Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Reebok.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Reebok.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

27 nákupů
22 uživatelů vyzkoušelo
281 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
67 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu Reebok.cz

Peníze zpět z nákupu
4 %
Přejít do obchodu
Nezlevněné zboží
4 %
Přejít do obchodu
Akční zboží či při využití jakékoliv slevy
0 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 4 % cashback z každého nákupu nezlevněného zboží!

Reebok.cz pro všechny, kteří jsou posedlí pohybem! Pojďte překonávat mety, rekordy, časy a hlavně sami sebe. Cílem je užít si to. Obujte se do toho s Reebokem!

Někdo si chce vypracovat postavu, někdo zaběhnout skvěle těžký závod a jiný si jen užít sportovní odpoledne s přáteli. S Reebokem žijte pro pohyb. Každý krok dokáže být výzva i potěšení zároveň. Reebok.cz Vás podpoří, ať už se vydáváte jakýmkoli směrem, dokud si jdete za tím svým.

V nabídce obchodu najdete širokou nabídku sportovního oblečení, obuvi a doplňků jak pro Vás, tak pro Vaše děti.

Podmínky

Zobrazit více

Upozornění: Na přání obchodu není cashback udělován za nákup zboží ve slevě, akcích či jinak zlevněného například pomocí slevových kódů a kupónů.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google