Recenze ČasKrmení - Kuřecí stehna, Sušená vepřová střívka, Podlahový odstraňovač chlupů

E-shop ČasKrmení je plný produktů pro naše domácí mazlíčky. Kromě klasických chovatelských potřeb pro psy, kočky či rybičky najdeme v e-shopu sortiment i pro hlodavce, ptáky, koně, slepice, či dokonce holuby.

15. 2. 2019
Recenze ČasKrmení - Kuřecí stehna, Sušená vepřová střívka, Podlahový odstraňovač chlupů

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 4,5 / 5

E-shop ČasKrmení je plný produktů pro naše domácí mazlíčky. Kromě klasických chovatelských potřeb pro psy, kočky či rybičky najdeme v e-shopu sortiment i pro hlodavce, ptáky, koně, slepice, či dokonce holuby.

V případě, že si zařizujete psí salón a chtěli byste si ho vybavit profesionálním nábytkem, jako jsou židle, sušicí boxy pro psy či feny, můžete se spolehnout, že na stránkách ČasKrmení myslí i na vás.

Pokud si nevíte rady nebo si nejste jisti s výběrem z bohatého sortimentu e-shopu, neváhejte se obrátit na infolinku, která funguje více než 5 let.

V sortimentu chovatelských potřeb nechybí ani vany pro psy, kočárky či boudy, stany…

Jednou z velkých zajímavostí, kterou jsme objevili, když jsme si stránky e-shopu prohlíželi, byly GPS obojky s monitorovacím systémem. Na první pohled sice e-shop zní jako specializovaný na prodej potravy pro mazlíčky, ale opak je pravdou. Také velmi zajímavou částí obchodu je sekce "Móda pro chovatele", najdete v ní například náušnice, kabelky či zástěry se zvířecí tématikou, chovatelskou literaturu nebo doplňky do bytu jako obrazy, vykrajovátka nebo povlaky na polštáře.

Nákupy s cashbackem

To vše můžete samozřejmě nakupovat také s cashbackem přes Plnou Peněženku, kdy nám obchod nabízí úsporu 2 %. Že to není moc? Všichni víme, že domácí mazlíček, pokud se o něj hezky staráme a občas ho i rozmazlujeme, leze někdy pěkně do peněz. Však jenom sáček granulí se může vyšplhat i na několik stovek korun. A cashback odměna se nám pak pěkně na účtu nastřádá!

Poštovné, balné a dodání

Pokud si objednáme zboží nad 499 Kč, zaplatíme za poštovné 99 Kč a balíček nám doručí až k domů. Navíc v této ceně máme již zahrnutou dobírku v hodnotě 39 Kč a balné v hodnotě 10 Kč za krabici a strečovou fólii. Díky tomu nám obchod zboží zašle hned po uzavření objednávky a nečeká, až se mu peníze přičtou na účet. Za tento komfort vděčíme přepravci GLS, díky kterému má obchod garantovanou dlouhodobou doručitelnost balíčků přes 98 %.

Pokud bude cena objednávky nižší než 499 Kč, bude nám účtováno poštovné 149 Kč. Takže doporučujeme zakoupit raději o jedno balení mlsot více. Však ony se neztratí a ještě ušetříme další kačky ;)

Balíček nám dorazil opravdu bezpečně zabalený. Produkty byly ve strečové fólii, díky níž se neznehodnotil ani kartonový obal, ve kterém byly zabaleny jednotlivé produkty. "Voňavá" vepřová střívka jako pamlsky pro naše zvířátka, byly ohleduplně zabaleny zvlášť od ostatních produktů ve fólii.

Zajímá vás, jaké produkty chutnaly našim zvířátkům a co jsme ještě vyzkoušeli? Tak čtěte dále ;)

Kuřecí stehna

 

 • Cena: od 99 Kč
 • Množství: 800 g
 • Balení: konzerva s uzavíratelným víčkem
 • Výrobce: ČasKrmení
 • Vhodné pro: štěňata, juniory, dospělé i starší psy, zvířata v zátěži, březí a kojící feny, pro zvířata s problémy s trávením a nadváhou.
 • Naše hodnocení: 5 z 5
 • Stránka produktu: Kuřecí stehna

 

Není jednoduché otestovat zvířecí dobrůtky, protože to, jak chutná našim domácím mazlíčkům, dokážeme jen těžko vyjádřit za ně. Kdo má ale doma nějaké to zvířátko, tak dobře ví, že nám dokážou dát dost jasně najevo, když jim něco nechutná. Jednoduše to nejedí, zůstanou raději hladová, nebo se lísají, hned jak vidí, že my něco jíme.

Když si Pepa bral konzervu pro svoji fenku Tracy, nevěřili jsme, jaké věci se dají vypozorovat. Produkt Kuřecí stehna nás zajímal více než ostatní, protože byl na česko-slovenském trhu první a má jedinečnou recepturu. Má vysoký obsah drůbežího masa a vynikající nutriční hodnoty. Nejvíc nás zaujal asi podíl hořčíku v konzervě. Hořčík příznivě působí na správnou funkci svalů a nervů. Obsah sodíku a vápníku zase dobře působí na zpevňování kostí a kloubů. Konzervy neobsahují žádná barviva, chemické látky, konzervanty, náhrady či separé.

Když nám Pepa sděloval své postřehy při servírování oběda Tracy, zmínil velmi důležitou věc a to otevírání konzervy. Jelikož konzerva má obsah 800 g, málokteré menší plemeno by ji snědlo najednou. Konzervy není nutné otevírat otvírákem, protože mají otevírací mechanismus a praktické plastové víčko, které umožní konzervu pohodlně uzavřít a uskladnit v chladu. Také po jejím otevření se vy ani pejsek neporaníte, protože otvíráním nevznikají žádné střípky. Díky víčku maso v konzervě neokorá a zůstane krásně šťavnaté.

Po otevření konzervy Pepu překvapila příjemná vůně. Na první pohled ho zaujaly hlavně opravdové kusy kuřecího masa a stehen v jemném rosolu. Konzerva obsahuje celá stehna včetně kostí. Kosti jsou však zcela měkké, takže se není třeba obávat, že by si váš pejsek ublížil. Dají se dokonce rozmačkat v ruce, aniž by byla vynaložena větší fyzická námaha.

V případě, že vašemu pejskovi běžně kuřecí kosti nepodáváte, se nemusíte bát, protože jsou opravdu velmi jemné (bez ostrých hran a střípků).

Tracy byla s konzervou očividně spokojena, jelikož všechno snědla. Pepa jen dodal, že Kuřecí stehna ČasKrmení opravdu splňují kvalitu, kterou deklarují.

Doporučení Plné Peněženky: pokud bude váš čtyřnohý miláček s konzervou spokojen, doporučujeme zakoupit celé balení po 16 ks za 1 424 Kč, kdy vás 1 ks vyjde na 89 Kč, což je o 160 Kč za balení levněji. Nyní je na e-shopu navíc balení 16 ks za akční cenu 1 399 Kč. 1 ks za 87,44 Kč - tedy úspora za balení 185 Kč, což jsou 2 konzervy pro vašeho miláčka zdarma ;)

 

Sušená vepřová střívka

 

 • Cena: od 399 Kč
 • Množství: 1 kg
 • Balení: igelitový sáček
 • Naše hodnocení: 5 z 5
 • Stránka produktu: Vepřová střívka

 

Šárčiny jorkšírky si na vepřových střívkách také pochutnaly. Jejich pronikavou vůní jsme po rozbalení cítili i my v každém koutě kanceláře. Pejskům právě tato vůně imponuje. Šárka říkala, že okamžitě po vyjmutí střívek z tašky, Bina a Angie k ní sprintovaly a nemohly se dočkat, kdy střívka ochutnají. Protože jsou to menší fenky, Šárka jim musela střívka nalámat na menší kousky, což nebyl žádný problém.

Střívka jsou bez přírodních barviv a konzervantů. Šetrným sušením jsou navíc zachovány vitamíny a minerály. Střívka jsou vhodná hlavně na posílení zubů a dásní, což ocení každý milovník domácích zvířátek. Pro svůj vysoký obsah bílkovin jsou prospěšné jako doplněk stravy a dobře je snášejí i psi, kteří mají potíže se zažíváním.

Davidův pudl Jewel, také vypadal spokojeně. Tři ze tří sledovaných psů bez ohledu na rasu a velikost, kteří tuhle střívkovou pochoutku ochutnali, vypadali spokojeni. Dokonce se k těmto zvířecím gurmánům přidala i Šárčina kočka, která střívko také snědla. Střívko má velikost 16 cm, a proto je vhodnější spíše pro větší psy. Menším pejskům nevadí, pokud se nalámou nebo rozřežou.

 

Široký podlahový lepící váleček

 • Stálá cena: 699 Kč
 • Akční cena: 499 Kč
 • Šířka válečku: 16 cm
 • Délka rukojeti: 74 - 120 cm
 • Naše hodnocení: 4 z 5
 • Stránka produktu: Teleskopický podlahový váleček

 

Šárka jako páníček tří pokojových mazlíčků ocenila Široký podlahový lepicí váleček s teleskopickou rukojetí. Všichni milovníci zvířat určitě znají ten pocit, že všude, kam se v domácnosti podívají, jsou chlupy. Je to taková malá daň za to, že jsou zvířátka našimi nejlepšími přáteli. V případě, že vám vadí chlupy stejně jako nám, teleskopický podlahový váleček, který na sebe nalepí chlupy, doporučujeme. Je vhodný na povrchy, jako jsou například dlažba, linoleum nebo parkety či plovoucí podlaha. Na koberec není určen a ani jej nedoporučujeme, jelikož ho okamžitě zanesou jemná kobercová vlákna a pak vám nebude k ničemu. Díky teleskopické rukojeti se nemusíte při čištění podlahy ani pohovky ohýbat či lézt po kolenou (to taky známe).

Jediný bod odebíráme válečku proto, že se délka rukojeti těžko mění. Díky tomu, že si rukojeť můžeme libovolně nastavit, je vhodný pro děti i dospělé. Navíc širší váleček vyčistí širší plochu, takže oproti klasickým malým válečkům, které známe, zvládneme úklid raz dva a naši mazlíčci si můžou pohodlně pelichat bez výčitek :)

Doporučení Plné Peněženky: určitě si při nákupu válečku s rukojetí pořiďte i náhradní válec na teleskop, který stojí 99 Kč, a už vás žádný chloupek nezaskočí.