Sledování zásilky z AliExpressu

Ve chvíli, kdy je vaše zboží objednané a zaplacené, můžete průběžně sledovat, kde se nachází.

2. 1. 2018 (aktualizace 21. 11. 2023)
Sledování zásilky z AliExpressu

Kde najdete číslo balíčku

Ke sledování budete potřebovat číslo balíčku – „Tracking number“. V seznamu objednávek „My Orders“ si vyhledejte konkrétní zboží, které chcete sledovat a klikněte na „View Detail“.

AliExpress sledování zásilky

 

Sledování zásilky na stránkách přepravce

Zobrazí se vám konkrétní informace k objednávce. Ve spodní části této stránky naleznete „Logistic Information“. Konkrétně jsou to informace o tom, která společnost zásilku z AliExpressu přepravuje a jaké číslo tomuto balíčku přidělila. V pravé části stránky, v rámečku pod nadpisem „Details“, naleznete i odkaz na stránky konkrétního přepravce, kam můžete zadat číslo balíčku pro sledování zásilky z AliExpress.

AliExpress sledování zásilky

V některých případech se v detailech přepravy – „Details“ dozvíte i číslo balíčku pro přepravu Českou poštou. Pod tímto číslem můžete sledovat balíček z AliExpress i na České poště.

Sledování zásilky na AliExpressu

Pokud kliknete na „View Delivery Detail“, dostanete se na stránku AliExpress Tracking, kde se vám zobrazí, v jaké části cesty se váš balíček zrovna nachází. Pro některé balíčky ovšem končí toto sledování opuštěním země původu. Jestli bude sledování zásilky z AliExpressu dostupné se dozvíte již při výběru přepravce, když zboží objednáváte.

Výběr přepravce AliExpress

Nevíte si rady? Přihlaste se do FB skupiny a zeptejte se na zkušenosti ostatních členů: AliExpress Česko – zkušenosti rady a tipy jak nakupovat

Související slevy a akce

AKČNÍ CENY

AliExpress - Getaway deals - Warm UP
AliExpress logo

až 7,51 % zpět

Getaway deals - Warm UP

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články