0,75 až 3 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Eureko.cz

Eureko nabízí rehabilitační a cvičební pomůcky, potřeby pro terapeuty a wellness produkty.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 772 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Eureko.cz

Kromě vybavení a pomůcek na masáže a cvičení se můžete inspirovat články se zajímavostmi a tipy na cviky, videa a návody.

Co tedy v e-shopu Eureko.cz najdu:

  • Tejpování a tejpy - seženete zde fixní i polopružné tejpy, kros tejpy s příslušenstvím, tejpovací sety, podtejpy pro bezbolestné strhávání pevných tejp a další.
  • Rašelina, zábaly a parafín - pro zahřátí těla i duše zkuste rašelinové zábaly, voskové zábaly s propolisem, parafínové zábaly a další.
  • Přístroje a vybavení - základem firmy Eureko je zdravotnická technika pro termoterapii, posilovací trenažéry, vyhřívací dečky, masážní přístroje a lehátka, lékařská diagnostika, ultrazvukové gely a jiné nezbytnosti.
  • Rehabilitace a fitness - najděte si to svoje, například se vám může hodi ortéza, bandáže, cvičební a posilovací guma, overball, balanční podložky, gymnastický míč, cvičební podlahy a tatami, masážní válce, ježek, rehabilitační pomůcky SM systému MUDr. Smíška a jiné pomůcky.
  • Masáže, spa a wellness - to jsou masážní prostředky pro klasickou masáž, pro wellness, lávové kameny, esence do parní lázně, do sauny, knihy a mnohem víc.
  • Tradiční čínská medicína - pro specialisty na čínskou medicínu jsou zde akupunkturní jehly, sady na baňkování, masážní náramky a prstýnky, podložky a jiné pomůcky.
  • Hygiena a papír - na dezinfekci povrchů, rukou, papírové ručníky, jednorázové potahy na terapeutické lehátko a jiné.
  • Domácí cvičení a posilování - ať už něco potřebujete na protažení (třeba balanční míč, masážní míček), posilování (například cvičební gumy, činky), jógu, pilates či odpočinek, to vše v této kategorii.

Jak nákupem na Eureku ušetřit?

Jednoduše s cashbackem Plné Peněženky získáte z nákupu až 3 % zpět. Stačí se prokliknout přes odkaz z Plné Peněženky, například zde, na e-shop Eureko.cz a dál vybírat a objednávat tak, jak jste v online prostředí zvyklí.

Nakonec si nevyberu

Na stránkách Plné Peněženky najdete sportovní potřeby i v dalších e-shopech. Pro cyklisty se může hodit Ski a Bike Centrum Radotín. Oblečení, obuv a sportovní vybavení nabízí e-shop Reebok.cz. Běžci si třeba najdou něco v e-shopu pro běh a sport Top4Running.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    až 3 %
  • Zboží značek AIREX, THERABATH a HAIDER
    0,75 %
  • Ostatní zboží
    3 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat