Recenze nákupu na čínském AliExpressu

Bojíte se nákupů z Číny? Myslíte si, že objednané zboží nepřijde? Máte strach z objednávání v cizím jazyce? Přečtěte si recenzi nákupu v činsém obchodě Aliexpress a dozvíte se, že se není čeho bát. Při nedoručení zásilky Vám Aliexpress bez problémů vrátí peníze a nakupovat můžete i v češtině. V recenzi nechybí ani zhodnocení konkrétních oblíbených produktů.

6. 11. 2018
Recenze nákupu na čínském AliExpressu

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Stále více lidí nakupuje, nebo se postupně učí nakupovat na čínském internetovém "tržišti" jménem AliExpress. Zboží zde je levnější než v tuzemských e-shopech a v mnoha případech stejně kvalitní. Jedinou nevýhodou je delší doba dodání, nicméně ono dodání je ve většině případů bezplatné.

11. 11. 2018 probíhá na AliExpress obrovská nákupní horečka - každoroční oslavy Singles’ day snižují ceny veškerého zboží a slevy jsou i 90%. 24 hodin extrémně nízkých cen. To je AliExpress day - nákupy, které si nesmíte nechat ujít. Proto jsme se rozhodli nákup na AliExpress předem vyzkoušet a podělit se s vámi o jeho průběh a celkové hodnocení.

Pásky na Fitbit

 

 

 • Cena: 1,97$
 • Poštovné: 0$
 • Doba doručení: 26 dnů
 • Hodnocení: 5 z 5
 • Stránka produktu: AliExpress

Ke koupi náhradních pásků na fitness náramek Fitbit mě přesvědčila jejich pořizovací cena na AliExpress. V tuzemských e-shopech se částka pohybuje okolo 340 Kč, kdežto na AliExpress zaplatíte cca 45 Kč. Samozřejmě jsem napjatě čekala, jak to bude s kvalitou, ale nakonec mě náramek příjemně překvapil. Po prozkoumání systému nacvaknutí na Fitbit bych řekla, že verze z AliExpress je dokonce vyrobena lépe než originál.

 

Dámská peněženka Retro Ladies

 

 • Cena: 9,52$
 • Poštovné: 0$
 • Doba doručení: 23 dnů
 • Hodnocení: 5 z 5
 • Stránka produktu: AliExpress

Po přečtení různých recenzí na peněženky z AliExpress jsem se rozhodla poohlédnout se tam po nové peněžence i pro sebe. Jelikož jsem chtěla investovat do kvalitnějšího výrobku, dala jsem si pozor, aby prodejce a zároveň i zboží mělo dobré hodnocení od ostatních kupujících.
Pokud tedy hledáte dámskou peněženku, do které se vejde vše, co potřebujete nosit stále u sebe, tak jste ji právě našli. Je zajímavá, krásná, kvalitní, se spoustou přihrádek na karty, vizitky a doklady. Do přihrádky na bankovky se pohodlně vejde i mobil a samozřejmě nechybí ani kapsička na drobné.
Celkový dojem z této peněženky je velmi dobrý.

 

 

Clony na fotoaparát Canon

 

 

 • Cena: 9,03$
 • Poštovné: 0$
 • Doba doručení: 25 dnů
 • Hodnocení: 5 z 5
 • Stránka produktu: AliExpress

Ke koupi sady filtrů na fotoaparát jsem se odhodlávala dlouho, ale když jsem našla tuto nabídku, rozhodla jsem se dát AliExpressu šanci. Za cenu cca 200 Kč jsem získala polarizační filtr, FLD filtr, UV filtr, clonu na objektiv, náhradní krytku i hadřík na čištění. To vše v šikovném pouzdře. Sada dorazila v pořádku a je kompatibilní s příslušnými objektivy. Nezbývá, než jít filtry vyzkoušet do terénu.

 

Naše hodnocení nákupů na Ali

Po nějakém čase používání výše zmíněných produktů mohu říci, že vše funguje, jak má, a já tím pádem mohu nákup na AliExpress vřele doporučit. Průměrná doba dodání byla u těchto objednávek cca 25 dnů, což odpovídá i celkové průměrné době dodání u objednávek, které jsem udělala za poslední rok nákupů na AliExpress.
Vzhledem k tomu, že jsem se u všech tří objednávek pohybovala v nízkých částkách, netýkala se mě platba DPH a cla. Celková částka ani doba doručení se tak nijak nenavýšila.
Balíčky byly doručovány Českou poštou a přišly neporušené. Způsob balení odpovídal obsahu balíčku, a tak vše dorazilo v pořádku.

Aliexpress je jednička v nákupech z Číny

AliExpress se v poslední době stává stále oblíbenější variantou, jak pořídit zboží za dobré ceny. Nabídka je obrovská a vybere si zde opravdu každý, komu nevadí si na zboží chvíli počkat. Naleznete tu vše od drobných šperků, přes oblečení a elektroniku, až po kusy nábytku. Pokud nebudete nakupovat přes mobilní aplikaci AliExpress, ale použijete webový prohlížeč, získáte navíc od Plné Peněženky příjemný cashback.


 

Podobné články