Recenze Levandulovéúdolí.cz: léčivá síla levandule v hlavní roli

Poznejte sílu přírody v přípravcích z Levandulového údolí. Naše Šárka některé z nich zkusila a sama byla překvapená jejich účinky. Detaily se dozvíte v naší recenzi.

21. 8. 2021
Recenze Levandulovéúdolí.cz: léčivá síla levandule v hlavní roli

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Síla přírody v rukou nadšených pěstitelů a také výrobců přípravků (vhodných na tělo i do těla :)) z levandule lékařské a dalších bylinek v BIO kvalitě. To je Levandulové údolí. Kolegyně Šárka radostně vyzkoušela několik z nich. A můžeme říct, že tahle firma od Berouna má co nabídnout.

BIO Andělské kapky

Přímo z Levandulového údolí mi volala žena, která se se mnou domluvila na předání balíčku. Že mi balíček doručí někdo přímo ze společnosti, bylo velmi milé a příjemné překvapení. Na vyzkoušení jsem dostala dva produkty – Andělské kapky a BIO levandulový gril balíček.

Všechno bylo hezky zabalené a designově sladěné. Nejvíce mě zajímaly andělské kapky, četla jsem o nich nějakou recenzi a prý jsou úžasné. Takže jsem na ně byla hodně zvědavá. Na kapkách se uvádí, že zlepšují spánek, nejprve jsem si tedy myslela, že se užívají před spaním. V informacích o použití se ale dočtete, že se užívají po jídle. 

Na stránkách Levandulovéúdolí.cz se píše, že po kapkách se budete cítit nejen plni síly a energie, ale i mysl bude zklidněná a vaše tělo pocítí harmonii a úlevu. Ze začátku jsem měla dojem, že se nic takového u mě neprojevilo, ale později jsem si uvědomila, že jsem opravdu měla lepší trávení a celkově jsem neměla žádné problémy s břichem. Často trpím na bolest žaludku, nafouknutí břicha a vůbec celkově mívám problém s trávením.

Recenze Levanduloveudoli.cz: Andělské kapky a balíček na gril s levandulí

Po nějaké době jsem si uvědomila, že jsem opravdu po Andělských kapkách měla větší energii. Nejprve jsem nevěděla, jestli to způsobila moje dovolená, v rámci které jsem začala kapky užívat, nebo to opravdu byly Andělské kapky. Ale přibližně po dalším měsíci jsem měla další dovolenou a to už jsem vnímala, že tolik energie nemám. V tuto dobu jsem už kapky nebrala, takže usuzuji, že kapky na to měly vliv. 

Kapičky obsahují i BIO konopí. Pro ty, co by se této složky kapek obávali, mám dobrou zprávu. Určitě po užití kapek nebudete pociťovat žádné další vedlejší účinky. :) Tohle konopí totiž neobsahuje THC. Řekla bych, že díky konopí se mi také lépe spalo. Mívám problémy se spánkem a díky těmto kapkám jsem spala jako miminko. :) 

Vzhledem k tomu, že mi na začátku připadalo, že kapky na mě neúčinkují, dala jsem je na vyzkoušení mamce. Když už jsem je ale neměla k dispozici, musela jsem si připustit, že mě začaly znovu trápit trávicí problémy a že na těch kapkách něco bude. Takže když jsem byla občas u mámy na návštěvě, dala jsem si po jídle 3 kapky a do půl hodiny byl klid. Zažívací potíže se nekonaly. 

Jediné menší negativum, na kterém jsme se s mámou shodly, byla trochu řidší stolice, ale nic hrozného. Plus mi ještě řekla, že kapky jsou na její vkus příliš cítit konopím. Mně to naopak vůbec tak nepřipadalo. Já jsem vlastně ani nevěděla, že tam konopí je, dokud mi to neřekla. :D Další poznatek mojí mámy byl, že měla lepší spánek i trávení, takže se zdá, že kapky splňují co slibují.

BIO Andělské kapky

BIO Andělské kapky

 • Použití: 3 kapky denně na noc
 • Kapky obsahují BIO Levanduli Chodouňskou a BIO konopí
 • Účinky kapek:
 • normální funkce dýchacího systému
 • přirozená obranyschopnost
 • lepší spánek
 • uvolnění, relaxace těla a mysli
 • podpora střevního mikrobiomu
 • doplnění správné hladiny OMEGA 3 mastných kyselin
 • zlepšení kognitivního chování
 • zlepšení kardiovaskulárního systému
 • podpora dobrého trávení
 • vysoký obsah vitamínu E

1 689,00 Kč

Nakup s cashbackem

BIO levandulový gril balíček

Další produkt, který jsem měla k testování, byla sada produktů na grilování. Sada obsahuje:

 • olivový olej s BIO Levandulí Chodouňskou,
 • mořskou hrubozrnnou sůl rovněž s BIO Levandulí Chodouňskou a
 • české koření z mateřídoušky, citronové trávy a BIO Levandule Chodouňské.

Sada se hodí na jakékoliv vaření nejen na gril. Je skvělá hlavně na maso, ale koření jsem použila i na brambory, které jsem zapékala v troubě. Levandule je v koření velmi výrazná a člověk si na tuto bylinku musí trochu zvyknout. Každému možná hned nebude chutnat, ale stojí to za to, lépe se po tom tráví. Při problémech s trávením, jako mívám já, nebudete cítit nafouklé břicho. Za mě rozhodně skvělá věc a můžu doporučit. 

Recenze Levanduloveudoli.cz: Výrobky z levandule lékařské

Hrubozrnná sůl se taky hodí na víc věcí. Jak na maso, tak sůl můžete použít na pečení. Třeba pokud pečete domácí chleba, tak do něj je super a určitě doporučuji.

A olej… olej je naprosto úžasný. Dokonce jsem ho jedla i samotný – každý den po lžičce. Taky je bezva na maso nebo do salátu. 

Jak je na fotce vidět, mojí kočce Fidorce koření velmi vonělo, že mi ho chtěla sníst. :D

BIO levandulový gril balíček

BIO levandulový gril balíček

 • Obsahuje 3 produkty s obsahem levandule

465,00 Kč

Nakup s cashbackem

Něco málo o e-shopu Levandulovéúdolí.cz

V Levandulovém údolí pěstují BIO levanduli lékařskou, ze které vyrábí produkty zdravé výživy v BIO kvalitě, superpotraviny a také nápoje na podporu imunity. A nejen to. V přípravcích často najdete i další extrakty z bylin, například BIO konopí. Účinky bylinek se projeví na dobré náladě, kvalitnějším spánku, větší energii, pomůžou od bolesti hlavy a břicha, pálení žáhy a spoustě dalších blahodárných účincích.

Mezi produkty tak najdete například oleje, koření, sušenky, čaje, levandulové nápoje, RAW tyčinky. Ve spolupráci s francouzskou kosmetickou společností L’occitane vyrábějí kosmetické přípravky.

TIP: Na vlastní kůži můžete vyzkoušet procedury, které pro vás budou i nezapomenutelným zážitkem. Na workshopech si můžete vyrobit vlastní parfém nebo krém. To vše přímo na území Levandulového údolí v Českém krasu v Chodouni u Berouna. To vše můžete také díky dárkových voucherům darovat svým blízkým.

Další TIP: S cashbackem od Plné Peněženky získáte z každého nákupu z e-shopu Levandulovéúdolí.cz odměnu ve výši 10 % z objednávky.