Levanduloveudoli.cz logo

Levanduloveudoli.cz - imunita z čisté přírody

V Levandulovém údolí pěstují levanduli lékařskou v BIO kvalitě, ze které vyrábí potraviny, nápoje a doplňky stravy a ve spolupráci s L'occitane také kosmetiku.

Více o Levanduloveudoli.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Recenze a články

O Levanduloveudoli.cz

V Levandulovém údolí pěstují levanduli lékařskou v BIO kvalitě, ze které vyrábí potraviny, nápoje a doplňky stravy a ve spolupráci s L'occitane také kosmetiku.

V Levandulovém údolí najdete produkty pro zdravou výživy v BIO kvalitě, SUPER potraviny a nápoje s podporou imunity, přírodními antioxidanty a antibiotiky obsaženými v Levanduli Chodouňské. Řada produktů  obsahuje také BIO konopí v kombinaci s BIO Levandulí Chodouňskou, ale i dalšími bylinkami. V Levanduovém údolí tak navazují na tradici českého bylinkářství.

Levandulové údolí: BIO produkty, zdravá výživa, doplňky stravy, levandule lékařská, čaje, nápoje s levandulí, olej s levandulí

Svou energii, znalosti bylin, staré receptury a moudrost našich předků najdete v produktech pro každodenní užití. Radost, vaření, pečení, svačiny a snídaně bohaté na antioxidanty, ale i vitamíny a minerály, LOW CARB občerstvení, kosmetické výrobky z levandule – to vše je Levandulové údolí. Produkty, se kterými vyživíme naše tělo, mysl a duši bez kompromisu a cestou udržitelnosti.

V Levandulovém údolí vám také připravují ozdravné procedury a gastronomické, bylinné, léčebné i tvůrčí zážitky přímo mezi levandulovými poli.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Kosmetika a parfémy

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit