Červnové novinky Plné Peněženky 2024

3. 6. 2024
Červnové novinky

Drazí Peněženkáři,

přinášíme vám poslední předprázdninový zpravodaj tohoto roku. Shrneme si nejpodstatnější události z května a připravíme vás na červnové novinky. 

V květnu proběhla akce Zamilované květnové nákupy, kdy jsme pro vás ve spolupráci s našimi partnerskými e-shopy připravili na každý den atraktivní slevový kupón či jinou exkluzivní slevovou nabídku. 
Napětí přinesla hokejová tipovačka. Výsledky sportovní události, kterou ovládl český reprezentační výběr, nejlépe natipovala soutěžící Klára Mikulová. Seznam ostatních výherců cen od našich partnerských e-shopů naleznete zde
Nejpopulárnější akcí měsíce se u Peněženkářů staly Nákupy Ona Dnes.

Cashback nově u sportovních eshopu i v další cestovce 

V květnu jsme doplnili nabídku e-shopů na Plné Peněžence o zcela nové značky, ale i o obchody, které se vracejí po delší pauze. 

 Cashback opět získáte za nákup u Dormeo. Tento eshop poskytuje komplexní řešení v oblasti spánku a vybavení domácnosti. Produkty Dormeo přispívají k harmonickému spánku.

 Dalším "navrátilcem" na Plné Peněžence je Nanospace. Tento český výrobce kvalitních a certifikovaných nanovlákenných produktů má v nabídce pestrý sortiment, který zahrnuje vybavení pro alergiky, módu, produkty pro domácnost, kosmetiku či doplňky stravy.

 Nová streamovací platforma Max nahradila původní HBO Max. V nabídce má ještě více filmů, seriálu i sportovních přenosů. Za pořízení předplatného můžete získat cashback.

 Novinkou v oblasti ubytovacích služeb jsou na Plné Peněžence Hotely Mariott. Od května můžete získat cashback, pokud se ubytujete v tomto hotelovém řetězci, který patří k nejproslulejším značkám po celém světě.

 Tonery pro všechny tiskárny nabízí Gigaprint. Pokud zde nakoupíte naším prostřednictvím, čeká vás nově odměna v podobě cashbacku.

Tipujeme fotbal a chystáme dovolenou


Hokejovou tipovačku vystřídá v červnu tipovačka fotbalová. Po dobu celého měsíce můžete tipovat výsledky fotbalového Eura a získat hodnotné ceny od našich partnerů. O co budeme hrát, se dozvíte v nejbližších dnech.
Stále jsme nevybrali místo pro vaši dovolenou? Vemte si na pomoc náš cestovatelský zápisník, kde naleznete spoustu doporučení, kam se vydat na výlety i delší cesty. Pokud se chystáte cestovat zcela sami, načerpejte užitečné tipy pro sólo-cestovatele, které dala dohromady naše Káťa.

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat aspoň jeden nákup, zůstává na začátku června ve hře 565 účastníků. 
  • Průměrná výše výplaty na účet uživatelů Plné Peněženky byla v květnu 375 Kč. Nejvyšší vyplacená odměna v měsíci se pak vyšplhala na částku 69 268 Kč. 

A to je tentokrát vše. Přejeme vám úspěšný závěr školního roku a ať deštivé dny vystřídají ty slunečné. A nezapomeňte držet palce českým fotbalistům na Euru!