E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

PetCenter.cz - chovatelské potřeby všeho druhu

Dělají nám radost, umí zvednout špatnou náladu a bereme je jako členy rodiny. Domácí mazlíčci jsou pro mnoho z nás neodmyslitelnou součástí života a my chceme udělat všechno proto, abychom se o ně dobře postarali. To nejpotřebnější pro jejich chov a spoustu doplňků najdete na e-shopu PetCenter.cz, který nabízí prvotřídní výběr všech chovatelských potřeb.

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod pet-food .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 888 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o PetCenter.cz

To nejlepší pro ty, co dělají náš život veselejší

Ať už chcete vašeho mazlíčka potěšit nějakým pamlskem nebo sháníte potřeby pro jeho zabydlení u vás doma, na tomto e-shopu seženete opravdu cokoliv. Společnost PetCenter.cz vás jednoduše doprovodí od chvíle, kdy se rozhodujete o pořízení domácího mazlíčka až po všechnu jeho ostatní péči, abyste si maximálně užívali vašeho společného soužití. Udělejte váš domov i domovem pro vaše zvířecí přátele, protože jak všichni víme, oni si opravdu zaslouží to nejlepší.

Kategorie na PetCenter.cz

Nezáleží na tom, jestli je vaším miláčkem pes, křeček nebo třeba papoušek, protože vše co potřebujete k jejich péči najdete na PetCenter.cz. Velkému výběru jsou přizpůsobeny celé stránky obchodu a chovatelské potřeby jsou přehledně rozděleny do kategorií. Stačí tak jen vybrat podle toho, jakého máte mazlíčka.

 • Psi - v nabídce naleznete krmivo pro psy od zavedených výrobců. Zvolte tak krmivo s ohledem na plemeno, stáří i zdravotní stav vašeho psa. V široké nabídce snadno sestavíte kompletní krmivový plán pro štěňata i dospělé psy ve všech možných příchutích. Kromě toho je v této kategorii kompletní sortiment doplňků - od boudiček, pelechů přes pamlsky, vodítka, antiparazitika až třeba po vitamíny či misky.

 • Kočky - správná výživa je ta nejpodstatnější část péče o vašeho mazlíčka, a ne jinak je tomu u koček. Kvalitní krmivo si můžete vybrat v rozmanitých chuťových kombinacích a v různě velkém balení. Granule pro jsou ale jen jedním ze zástupců široké nabídky, vybrat totiž můžete i oblíbené kapsičky, masové konzervy, paté i pamlsky. PetCenter. spoléhá na přední evropské dodavatele, kteří v krmivech správně kombinují poměr všech důležitých živin, minerálů i stopových prvků. Jednotlivé výrobky jsou koncipovány i s ohledem na konkrétní stáří i druh kočky, stejně tak najdete produkty pro zvířata se speciální dietou. V nabídce kromě jiného seženete i doplňky pro péči o kočky, včetně kočičího wc s vyměnitelnými filtry a náhradními náplněmi.

 • Hlodavci - pro zajištění správného prostředí i pro ulehčení péče o hlodavce e-shop nabízí klece pro králíky, morčata i menší hlodavce. Podle velikosti a náročnosti vašeho mazlíčka můžete vybírat zajímavě a prakticky řešené zázemí s dostatkem místa pro pohyb, vhodně umístěné misky pro krmení i s přístupem k vodě. Uváděné klece umožňují snadnou údržbu a společně s nabídkou podestýlky i optimální čisté a zdravé prostředí. V této kategorii nakoupíte i kvalitní krmivo pro hlodavce, které zajistí vašemu zvířátku dostatečný přísun všech živin a zároveň nedovolí žádné dietetické chyby, které by vedly k zhoršenému zdravotnímu stavu.

 • Ptáci - na své si na PetCenter.cz přijdou i majitelé okřídlených mazlíčků. V této sekci nakoupíte jak krmiva různých druhů a různé vyživovací doplňky, ale i vše potřebné pro zabydlení vašich opeřenců jako klece a krmítka. Stačí nahlédnout do kategorie ptáci a pak už stačí jen vybrat.

 • Akvaristika a teraristika - poslední, ale neméně důležití jsou na e-shopu zastoupení netradiční zvířecí přátelé, jako třeba rybičky nebo hadi. Shánění doplňků pro jejich péči není o nic náročnější než u předchozích mazlíčků, protože v kategorii akvaristika a teraristika najdete opravdu vše pro jejich chov. 

Jak ušetřit na PetCenter.cz?

Určitě se těšíte až uděláte radost vašim mazlíčkům a my uděláme radost vám!  Díky cashbacku Plné Peněženky totiž získáte nějaké korunky z vašeho zvířecího nákupu zpátky. Na našich webových stránkách se stačí prokliknout PetCenter.cz a nechte si na váš bankovní účet zaslat 2,5 % z částky celého nákupu.

Doprava

A aby k vám vaše objednávka dorazila co nejspolehlivěji, PetCenter.cz zajišťuje za menší poplatek dopravu profesionální balíková doprava GEIS. V případě, že si však svůj nákup chcete vyzvednout osobně, stačí zvolit jedno z míst v nabídce, které je vám nejblíže.

 • Osobní odběr

 • GEIS

Platba

Způsob platby se odvíjí od toho, jakou formu dopravy si zvolíte. Zaplatit můžete kartou online přes GPWebPay a v případě osobního odběru je zde i možnost platby hotově při převzetí.

 • Hotově při převzetí

 • GPWebPay

Recenze nákupu na PetCenter.cz

A abychom nepěli chválu jen my, dáme prostor i těm nejpovolanějším, a to dosavadním zákazníkům. Uvádíme pro vás pár recenzí nákupu ze serveru Heureka.cz:

 • Martina obchodu udělila 5 hvězdiček a pochválila komunikaci na infolince
  ,,Rychlé doručení, nadstandardní komunikace na info lince e-shopu.”

 • Eva PetCenter.cz ohodnotila také plným počtem hvězd a připojila stručný komentář
  ,,Vše bylo v pořádku.”

 • Petr e-shopu sice ubral jednu hvězdičku, ale jinak svůj nákup hodnotí víc než kladně:
  ,,V akci výhodná koupě, jinak dobrý sortiment zboží a mnoho prodejen, akce měsíce a občas zajímavé ceny.”

Nevybrali jste si na PetCenter.cz?

Pokud nejste spokojení s výběrem chovatelských potřeb na PetCenter.cz, nevadí, my jsme pro vás našli jiné možnosti. Nahlédněte do naší kategorie “Zvířata” a vyberte si například na  HappyZoo.cz, kde s naším cashbackem ušetříte 2% z nákupu nebo si vyberte z nabídky Zoohit.cz, u kterého přes náš cashback získáte zpět až 2% z celé vaší objednávky.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat