2,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Truhlíkov.cz - online zahradnictví

Vše pro zahradu a pěstování.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 926 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Truhlíkov.cz

Kromě rostlin, nářadí a dalších potřeba pro pěstování si můžete ušetřit práci tím, že si objednáte už osázený truhlík. Také poradí, jak pěstovat rostliny, případně jak řešit případné problémy při pěstování. 

S jakými kategoriemi se v e-shopu Truhlíkov.cz setkám?

Samozřejmostí je nabídka snad všeho, co se pro pěstování může hodit. Nicméně e-shop nabízí mnohem víc zejména od českých výrobců:

  • Rostliny – vybírejte z velkého množství semínek, sazenic bylinek, květin, listnatých i jehličnatých stromů, ovocných stromů a keřů, hub a dalších rostlinek.
  • Nářadí – na práci na zahradě nebo na doma se vždycky hodí nějaké náčiní, třeba zahradní nůžky, sekery, pily a nože, smetáky, rukavice, ruční postřikovače, nástroje do dílny, domácí potřeby a jiné.
  • Zahrada – vše potřebné na zahradu a pěstování – substráty, hnojivo, truhlíky, květináče, držáhy a háky na květináče, obrubníky, sady na předpěstování, zahradní chemie, kovový zahradní nábytek apod.
  • Opory a loubí – v této kategorii najdete zahradní altány, mřížky a treláže, tvarované opory a zahradní nábytek a doplňky.
  • Dekorace – mezi dekoracemi objevíte například umělé květiny, lucerny a svítidla, aranžérské potřeby a materiály, svíčky, difuzéry, sklenice a vázy, nádobí i přírodní i třeba kosmetiku.
  • Delikatesy – od českých výrobků pořídíte sirupy, mošty a koncentráty, likéry, koření, müsli, sušené ovoce, pečené čaje, také sypaný a porcovaný čaj, zelenou kávu
  • Zavlažování – k tomu patří zahradní hadice, postřikovače, hadicové spojky, vozíky a držáky na hadice, konve, čerpadla a další zavlačovací materiál.

Jak mohu nákupem v e-shopu Truhlíkov.cz ušetřit?

Jednoduše s cashbackem od Plné Peněženky. Díky tomu dostanete z každého nákupu 2,5 % zpět. Dosáhnete toho tak, že se zaregistrujete u Plné Peněženky (pokud už nejste) a poté se prokliknete odkazem z našich stránek na e-shop Truhlíkov.cz, například odtud. Následně si vyberete a objednáte tak, jak jste v online světě zvyklí. Po zaplacení vám nejpozději do několika dnů přijde na účet Plné Peněženky odpovídající částka z nákupu.

Nakonec si v Truhlíkově nevyberu

V pořádku. Na stránkách Plné Peněženky najdete v kategorii „Zahrada“ i jiné zapojené e-shopy. Tak například doplňky na zahradu a do domácnosti nabízí e-shop 4home.cz, potřeby na zahradu a pěstování má i e-shop Dilego.cz, různé delikatesy od českých farmářů v e-shopu Freshbedýnky.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat