Vzdušín.cz logo

Vzdušín.cz – veškerá péče o svěží vzduch

Máte v bytě těžký vzduch, který by potřeboval trochu osvěžit? V obchodě Vzdušín.cz jste na správném místě! Dýchejte svobodně.

Více o Vzdušín.cz

Počet hvězdiček: 4,5 / 5

4,9 9 hodnocení

11,9 tis. Kč vráceno uživatelům

103 uživatelů získalo odměnu

Vzdušín.cz logo

Z každého nákupu 1,4 - 3,2 % Detailní výše cashbacku

Peníze zpět z nákupu

1,4 - 3,2 %

Olimpia Splendid

3,2 %

Ostatní zboží

1,4 %

Recenze a články

O Vzdušín.cz

Vzduch, který dýcháme, určuje naše zdraví i zdraví našich nejbližších. Pořiďte na Vzdušín.cz čističku vzduchu, klimatizaci, ventilátor, odvlhčovač či ochlazovač vzduchu a opět se zhluboka nadechněte!

Specialista na úpravu vzduchu

Máte v bytě těžký vzduch, který by potřeboval trochu obměnit a získat na svěžesti? Pak jste v obchodě Vzdušín.cz správně. Pohybuje se na trhu už více než 7 let a specializuje se na veškerá zařízení pracující se vzduchem. Z velké nabídky si zde vyberete čističky vzduchu, ochlazovače vzduchu, klimatizace, ventilátory, topidla, jiné radiátory, odvlhčovače nebo teploměry. Vzdušín.cz také poskytuje zákaznický servis v podobě technické podpory 40 hodin týdně. Další službou obchodu je pronájem čističek vzduchu, klimatizací nebo zvlhčovačů a odvlhčovačů. Vzdušín.cz má skladem více než 500 položek. Pokud si s nákupem nejste rovnou jistí, je tu možnost vyzkoušet si produkt skrze půjčovnu.

Z čeho všeho tedy u Vzdušín.cz vybíráte:

Kategorie zboží jsou různorodé:

 • Pro zdraví - čističky vzduchu (s kombinovanou aktivní i pasivní filtrací), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové, na studenou páru, diskové, parní), filtrace vody (vodní filtry), aromaterapie (aroma difuzéry).
 • Chlazení - mobilní klimatizace (přenosné), nástěnné klimatizace (kompaktní jednodílné), ochlazovače vzduchu, ventilátory vzduchu.
 • Topení - přímotopy a konvektory (elektrické přímotopy, keramická topidla, keramické topné články), tepelné zářiče (karbonové infrazářiče), sálavé panely (elektrické vysokoteplotní panely IVT na bázi infračervené technologie), duální thermoradiátory (systém karbonového termočlánku a karbonového sálavého panelu).
 • Vysoušení - odvlhčovače vzduchu (odvod kondenzátu, absorpční, kompresorové), topidla a přímotopy (elektrické přímotopy, keramická topidla, infra zářiče).
 • Měření - vlhkoměry, teploměry.
 • Ostatní - meteostanice, lapače hmyzu, termoizolační nátěry, osvětlení (solární a LED svítidla), náhradní filtry a příslušenství.

Je tu možnost, jak s Plnou Peněženkou ušetřit

Plná Peněženka jako cashbackový portál nabízí možnost, jak při nákupu ušetřit. Stačí se prokliknout na stránky e-shopu Vzdušín.cz z webu Plné Peněženky a zašleme vám zpět na váš účet až 3,2 % z ceny vašeho nákupu.

Chcete čistit něco jiného než vzduch a nevybrali jste si?

Samozřejmě se mohlo stát, že vám nabídka od Vzdušín.cz nesedla úplně a rozhodli jste se porozhlédnout po zboží jinde. To samozřejmě není problém, výhodného cashbacku od Plné Peněženky můžete využít u mnoha dalších obchodů zapojených na našem cashback portálu. Zkuste se podívat do sekce "Domácnost". Tam najdete třeba obchody jako jsou DesignovýNábytek.cz nebo OrionDomácíPotřeby.cz. Pokud ani tohle nebude to pravé ořechové, tak si jistě vyberete na stránkách obchodu AliExpress.cz

Tady pro vás máme návodné video o tom, jak vybrat mobilní klimatizaci:

Hodnocení uživatelů

 • 4,9

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  9 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  kvalitní drony

  ma**[email protected] 26. 10. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  rychlost, ochota

  Eva Á. 26. 10. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Parada

  Miroslav M. 25. 10. 2022

Nejoblíběnější obchody z kategorie Elektro

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

 • Celkem připsáno zákazníkům +196 mil. Kč připsáno zákazníkům
 • Počet registrovaných uživatelů 880 tis. registrovaných uživatelů
 • Počet obchodů v našem katalogu 1043 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus