WildandCoco.com logo

Wild&Coco – to nejlepší, co se může stát kokosu

Milujete kokos, ale nevíte, jak s ním správně naložit, abyste ho využili na maximum? Nakupte a inspirujte se na Wild&Coco!

Více o WildandCoco.com

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O WildandCoco.com

Objevte s Wild&Coco sílu kokosu, díky které snáz obnovíte rovnováhu těla i mysli. Ochutnejte zpracovanou kokosovou dužinu, kokosovou vodu nebo třeba kokosový kefír!

Wild&Coco - víc než kokos

Síla kokosu, díky které snáz obnovíte rovnováhu těla i mysli. Férový přístup k farmářům, u kterých po vás hledají nejlepší kokosové suroviny. Takový přístup razí ve Wildandcoco.

Inspirujte se na webu Wildandcoco.com recepty s kokosem v hlavní roli - například recept na smoothie z kokosového kefíru nebo kokosové kari. Podpořte své vědomosti v článcích na blogu Wild Coco, kde se dozvíte zajímavé informace o kokosovém detoxu ve 3, 10 nebo 21 dnech, určitě stojí za přečtení.

Jaké kategorie na e-shopu Wildandcoco.com najdu?

Najdete tam hotové výrobky nebo suroviny pro DIY výrobu dobrot z kokosu:

  • Fermented - kategorie představuje veganské fermentované produkty z kokosu s přidanými probiotickými kulturami, což jsou alternativy k mléčným výrobkům kefír a jogurt.
  • Energizující programy - na pročištění těla a mysli. Detoxikační kúry na 3, 10 nebo 21 dní do vás vlijí novou energii.
  • Kokos, voda a dužina - dejte si kokosovou vodu přímo z kokosu, jako byste byli někde na exotické dovolené. Nebo si kupte kokosovou vodu balenou s příchutí kávy či v kombinaci s ananasových džusem. Pořiďte si balení kokosové dužiny a vykouzlete s ní svoje vlastní smoothie, dezerty a jiné pochoutky. To vše obsahuje tato kategorie. 
  • Speciální doplňky - které se skvěle doplňují s kokosovými výroby - kimči, proteinové kapsle či probiotika.
  • Balíčky - ve Wild&coco pro vás připravili vyladěné balíčky na podporu imunity, na přípravu kokosových jogurtů nebo třeba balíček pro potěšení vašich chuťových buněk.
  • Ochucená másla a jerky - najdete tu lahodné kokosové pomazánky s příchutěmi čokolády, kešu, karamelu nebo třeba raw kokosové máslo. Veganské kokosové jerky jsou syté a vyráběné v několika příchutích, například s pikantní příchutí.
  • Na vaření - to jsou kokosové oleje, kokosová mléka, mouka z kokosu nebo kokosový ocet.
  • Příslušenství a poukázky - své blízké můžete obdarovat poukázkami na nákup, ať si sami vyberou podle svých chutí. Najdete tu také knihy věnované kokosové tématice. Potřebujete otvírák na kokos, mixér, bambusová brčka na lahodné vlastní smoothie? Ano, i to můžete mít od Wild&Coco.

Jak při nákupu na Wildandcoco ušetřit?

V e-shopu Wildandcoco.com najdete spoustu skvělých věcí. Aby vám udělali ještě větší radost, nakupujte je s cashbackem od Plné Peněženky. Proklikem například zde na Wildandcoco.com získáte 7,9 % z nákupu zpět.

Hezké, ale radši bych něco trochu jiného

Platí, že kdo hledá, najde. V kategorii Zdraví a jídlo na webu Plné Peněženky najdete mnoho jiných e-shopů zaměřených na zdravou výživu. Třeba e-shop s kvalitními doplňky stravy NeoNutritiion.cz nebo internetový obchod se zdravou výživou ProZdravi.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit