E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

ValachShop.sk - tradiční slovenské a české výrobky

Toužíte obdarovat vaše blízké něčím originálním a zároveň kvalitním? V tom případě byste měli rozhodně nahlédnout do nabídky e-shopu ValachShop.sk, který nabízí slovenské a české výrobky. V širokém sortimentu najdete nejen řemeslné výrobky a tradiční potraviny, ale i přírodní léčiva jako bylinné čaje a tinktúry.

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 909 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o ValachShop.sk

Nejen tradice, ale hlavně kvalita

V dnešní době, kdy je pro nás všechno snadno dostupné a můžeme si dovolit žít tak trochu exoticky a světově, často zapomínáme na krásy našeho domova. Jak uvádí zakladatel ValachShop.sk Miroslav Endel, jsme zahlcení výrobky z okolních krajin, a přitom na ty naše jaksi zapomínáme. A proto se rozhodl nabízet lidem kvalitní slovenské a české výrobky. 

Kategorie na ValachShop.sk

E-shop je přehledně uspořádaný tak, abyste našli přesně to, co hledáte. Koupit tu můžete nejen řemeslné výrobky, ale i čerstvé a domácí uzeniny a tradiční ovčí, kozí a kravské sýry.  Na ValchShop.cz najdete i přírodní léčiva, stačí si zvolit kategorii podle toho, co vás zrovna trápí za zdravotní problémy. 

 • Přírodní lékárna - ne všechno vyřeší moderní medicína a tak musí nastoupit babské rady. V této kategorii najdete vše od bylinných čajů, mastí a tinktúr, které vám pomůžou s vašimi problémy nenásilnou a přírodní cestou.

 • Potraviny - koření, oleje, džemy, to vše najdete na e-shopu. Blíží se oslavy nového roku a tady nakoupíte vše potřebné pro pohoštění vašich hostů. A pro fajnšmekry doporučujeme kvalitní masové konzervy!

 • Řemeslo a suvenýry - tato sekce skýtá kus československé kultury. Výborným dárkem jsou například lidová trička a zástěry nebo dizajnové ponožky. A pro ty, kteří by se chtěli vrátit zpátky v čase, e-shop nabízí dřevěné kuchyňské potřeby.

 • Alkohol - v sortimentu samozřejmě nemůžou chybět národní alkoholické nápoje a tak tu najdete výběrová vína a také pivo Buchvald. Chybět nemůže ani známá borovička, tatranský čaj a stále oblíbenější rum Republika.

Kdo šetří, má za tři!

Po Vánocích naše peněženky zejí prázdnotou a každá korunu je dobrá, však to znáte. A protože vám naprosto rozumíme, máme pro vás příjemnou zprávu. S nákupem na ValachShop.sk je to trochu jiné než jinde, protože díky našemu cashbacku můžete získat zpět 4,5% z vašeho nákupu. Stačí se prokliknout skrze naše webové stránky na Valachshop.sk a je to!

Doprava

To už je jen a jen na vás. Pokud máte cestu na Slovensko, můžete se stavit v kamenném obchodě v historickém centru města Spišská Nová Ves. V případě, že budete zboží objednávat k vám domů, kurýr vám zboží dopraví za poplatek.

 • Kamenná prodejna

 • Kurýr

Platba

No a teď už stačí jen zaplatit:

 • Dobírka

 • Platební karta

 • Předfaktura

Recenze ValachShop.sk

Abychom nepěli chválu jen my, uvádí pro vás níže recenze dosavadních zákazníků ze serveru Heureka.cz.

 • Tatiana obchod hodnotí naprosto pozitivně a uděluje mu 5 hvězdiček:

,,Rýchlosť, spoľahlivosť, detaily produktov na e-shope. Milujem!”

 • ZuzanaCh. uděluje e-shopu také plný počet hvězd a připojuje výživný komentář:

,,Veľký výber domácich kvalitných produktov. Veľmi dobrá a rýchla spiatočná e-mailová komunikácia; kontaktovala som ich kvôli neprebehnutej platbe a boli mi navrhnuté viaceré riešenia. Tovar bol doručený v očakávanej kvalite.”

 • Anna je třetí z našich uvedených recenzentů a sdílí stoprocentní spokojenost:

,,Výborná komunikácia, dodanie tovaru včas.”

 

Neoslovila vás nabídka na ValachShop.sk?

Pak pro vás máme alternativní obchody. Stačí se podívat do naší kategorie “Zdraví a jídlo” a pak už záleží na vás, jestli toužíte koupit nějaký jedlý dárek nebo jestli sháníte přírodní produkty. Zaujmout by vás mohla nabídka na HillVitalshop.cz a nebo na Freshbedýnky.cz. 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat