Skrytý prodej na AliExpressu

Slyšeli jste už o skrytých prodejích na AliExpressu? Mnozí z vás jistě ano, a jelikož se na naší facebookové skupině AliExpress Česko – zkušenosti, rady a tipy jak nakupovat množí dotazy, jak takový skrytý prodej na AliExpress probíhá, je zde pro Vás připraven tento článek, kde princip skrytého prodeje pochopíte.

9. 5. 2017 (aktualizace 19. 5. 2023)
Skrytý prodej na AliExpressu

O co se jedná

Mnoho z vás na AliExpress nakupuje „značkové“ produkty. Prodej padělků je ovšem na internetu zakázán a přímo AliExpress tento druh prodeje hlídá. Pokud na Ali narazíte na prodej „značkových“ produktů, je tato nabídka většinou k vidění jen na nějakou chvíli, dokud AliExpress na tento prodej nepřijde a prodej nezakáže. Aby prodejci neporušovali právo, začali nabízet padělky v tzv. skrytých prodejích.

Jak vyhledat skryté odkazy na AliExpressu

Skrytý prodej tedy znamená prodej „značkových“ produktů tak, aby z uvedených informací nebylo poznat, že se prodávají padělky. Na obrázku níže třeba vidíme prodej Calvin Klein hodinek. Pokud by výrobce na Aliexpress zveřejnil fotku přímo hodinek, byl by prodej co nejdříve AliExpressem zakázán.

Takto, když je zveřejněn pouze pásek hodinek, není důvod prodej zakázat, a vy si tak můžete dále vesele nakupovat své oblíbené produkty věhlasných značek. Někdy dokonce výrobce uvede obrázek, který s daným sortimentem nemá nic společného. Jak tedy skrytý prodej poznat a vyhledat?

Bez názvu

Ke skrytému prodeji se sami nedostanete, pokud s prodejcem přímo nekomunikujete. Proto doporučujeme sledovat naší facebookovou skupinu – AliExpress Česko – zkušenosti, rady a tipy jak nakupovat, kde se můžete často ke skrytému prodeji nachomýtnout.

Pravidla pro skrytý prodej na AliExpressu

Pokud skrytý prodej využijete, nepište prodejci žádnou zprávu ani hodnocení. Pokud budete prodejci psát zprávy či vkládat hodnocení a komentáře, Aliexpress se o tom dozví, prodej zakáže a daný obchod zruší.

Na skrytý prodej AliExpress platí stejná pravidla jako pro prodej klasický, nebojte se tedy objednávat. AliExpress vaše poslané peníze za objednávku zadrží a převede je na účet prodávajícímu až po tom, co doručení zboží potvrdíte. Takže i v tomto případě jste chránění politikou Aliexpress a při jakémkoli problému se můžete domáhat náhrady.

Související slevy a akce

AKČNÍ CENY

AliExpress - Akční zboží - Under US $2.99
AliExpress logo

až 7,51 % zpět

Akční zboží - Under US $2.99

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články