pro soustředěnou práci a učení - to je Mindflow. Porazíte únavu a naplno se budete soustředit 3–4 hodiny. Vymyšleno a vyrobeno v Česku. O co jde? Přečtěte si níže.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 909 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o MINDFLOW

Buďte ve flow… už napořád

Krédem dnešní doby je stíhat co nejvíc věcí, být stále produktivnější a efektivnější, a k tomu žít zdravě. To není málo. A času také není nazbyt. Proto se parta studentů, kteří řešili problém s nedostatkem času a únavou, vrhli do průzkumu možností až nakonec přišli s něčím vlastním - doplňkem stravy poskládaným jen ze surovin, které prošly testováním na nich samotných.

Jaké úžasné doplňky stravy z pilování vyšly?

  • Mindflow Focus - ve formě tobolek vás nakopne až na 4 hodiny. Obsahuje přírodní složky, jako jsou ženšen, zelený čaj, kofein, guaranu a vitamíny B3, B6 a B12.
  • Mindflow hangover - zázračné tobolky, které uleví po náročném večírku. Ráno budete svěží bez kocoviny. Přírodní složky rychleji odbourávají škodliviny z těla. Ve složení výrobku najdete mimo jiné ostropestřec mariánský, opuncie, ženšen, řadu vitamínů skupiny B.

Jak se dá ušetřit při nákupu na Mindflow.cz?

S cashbackem od Plné Peněženky ušetříte krásných 6 % z nákupu, které vám vrátíme zpět. Prokliknutím zde na e-shop Mindflow.cz můžete začít vybírat.

To zní skvěle, najdu i nějaké alternativy?

Ano, najdete. Na stránkách Plné Peněženky v kategorii Doplňky stravy se podívejte třeba na přírodní drink Gndrink.cz, protože i spánek je důležitý nebo vše pro zdraví a detox organismu na GoOrganic.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    6 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat