Eureko.cz logo

Eureko.cz

Radost z pohybu je nenahraditelná, někdy nám v něm ale brání bolest. Nenechte se bolestí odradit a vyzrajte na ni s Eureko.cz!

Více o Eureko.cz

Peníze zpět z nákupu

0,8 - 3 %

Zboží značek AIREX, THERABATH a HAIDER

0,8 %

Ostatní zboží

3 %

O Eureko.cz

Jste profesionální sportovec, zotavujete se po úrazu nebo jste si s něčím hnuli? Ulevte si od bolesti nejen s rehabilitačními a cvičebními pomůckami od Eureko a dejte pohybu zelenou!

Kromě vybavení a pomůcek na masáže a cvičení se můžete inspirovat články se zajímavostmi a tipy na cviky, videa a návody.

Co tedy v e-shopu Eureko.cz najdu:

 • Tejpování a tejpy - seženete zde fixní i polopružné tejpy, kros tejpy s příslušenstvím, tejpovací sety, podtejpy pro bezbolestné strhávání pevných tejp a další.
 • Rašelina, zábaly a parafín - pro zahřátí těla i duše zkuste rašelinové zábaly, voskové zábaly s propolisem, parafínové zábaly a další.
 • Přístroje a vybavení - základem firmy Eureko je zdravotnická technika pro termoterapii, posilovací trenažéry, vyhřívací dečky, masážní přístroje a lehátka, lékařská diagnostika, ultrazvukové gely a jiné nezbytnosti.
 • Rehabilitace a fitness - najděte si to svoje, například se vám může hodi ortéza, bandáže, cvičební a posilovací guma, overball, balanční podložky, gymnastický míč, cvičební podlahy a tatami, masážní válce, ježek, rehabilitační pomůcky SM systému MUDr. Smíška a jiné pomůcky.
 • Masáže, spa a wellness - to jsou masážní prostředky pro klasickou masáž, pro wellness, lávové kameny, esence do parní lázně, do sauny, knihy a mnohem víc.
 • Tradiční čínská medicína - pro specialisty na čínskou medicínu jsou zde akupunkturní jehly, sady na baňkování, masážní náramky a prstýnky, podložky a jiné pomůcky.
 • Hygiena a papír - na dezinfekci povrchů, rukou, papírové ručníky, jednorázové potahy na terapeutické lehátko a jiné.
 • Domácí cvičení a posilování - ať už něco potřebujete na protažení (třeba balanční míč, masážní míček), posilování (například cvičební gumy, činky), jógu, pilates či odpočinek, to vše v této kategorii.

Jak nákupem na Eureku ušetřit?

Jednoduše s cashbackem Plné Peněženky získáte z nákupu až 3 % zpět. Stačí se prokliknout přes odkaz z Plné Peněženky, například zde, na e-shop Eureko.cz a dál vybírat a objednávat tak, jak jste v online prostředí zvyklí.

Nakonec si nevyberu

Na stránkách Plné Peněženky najdete sportovní potřeby i v dalších e-shopech. Pro cyklisty se může hodit Ski a Bike Centrum Radotín. Oblečení, obuv a sportovní vybavení nabízí e-shop Reebok.cz. Běžci si třeba najdou něco v e-shopu pro běh a sport Top4Running.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Sport, hobby a zábava

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

 • Celkem připsáno zákazníkům +196 mil. Kč připsáno zákazníkům
 • Počet registrovaných uživatelů 880 tis. registrovaných uživatelů
 • Počet obchodů v našem katalogu 1043 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus