ČasKrmení.cz logo

ČasKrmení.cz – granule pro psy, krmení pro kočky

Jste poctivý chovatel a chcete pro svého mazlíčka jen to nejlepší? ČasKrmení.cz je přesně pro vás! Pořiďte jim jen to nejlepší!

Více o ČasKrmení.cz

Peníze zpět z nákupu

1,5 %

Recenze a články

O ČasKrmení.cz

Pořiďte na Čas Krmení vše potřebné pro vaše psy, kočky, koně, fretky, ptáky a mnoho dalších! Nakoupíte krmivo, hygienické přípravky, klece, podestýlky, lampy a spoustu dalších chovatelských potřeb.

Ráj pro poctivé chovatele

Internetový obchod ČasKrmení.cz je spolehlivý e-shop s krmivem a jiným příslušenstvím k chovu mnoha druhů domácích mazlíčků. Je připravený na chovatele psů, koček, koní, hlodavců, ptáků, rybiček, slepic, fretek, a dokonce i holubů. Najdete zde mnohem více, než jen krmivo pro vybraný druh zvířete, ale také léčiva, doplňky a všechno příslušenství, které nutně potřebujete pro svou němou tvář. E-shop vám garantuje, že do 30ti dnů od zakoupení je možné vrácení zboží a peněz. Zaručená je také nonstop dostupnost na telefonu. Vaše údaje a komunikace s obchodem jsou vysoce chráněné, můžete se zde spolehnout na naprosto bezpečný nákup. 

Vybírejte z mnoha kategorií zboží

Stačí si na liště zvolit, jaké zvíře máte doma, a vyskočí vám všechny produkty s ním spojené:

 • Psi - krmení (konzervy, granule, pamlsky, paštiky, vitamíny, buvolí kůže a další), misky, podložky a rohožky, hračky, hygiena (šampony, kartáče, hřebeny, nůžky, strojky a mnoho dalších), vodítka, postroje, náhubky, obojky, pelíšky a koše, oblečky, přepravky a klece, boudy a stany, specializované doplňky (protištěkací obojky, sportovní potřeby, lokátory, …), ochranné límce, antiparazitika, zdravotní potřeby, dekorace, knihy.

 • Kočky - krmivo (konzervy, pamlsky, kapsičky, vitaminy, paštiky), misky, fontány, krmítka, podložky, hračky, hygiena (šampony, kartáče, škrábadla), vodítka, postroje, oblečky, steliva a toalety, dvířka a sítě, přepravky, klece, doplňky a dekorace, móda pro chovatele a další.

 • Hlodavci - krmivo, vitamíny a minerály, klece, přepravky, králíkárny, ohrady, misky, napáječky, krmítka, domky, hnízda, prolézačky, hygiena (přípravky a náčiní), postroje, knihy, podestýlky, toalety a další.

 • Ptáci - krmivo a minerály, klece, voliéry, hnízda, budky, krmítka, hračky, pítka, koupelny, hygiena, plašiče, knihy, doplňky a dekorace a další.

 • Koně - krmivo, minerály a léčiva, jezdecké potřeby (sedla, podbřišníky, ohlávky, třmeny, kování a fixace a mnoho dalších), přepravníky, stáje a přístřešky, ohrady a jízdárny. 

 • Rybičky - krmení, akvária, hnojiva, osvětlení, úprava vody, písky a kameny, dekorace a další.

 • Slepice - kurníky, líhně, lampy, prosvětlovačky, kroužky a značení, klece, výběhy, barely, nádoby a další.

 • Fretky - krmivo a pamlsky, šampony, postroje, prolézačky, klece, knihy.

 • Holubi - holubníky, klece a léčivé přípravky.

Můžete nakoupit s cashbackem

Máte zájem při nákupu u ČasKrmení.cz ušetřit? Pak není nic snazšího, než se na stránky e-shopu prokliknout z našeho cashback portálu Plná Peněženka. Na váš účet vám pak zašleme zpět 2 % z ceny vašeho nákupu.

Doprava

Doručení objednávek do 499 Kč vás bude stát 149 Kč, objednávky nad 499 Kč jsou doručovány za 99 Kč. 

Platba

 • Převodem na bankovní účet

 • Platební brána PayPal

 • Dobírka - za poplatek 19 Kč

Platit kartou nelze.

Recenze a zkušenosti s produkty a službami ČasKrmení.cz

Podle serveru Heureka.cz jsou zákazníci se službami obchodu moc spokojení. Oceňují hlavně dobrou rychlost doručení, ceny, komunikaci, kvalitu a výběr zboží:

 • Korandová už využívá služby obchodu déle:

,,Velká spokojenost již celá léta.”

 • Kamila si také moc pochvaluje:

,,Nakupuji zde opakovaně. Jsem velmi spokojená. Komunikace s obchodem je bezproblémová. Spíš bych řekla nadprůměrně lidská a vstřícná. Doporučuji všem.”

 • Kovanda dal obchodu také všech 5 hvězdiček:

,,Děkuji za vstřícnost - při minulém dodání byly granule rozsypané v krabici. Po připomenutí této zkušenosti nám majitel zaslal s novou dodávkou kompenzaci v podobě praktické nákupní tašky a pytlíku na pamlsky - super přístup, ještě jednou děkujeme.”

Jiné obchody na vás také netrpělivě čekají!

Pokud se vám nic z nabídky ČasKrmení.cz nezamlouvalo tolik, abyste nějaký produkt z obchodu koupili, nemusíte opouštět stránky Plné Peněženky - právě naopak. Zkuste se porozhlédnout v naší sekci “Zvířata”, kde najdete mnoho obchodů s podobným sortimentem. Obchod Zoohit.cz nabízí také krmivo a doplňky pro vaše mazlíčky a Alavis vám poskytne špičkové veterinární přípravky. Nic nezkazíte ani návštěvou PetCenter.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Online nákupní galerie

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit