Truhlíkov logo

Truhlíkov – online zahradnictví

Vytvořte si úžasnou zahrádku doma i venku s rostlinkami, nářadím a dalšími doplňky pro zahradničení z Truhlikov.cz!

Více o Truhlíkov

Peníze zpět z nákupu

2 %

O Truhlíkov

Jste zahrádkář tělem i duší a milujete pěstování nových rostlin? Na Truhlikov.cz objednejte vše, co potřebujete k tvoření nového života v zemi i v květináči! Nevíte, kde začít? Rádi vám poradí.

Kromě rostlin, nářadí a dalších potřeba pro pěstování si můžete ušetřit práci tím, že si objednáte už osázený truhlík. Také poradí, jak pěstovat rostliny, případně jak řešit případné problémy při pěstování. 

S jakými kategoriemi se v e-shopu Truhlíkov.cz setkám?

Samozřejmostí je nabídka snad všeho, co se pro pěstování může hodit. Nicméně e-shop nabízí mnohem víc zejména od českých výrobců:

  • Rostliny – vybírejte z velkého množství semínek, sazenic bylinek, květin, listnatých i jehličnatých stromů, ovocných stromů a keřů, hub a dalších rostlinek.
  • Nářadí – na práci na zahradě nebo na doma se vždycky hodí nějaké náčiní, třeba zahradní nůžky, sekery, pily a nože, smetáky, rukavice, ruční postřikovače, nástroje do dílny, domácí potřeby a jiné.
  • Zahrada – vše potřebné na zahradu a pěstování – substráty, hnojivo, truhlíky, květináče, držáhy a háky na květináče, obrubníky, sady na předpěstování, zahradní chemie, kovový zahradní nábytek apod.
  • Opory a loubí – v této kategorii najdete zahradní altány, mřížky a treláže, tvarované opory a zahradní nábytek a doplňky.
  • Dekorace – mezi dekoracemi objevíte například umělé květiny, lucerny a svítidla, aranžérské potřeby a materiály, svíčky, difuzéry, sklenice a vázy, nádobí i přírodní i třeba kosmetiku.
  • Delikatesy – od českých výrobků pořídíte sirupy, mošty a koncentráty, likéry, koření, müsli, sušené ovoce, pečené čaje, také sypaný a porcovaný čaj, zelenou kávu
  • Zavlažování – k tomu patří zahradní hadice, postřikovače, hadicové spojky, vozíky a držáky na hadice, konve, čerpadla a další zavlačovací materiál.

Jak mohu nákupem v e-shopu Truhlíkov.cz ušetřit?

Jednoduše s cashbackem od Plné Peněženky. Díky tomu dostanete z každého nákupu 2 % zpět. Dosáhnete toho tak, že se zaregistrujete u Plné Peněženky (pokud už nejste) a poté se prokliknete odkazem z našich stránek na e-shop Truhlíkov.cz, například odtud. Následně si vyberete a objednáte tak, jak jste v online světě zvyklí. Po zaplacení vám nejpozději do několika dnů přijde na účet Plné Peněženky odpovídající částka z nákupu.

Nakonec si v Truhlíkově nevyberu

V pořádku. Na stránkách Plné Peněženky najdete v kategorii „Zahrada“ i jiné zapojené e-shopy. Tak například doplňky na zahradu a do domácnosti nabízí e-shop 4home.cz, potřeby na zahradu a pěstování má i e-shop Dilego.cz, různé delikatesy od českých farmářů v e-shopu Freshbedýnky.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit