4 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Lentiamo.cz - levné kontaktní čočky

Kontaktní čočky od Lentiamo.cz vám prostě padnou do oka. Na e-shopu naleznete široký sortiment kontaktních čoček a příslušenství spojeném s čočkami jako roztoky, pouzdra a podobně. A vše za velmi výhodnou cenu.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 912 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Lentiamo.cz

Kontaktní čočky do 24 hodin u vás

E-shop Lentiamo.cz spolupracuje pouze s těmi dopravními společnostmi, které vám zásilku doručí do 24 hodin po jejím převzetí. Zároveň má rozsáhlou síť vlastních výdejních míst, kde pro vás objednávka také bude připravena do 24 hodin. Když v rámci dopravy nastanou komplikace a zásilka je pozdržena, Lentiamo.cz mají pro vás připravenou vemi štědrou omluvu. Pokud vám objednávka nebude doručena do 14 dnů od přijetí, získáte od obchodu poukázku na 500 Kč na další nákup.

Jaké kategorie Lentiamo nabízí?

Kontaktní čočky - na e-shopu Lentiamo.cz se zorientuje každý. Nabídka čoček je rozdělena podle různých kritérií, abyste našli čočky přesně podle vašich potřeb.

 • Podle doby nošení - Lentiamo.cz nabízí čočky na všechny možné doby nošení, a to jednodenní, dvoutýdenní, měsíční, čtvrtletní i kontinuální.
 • Podle typu - torické, bifokální, multifokální, silikon-hydrogelové, všechny tyto typy kontaktních čoček naleznete na e-shopu Lentiamo.cz.
 • Podle značek - vyhovuje vám konkrétní značka čoček? Na e-shopu Lentiamo.cz naleznete například Proclear, PureVision, Biomedics a mnoho dalších.
 • Lentiamo barevné čočky - e-shop nabízí také široký sortiment barevných čoček, které perfektně doplní každou vaší masku. Změňte si barvu očí a nebo celý jejich tvar, třeba na kočičí oči.

Roztoky

 • Podle objemu - na e-shopu naleznete jak roztoky s malým objemem (60 až 120 ml), tak roztoky s větším objemem (240 až 380 ml).
 • Podle typu - e-shop má skladě peroxidové, víceúčelové roztoky, roztoky bez konzervantů, roztoky pro tvrdé nebo měkké čočky, a dokonce i cestovní verze těchto roztoků.
 • Výhodnější balení - ušetřete na roztoku na kontaktní čočky tak, že si ho pořídíte ve výhodnějším balení po dvou, třech nebo čtyřech kusech.

Sluneční brýle - oči je potřeba chránit, a proto by v letních měsících měly být sluneční brýle vaším věrným společníkem.

 • Podle typu Lentiamo mají na skladě sluneční brýle jak pro muže, tak pro ženy a děti.
 • Podle typu obrouček - můžete si vybrat z několika druhů brýlí jako čtvercové, obdélníkové, kulaté nebo pilotní.
 • Podle značek - sluneční brýle od světoznámých značek jako Ray-Ban, Oakley, Emporio Armani, Michael Kors a mnoho dalších.

Příslušenství - kromě kontaktních čoček, roztoků a brýli naleznete na e-shopu i pouzdra na čočky v různých designových provedeních, oční kapky další příslušenství, které se bude hodit každému uživateli kontaktních čoček.

Jak ušetřit na Lentiamo.cz?

Lentiamo.cz nabízí široký sortiment kontaktních čoček za velmi výhodnou cenu, ušetřit můžete také pomocí slevových kuponů, které svým zákazníkům tento obchod často dává. K těmto všem slevám budete moci zároveň připočíst i slevu, kterou získáte díky službě cashback na Plné Peněžence. Když nakoupíte na Lentiamo.cz pomocí prokliku z Plné Peněženky, bude vám vráceno 4 % z částky z objednávky.

Nejlepším způsobem, jak se dozvědět o slevách a akcích jako první, je přihlásit se k Lentiamo.cz newsletteru. Zároveň získáte i 50 bodů na váš účet a budete si moci vybrat hodnotný dárek.

Nevybrali jste si u obchodu Lentiamo.cz?

Pokud nenajdete ty pravé kontaktní čočky, můžete vyzkoušet i další obchody z kategorie "Kontaktní čočky" na Plné Peněžence. Prohlédněte si například kvalitní, originální kontaktní čočky, jaké můžete dostat v optice nebo u svého očního lékaře na e-shopu Alensa.cz nebo internetovou lékárnu Lékárna.cz, kde nakoupíte kontaktní čočky, léky a mnoho dalšího.

 

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  4 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat