Maxsport.cz logo

Maxsport.cz

Zdolávejte nové sportovní výzvy s výživovými doplňky z Maxsport.cz a dodejte tělu potřebné nutriční látky, vitamíny a minerály!

Více o Maxsport.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Recenze a články

O Maxsport.cz

Je pro vás náročné dodržovat zdravý životní styl a láká vás přejít k „temné straně síly“? Udržte se na své cestě s výbornými proteinovými tyčinkami, oplatkami, pomazánkami a dalším z Maxsport.cz!

Max Sport vyvíjí, vyrábí a prodává výživové doplňky pro sportující veřejnost. S nimi budete snáz dodržovat zdravý životní styl. Dodají potřebné nutriční látky, vitamíny, minerály, zrychlí regeneraci a lépe s nimi zdoláte nové výzvy. 

Co všechno si tedy z e-shopu Tvujmaxsport.cz:

  • Alternativní těstoviny - to jsou těstoviny vyrobené ze sóji, fazolí, quinoi či jejich kombinací, vysoký obsah proteinu zaručen. 
  • Doplňky stravy - veganská bílkovinná směs v prášku.
  • Nápoje - hotový proteinový nápoj s příchutěmi.
  • Oplatky - proteinové oplatky s příchutěmi, abyste zahnali chuť na sladké.
  • Pomazánky - to je hlavně Proteinnela, která má chuť lískových oříšků a kakaa s minimem cukru, zato s vysokým obsahem vlákniny a obohaceno o syrovátkový protein.
  • Snack - máte-li chuť na chipsy, zkuste ty proteinové od Max Sportu. Najdete je s příchutěmi pepře nebo chilli či směsi koření. To vše s obsahem proteinu a veganské, a k tomu jsou pečené, nikoli smažené. Pro ty, co by rádi sladké, tu je Protein cake, tyčinky s příchutí.
  • Tyčinky - nejširší sortiment Max Sport jsou tyčinky s kombinací složení pro různé potřeby. Například tyčinka Beez je ovesná s příchutí na bázi medu, kokosového oleje a ovoce, Collagen+ je kolagenová tyčinka, Raw Insect Bar je tyčinka s ovocem vyrobená z hmyzu, který má vysoký obsah proteinu upraveno raw způsobem, a poslouží tak jako alternativa k masu. Je toho mnohem víc, stačí jen začít zkoumat.

jak mohu nákupem na Maxsport.cz ušetřit?

Rozhodně s cashbackem od Plné Peněženky, vrátíme vám 3 % z nákupu zpět. Proklikněte se na e-shop Tvujmaxsport.cz odkazem z Plné Peněženky, například zde, a dál začněte vybírat a objednávat, jak jste zvyklí.

Nakonec si nevyberu

Nevadí. Sportovní výživu najdete i v jiných e-shopech na Plné Peněžence. Chcete-li zhubnout můžou se vám hodit kaše, koktejly a další doplňky od ChiaShake.cz nebo zkuste ketonovou dietu s KetoMix.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit