1,4 až 3,15 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Vzdušín.cz - veškerá péče o svěží vzduch

Vzdušín.cz je e-shop, který zákazníkům nabízí všechny možné typy zařízení upravující vzduch nebo pracující se vzduchem a vodou. V sortimentu ale najdete také produkty, které vás zahřejí, jako jsou přímotopy a konvektory. Nakoupíte zde i teploměry či vodní filtry.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 929 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Vzdušín.cz

Specialista na úpravu vzduchu

Máte v bytě těžký vzduch, který by potřeboval trochu obměnit a získat na svěžesti? Pak jste v obchodě Vzdušín.cz správně. Pohybuje se na trhu už více než 7 let a specializuje se na veškerá zařízení pracující se vzduchem. Z velké nabídky si zde vyberete čističky vzduchu, ochlazovače vzduchu, klimatizace, ventilátory, topidla, jiné radiátory, odvlhčovače nebo teploměry. Vzdušín.cz také poskytuje zákaznický servis v podobě technické podpory 40 hodin týdně. Další službou obchodu je pronájem čističek vzduchu, klimatizací nebo zvlhčovačů a odvlhčovačů. Vzdušín.cz má skladem více než 500 položek. Pokud si s nákupem nejste rovnou jistí, je tu možnost vyzkoušet si produkt skrze půjčovnu.

Z čeho všeho tedy u Vzdušín.cz vybíráte:

Kategorie zboží jsou různorodé:

 • Pro zdraví - čističky vzduchu (s kombinovanou aktivní i pasivní filtrací), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové, na studenou páru, diskové, parní), filtrace vody (vodní filtry), aromaterapie (aroma difuzéry).
 • Chlazení - mobilní klimatizace (přenosné), nástěnné klimatizace (kompaktní jednodílné), ochlazovače vzduchu, ventilátory vzduchu.
 • Topení - přímotopy a konvektory (elektrické přímotopy, keramická topidla, keramické topné články), tepelné zářiče (karbonové infrazářiče), sálavé panely (elektrické vysokoteplotní panely IVT na bázi infračervené technologie), duální thermoradiátory (systém karbonového termočlánku a karbonového sálavého panelu).
 • Vysoušení - odvlhčovače vzduchu (odvod kondenzátu, absorpční, kompresorové), topidla a přímotopy (elektrické přímotopy, keramická topidla, infra zářiče).
 • Měření - vlhkoměry, teploměry.
 • Ostatní - meteostanice, lapače hmyzu, termoizolační nátěry, osvětlení (solární a LED svítidla), náhradní filtry a příslušenství.

Je tu možnost, jak s Plnou Peněženkou ušetřit

Plná Peněženka jako cashbackový portál nabízí možnost, jak při nákupu ušetřit. Stačí se prokliknout na stránky e-shopu Vzdušín.cz z webu Plné Peněženky a zašleme vám zpět na váš účet až 3,15 % z ceny vašeho nákupu.

Chcete čistit něco jiného než vzduch a nevybrali jste si?

Samozřejmě se mohlo stát, že vám nabídka od Vzdušín.cz nesedla úplně a rozhodli jste se porozhlédnout po zboží jinde. To samozřejmě není problém, výhodného cashbacku od Plné Peněženky můžete využít u mnoha dalších obchodů zapojených na našem cashback portálu. Zkuste se podívat do sekce "Domácnost". Tam najdete třeba obchody jako jsou DesignovýNábytek.cz nebo OrionDomácíPotřeby.cz. Pokud ani tohle nebude to pravé ořechové, tak si jistě vyberete na stránkách obchodu AliExpress.cz

Tady pro vás máme návodné video o tom, jak vybrat mobilní klimatizaci:

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  až 3,15 %
 • Olimpia Splendid
  3,15 %
 • Ostatní zboží
  1,4 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat