Únorové novinky Plné Peněženky

4. 2. 2023
Únorové novinky Plné Peněženky

Drazí Peněženkáři,

přinášíme vám další díl pravidelných novinek, tentokrát se shrnutím toho nejpodstatnějšího z měsíce ledna a s upoutávkou na nejzajímavější akce měsíca února:

Začátek roku se nesl ve znamení lednových výprodejů. Doufáme, že i vám se podařilo ulovit některou z atraktivních slev, které se vyšplhaly až k hranici 80 %.

Počasí v současné době příliš cyklistice nepřeje, ale pokud již nyní přemýšlíte nad tím, jak nejlépe svoje kolo připravit na novou sezónu, možná uvítáte naši nově spuštěnou kategorii obchodů. V kategorii Cyklistika naleznete všechny e-shopy, které mají s jízdními koly a koloběžkami, co do činění. 

Na Plné Peněžence jsme spustili sekci nakupů bez cashbacku. Sem budeme postupně zařazovat e-shopy, které sice nenabízejí cashback, ale můžete u nich čerpat výhod alespoň v podobě kupónu, který vám zajistí třeba nějakou slevu, dopravu zdarma nebo dárek k nákupu. 

Novinky pro milovníky kožené obuvi, seberozvojové literatury a budoucí řidiče

Přes Plnou Peněženku si nově můžete pořídit produkty zlínské značky Vasky. Konkrétně v její nabídce najdete koženou obuv pro muže, ženy i děti nebo další doplňky z nejkvalitnějších materiálů jako například peněženky, tašky či opasky. 

Pokud se rádi necháte inspirovat motivační a seberozvojovou literaturou, mohl by vám zaujmout nově zapojený e-shop Progresguru. Zaměřuje se na prodej audioknih. Aktuálně si zde můžete s cashbackem pořídit některý z více než tří stovek knižních titulů. 

Nově si můžete také s cashbackem objednat i služby autoškoly. Výhodou Nobe je, že působí v řadě míst po celé republice. A pokud nechcete kurz autoškoly absolvovat přímo vy, můžete ho někomu věnovat formou dárkového poukazu. 

Valentýn a jarní prázdniny 

Lámete si hlavu s tím, co pořídíte drahé polovičce k Valentýnu? Nechte se inspirovat naším výběrem akcí a produktů ke svátku zamilovaných. Stránka Valentýnské dárky s cashbackem bude shromažďovat horké nabídky až do začátku svátečního dne. 

Nechali jste plánování jarních prázdnin na poslední chvíli? Nevadí! I pro vás máme řešení. Naše speciální stránka věnovaná zimní dovolené vám nabízí nejaktraktivnější tipy na ubytování, dopravu, cestovní pojištění a také na vybavení, které vám na zimní dovolené přijde vhod.  

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat alespoň jeden nákup, zůstává po prvním měsíci roku 2023 723 účastníků.
  • Průměrná výše výplaty na účet uživatelů Plné Peněženky byla v lednu 445 Kč. Nejvyšší vyplacená odměna v měsíci byla tentokrát hodně štědrá, přesáhla hranici 100 tisíc korun. Přesná částka výplaty činila 106 840 Kč.

To je protentokrát vše. Přejeme, ať si užijete poslední zimní týdny, a pokud se během jarních prázdnin chystáte za sportovními zážitky nebo za odpočinkem, přejeme vám rovněž pěknou dovolenou.