Lentiamo.cz logo

Lentiamo.cz – levné kontaktní čočky

Vadí vám nosit brýle? Proč nezkusíte čočky? Kontaktní čočky od Lentiamo.cz vám prostě padnou do oka. A ještě za super cenu.

Více o Lentiamo.cz

Peníze zpět z nákupu

až 4 %

Nový zákazník

4 %

Stávající zákazník

2,5 %

Recenze a články

O Lentiamo.cz

Chcete čočky denní nebo měsíční, torické nebo bifokální, barevné nebo nějakou konkrétní značku? Vyberte si z velké nabídky Lentiamo.cz a budete je mít do 24 hodin doma!

Kontaktní čočky do 24 hodin u vás

E-shop Lentiamo.cz spolupracuje pouze s těmi dopravními společnostmi, které vám zásilku doručí do 24 hodin po jejím převzetí. Zároveň má rozsáhlou síť vlastních výdejních míst, kde pro vás objednávka také bude připravena do 24 hodin. Když v rámci dopravy nastanou komplikace a zásilka je pozdržena, Lentiamo.cz mají pro vás připravenou vemi štědrou omluvu. Pokud vám objednávka nebude doručena do 14 dnů od přijetí, získáte od obchodu poukázku na 500 Kč na další nákup.

Jaké kategorie Lentiamo nabízí?

Kontaktní čočky - na e-shopu Lentiamo.cz se zorientuje každý. Nabídka čoček je rozdělena podle různých kritérií, abyste našli čočky přesně podle vašich potřeb.

 • Podle doby nošení - Lentiamo.cz nabízí čočky na všechny možné doby nošení, a to jednodenní, dvoutýdenní, měsíční, čtvrtletní i kontinuální.
 • Podle typu - torické, bifokální, multifokální, silikon-hydrogelové, všechny tyto typy kontaktních čoček naleznete na e-shopu Lentiamo.cz.
 • Podle značek - vyhovuje vám konkrétní značka čoček? Na e-shopu Lentiamo.cz naleznete například Proclear, PureVision, Biomedics a mnoho dalších.
 • Lentiamo barevné čočky - e-shop nabízí také široký sortiment barevných čoček, které perfektně doplní každou vaší masku. Změňte si barvu očí a nebo celý jejich tvar, třeba na kočičí oči.

Roztoky

 • Podle objemu - na e-shopu naleznete jak roztoky s malým objemem (60 až 120 ml), tak roztoky s větším objemem (240 až 380 ml).
 • Podle typu - e-shop má skladě peroxidové, víceúčelové roztoky, roztoky bez konzervantů, roztoky pro tvrdé nebo měkké čočky, a dokonce i cestovní verze těchto roztoků.
 • Výhodnější balení - ušetřete na roztoku na kontaktní čočky tak, že si ho pořídíte ve výhodnějším balení po dvou, třech nebo čtyřech kusech.

Sluneční brýle - oči je potřeba chránit, a proto by v letních měsících měly být sluneční brýle vaším věrným společníkem.

 • Podle typu Lentiamo mají na skladě sluneční brýle jak pro muže, tak pro ženy a děti.
 • Podle typu obrouček - můžete si vybrat z několika druhů brýlí jako čtvercové, obdélníkové, kulaté nebo pilotní.
 • Podle značek - sluneční brýle od světoznámých značek jako Ray-Ban, Oakley, Emporio Armani, Michael Kors a mnoho dalších.

Příslušenství - kromě kontaktních čoček, roztoků a brýli naleznete na e-shopu i pouzdra na čočky v různých designových provedeních, oční kapky další příslušenství, které se bude hodit každému uživateli kontaktních čoček.

Jak ušetřit na Lentiamo.cz?

Lentiamo.cz nabízí široký sortiment kontaktních čoček za velmi výhodnou cenu, ušetřit můžete také pomocí slevových kuponů, které svým zákazníkům tento obchod často dává. K těmto všem slevám budete moci zároveň připočíst i slevu, kterou získáte díky službě cashback na Plné Peněžence. Když nakoupíte na Lentiamo.cz pomocí prokliku z Plné Peněženky, bude vám vráceno až 4 % z částky z objednávky.

Nejlepším způsobem, jak se dozvědět o slevách a akcích jako první, je přihlásit se k Lentiamo.cz newsletteru. Zároveň získáte i 50 bodů na váš účet a budete si moci vybrat hodnotný dárek.

Nevybrali jste si u obchodu Lentiamo.cz?

Pokud nenajdete ty pravé kontaktní čočky, můžete vyzkoušet i další obchody z kategorie "Kontaktní čočky" na Plné Peněžence. Prohlédněte si například kvalitní, originální kontaktní čočky, jaké můžete dostat v optice nebo u svého očního lékaře na e-shopu Alensa.cz nebo internetovou lékárnu Lékárna.cz, kde nakoupíte kontaktní čočky, léky a mnoho dalšího.

 

Hodnocení uživatelů

 • 4,8

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  129 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Bezkonkurenční vyber

  Daniela Č. 29. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Můj obchod číslo 1. :) rychlé dodání...

  Tereza V. 27. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Příznivé ceny a rychlé doručení.

  Karolína K. 5. 10. 2023

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit