Reebok.cz logo

Reebok.cz – značková obuv

Zažijte radost z pohybu při jakémkoliv sportu v oblečení a obuvi Reebok! Vybavte se funkčními outfity a sportujte s radostí.

Více o Reebok.cz

Peníze zpět z nákupu

4 %

O Reebok.cz

Nemusíte být sportovní nadšenec, abyste si na Reebok.cz vybrali. Kromě sportovních produktů nakupujte i volnočasové kousky, které kombinují funkčnost typickou pro sportovní sortiment a trendy vzhled.

Globální dosah Reebok

Značka byla založena v roce 1895 jako společnost na výrobu běžecké obuvi. Název Reebok se značce dostal až v roce 1960 podle názvu africké antilopy či gazely, rhebok. Reebok je od roku 2005 dceřinou společností firmy Adidas. Je to globální obuvní a oděvní značku, která vyrábí a distribuuje kondiční a sportovní předměty včetně bot, sportovního oblečení, doplňků, a tréninkového zařízení. E-shop Reebok.cz je jejím oficiálním e-shopem pro český trh.

Co si můžu na Reebok.cz pořídit?

Nemusíte být sportovním nadšencem, abyste si na Reebok.cz vybrali. Na e-shopu najdete kromě sportovních produktů i volnočasové kousky, které kombinují funkčnost typickou pro sportovní sortiment a trendy vzhled. Zboží Reebok si tak snadno oblíbíte.

  • Boty – na e-shopu naleznete obuv hned v několika kategoriích. Reebok vyrábí boty pro ženy i muže v několika střizích. Boty si můžete vybrat podle toho, jak je budete užívat. Reebok kromě sportovních tenisek na běh, posilování, crossfit a tanec nabízí obuv pro volný čas. Sortiment tak skýtá výběr nazouváků, žabek a spousty městských tenisek.
  • Oblečení – oblečení Reebok není jen pro sportovce, kteří ocení prodyšnost materiálů a pohodlné střihy. Na e-shopu Reebok.cz najdete celou škálu oblečení pro volný čas. Budete se v něm cítit dobře ať už půjde s přáteli do parku, s partnerem do kina, či na oběd k rodině. Volnočasová a městská móda Reebok se vyznačuje originálními střihy, jedinečnými barevnými kombinacemi a neokoukanými materiály.
  • Doplňky – ponožky, batohy, čepice, kšiltovky, sluneční brýle, hodinky a fitness vybavení – to vše naleznete na e-shopu Reebok.cz.
  • Kolekce – zboží na e-shopu Reebok.cz je řazeno taky do kategorií jako jsou speciální kolaborace známých osobností se značkou Reebok, nebo podle speciálních zpracování jednotlivých sportovních materiálů. Zboží můžete rovněž vybírat podle sportu, který v něm budete provozovat.
  • Dárky – chytrá funkce webu Reebok.cz je nabídka potencionálních dárků pro vaše nejbližší. Vybírat můžete z cenové kategorie a rovněž kategorie rozdělené podle toho, pro koho bude dárek určen. Tato nabídka vám zaručeně pomůže, pokud si nejste jisti, čím své blízké potěšíte.

Jak ušetřit na Reebok.cz?

Zapomeňte na nákupy bez slev! Nejenže na stránkách Reebok.cz najdete velké množství zboží v akčních nabídkách, a ještě víc můžete nyní ušetřit můžete díky Plné Peněžence. Proklikněte se skrze naše internetové stránky na e-shop Reebook.cz a ušetřete 4 %.

Nevybrali jste si u obchodu Reebok.cz?

Odměnu cashback získáte i u jiných obchod při nákupu přes Plnou Peněženku. Podívejte se do naší kategorie “Sport” a vyberte si například u specializovaného prodejce sportovního vybavení Hervis.cz. Sháníte-li fitness vybavení a vybavení na běh v přírodě i doma, navštivte webové stránky inSPORTline.cz. Pro velký výběr sportovního oblečení je tady Sportinator.cz.

 

 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Móda a doplňky

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit