Alavis.cz logo

Alavis.cz - jednička na trhu s veterinárními přípravky

Značka Alavis se může pochlubit vysokou oblíbeností u zákazníků. Distribuuje veterinární přípravky pro koně, psy, kočky a nově také pro lidi. Produkty Alavis.cz jsou vyvinuté jako preventivní ochrana zdraví zvířat a v České republice mají tradici už od roku 2003. Vyberete si zde z široké škály dietetických, vitamínových, minerálních a kosmetických přípravků pro zvířata.

Více o Alavis.cz

Obchod je momentálně nedostupný

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

O Alavis.cz

Značka Alavis se může pochlubit vysokou oblíbeností u zákazníků. Distribuuje veterinární přípravky pro koně, psy, kočky a nově také pro lidi. Produkty Alavis.cz jsou vyvinuté jako preventivní ochrana zdraví zvířat a v České republice mají tradici už od roku 2003. Vyberete si zde z široké škály dietetických, vitamínových, minerálních a kosmetických přípravků pro zvířata.

Podpořte zdraví svých zvířat veterinárními přípravky s ověřeným složením

Alavis.cz nabízí preventivní ochranu zdraví koní, psů a koček, zejména co se kloubní výživy týče. Od produktů Alavis můžete očekávat vysoký standard kvality, vysoký obsah účinných látek, ověřené složení pro maximální účinek přípravků a unikátní suroviny chráněné patentem. Kromě přípravků určených na podporu kloubů zde seženete také preparáty určené k péči o srst, kůži, játra či imunity. Na stránkách Alavis.cz se můžete také poradit ohledně přípravků, jejich užívání a nebo zdraví vašeho zvířete v rámci poradny, kde na vaše otázky odpovídají kvalifikovaní zvěrolékaři. Pokud budete chtít kontaktovat tým Alavis, stačí napsat na emailovou adresu [email protected]. Doručení zboží je ZDARMA, pokud cena objednávky přesáhne částku 600 Kč. 

Kategorie, ze kterých na Alavis.cz vybíráte:

 • Pro psy - péče o klouby (Kloubní výživa 90 tbl, Celadrin a další), stres a nervozita (Calming 30 tbl a další), imunita (CURENZYM Enzymoterapie), poranění kůže (Hemagel,...), regenerace jater (Sammy 30 cps,...), péče o zuby a dásně (PlaqueFree 40 q), srst a vitalita (SHELBY pro srst a vitalitu 200 ml).

 • Pro koně - péče o klouby (Triple Blend Extra silný 700 g; Duoflex; Celadrin pro koně,...), srst a kopyta (Multikomplex pro srst a kopyta 400 g), poranění kůže (Hemagel).

 • Pro kočky - péče o klouby (Celadrin 500 mg, Triple Blend pro psy a kočky 200 g,...), imunita (CURENZYM Enzymoterapie,...), péče o zuby a dásně (PlaqueFree 40 mg), stres a nervozita (Calming 30 tbl), poranění kůže (Hemagel), regenerace jater (SAMMY 30 cps).

 • Doplňky - zásobník na sáčky s LED svítilnou, plátěná taška ALAVIS, hračka pro psy, háček na kopyta ALAVIS.

Hojné užívání kloubní výživy Triple Blend Extra silný pro koně se rozšířilo také mezi lidmi. Toto užívání sice není vyloženě škodlivé, ale účinné látky určené pro koně jsou samozřejmě vhodné pro lidi v množství jiném. Alavis.cz proto zareagoval a přišel na trh s přípravkem Barnys Triple Blend, který je určený k užití právě lidem a je tak také ochucený. Ceny jsou v podstatě stejné.

Při nákupu u Alavis.cz jde ušetřit

Pokud se na stránky Alavis.cz prokliknete z našeho cashback portálu Plná Peněženka, máte jedinečnou možnost ušetřit při nákupu 8 % z jeho ceny! Peníze vám zašleme zpět na váš účet.

Doprava

Vybíráte hned z několika způsobů doručení:

 • Společnost GLS - za poplatek 90 Kč.

 • Zásilkovna - osobní odběr v pobočce za poplatek 70 Kč.

 • Osobní odběr - na firemní prodejně Alavis v Praze ve Florentinu - ZDARMA.

 • Česká pošta - Balík Do ruky - za poplatek 110 Kč.

Platba

 • Platební kartou online

 • Dobírka

 • Bankovní převod

 • Platební brána PayPal

Recenze a zkušenosti s produkty Alavis.cz

Na serveru Heureka.cz jsou zákazníci s produkty Alavis velmi spokojení:

 • Ussire dává Komplex kloubní výživě pro psy 5 hvězdiček a doporučuje jej:

,,Vynikající kvalita produktu. Kupuji pravidelně. Pejskům fakt pomáhá. Rozhodně doporučuji.”

 • Ověřený zákazník dal Alavis Triple Blend Extra silný také 5 hvězdiček:

,,Hodně pomohl koni jak na chůzi, tak na celkovou kondici.”

 • I další ověřený zákazník ocenil výrobek Alavis Celadrin 5 hvězdičkami:

,,Fakt super. Doporučuji. Našemu psovi je 9 let. Kvůli bolestem začal být dost mrzutý a chvílemi i agresivní... Již po 3 dnech opravdu viditelná změna. Po týdnu si začal opět hrát... Nikdy bych nevěřila, že to pomůže takhle rychle.”

Hledali jste něco jiného, než nabízí Alavis.cz?

Pokud jste si mezi četnými produkty od Alavis nevybrali, můžete uplatnit náš výhodný cashback u mnoha jiných obchodů. Podívejte se do naší sekce Vitamíny a doplňky stravy. Třeba vás zaujme nabídka obchodů MyProtein.cz nebo FitVýživa.cz. A když ani zde nepořídíte, mrkněte na stránky obchodu AliExpress.

 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Online nákupní galerie

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

 • Celkem připsáno zákazníkům +191 mil. Kč připsáno zákazníkům
 • Počet registrovaných uživatelů 860 tis. registrovaných uživatelů
 • Počet obchodů v našem katalogu 1025 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus