Reedog.cz logo

Reedog.cz – elektronické obojky a šikovné příslušenství pro psy

Elektronické obojky, výcvikové pomůcky a spoustu dalšího smart příslušenství pořídíte na Reedog.cz! Udělejte svému psovi radost.

Více o Reedog.cz

Peníze zpět z nákupu

4 %

O Reedog.cz

Ať máte čivavu či vlkodava, jejich neustálé štěkání může někdy způsobovat řadu problémů. Pořiďte pro své pejsky na Reedog.cz nejen protištěkací obojky a užívejte si s nimi klidnou domácnost!

Dopřejte svým miláčkům to nejlepší na trhu

Internetový obchod Reedog.cz vznikl v roce 2015 a přestože zpočátku prodával produkty od různých značek, později začal vyvíjet svoji vlastní značku Reedog.cz, u které se mohl spolehnout na kvalitu výrobku a tím pádem i spokojenost zákazníků. Na stránkách si pro svého pejska vyberete ať už máte čivavu nebo vlkodava. Široký sortiment zahrnuje produkty od výcvikových a protištěkacích obojků přes smart dávkovače až po fotopasti, záchody nebo antiparazitika. Obchod nabízí výrobky také od dalších značek, jako jsou Aetertek či Dogtra. Kromě prodeje tým Reedog zajímá také osud pejsků v útulcích a posílá jim psí dobroty. Reedog.cz má do budoucna velké cíle, jeho metou je stát se celosvětovou jedničkou v prodeji elektronických obojků, chovatelských potřeb a smart produktů. Všechny produkty z obchodu jsou spolehlivě otestované. Veškeré zboží si zákazníci mohou 30 dní bezplatně vyzkoušet. Na přehledných stránkách e-shopu najdete také bazar s psími produkty, které jsou buď zánovní, mírně použité, nebo dost použité. 

Tyto kategorie zboží na vás u Reedog.cz čekají:

  • Výcvik - výcvikové obojky (podle plemene, dosahu, značky, typu, vodotěsnosti, počtu psů + příslušenství), protištěkací obojky (proti štěkání, proti vytí, protištěkací budky, příslušenství), GPS obojky (pro psy, pro kočky), ohradníky (elektronické, elektrické, bezdrátové), odpuzovače, výcvikové pomůcky (vrhače ptáků, pešky a dummy, klikry a píšťalky, zvukové lokátory).

  • Smart pet - Smart GPS Obojky, Smart kamery (Pet Cube, PetKit, Motorola), Smart hračky (automatické lasery, vrhače míčků, míčky a kosti), Obojky s kamerou, Smart pelíšky, Smart dávkovače, Smart aktivity obojky (Kippy, PetKit, Tractive, Eyenimal, Dogtra, Mishiko, Paby), Smart vodítka, Smart elektronické obojky (+příslušenství), ostatní novinky.

  • Chovatelství - pelíšky a boudy, venčení psů, záchody, ostatní sortiment, dvířka, misky a fontány, vitamíny a léčiva, výprodej, antiparazitika, cestování, fotopasti, zimní výbava, kosmetika, hračky, škrabadla pro kočky, čtečky čipů.

  • Krmivo - granule, konzervy, kapsičky, pamlsky, paštiky, doplňky stravy, salámy.

  • Bazar - výcvikové obojky, GPS pro psy, protištěkací obojky, ohradníky pro psy, dvířka pro psy, ostatní.

Ještě neznáte výhodný cashback od Plné Peněženky?

Vyrazili jste na internetový nákup a rádi byste ušetřili? Není nic snazšího, než se na kýžený obchod prokliknout z našeho cashback portálu Plná Peněženka a záskat odměnu za nákup.

 

Recenze a zkušenosti s produkty a službami od Reedog.cz

Zákazníci obchod hodnotili na serveru Heureka.cz. Velmi si cení hlavně kvality výrobků:

  • Ověřený zákazník si moc pochvaluje:

,,Stálo mě to hodně času, než jsem dospěla ke koupi poměrně dražšího obojku “Dogtra protištěkací obojek iQ No Bark", neboť máme doma již tři a žádný z nich není dobrý, protože reaguje na vnější hluky jako bouchnutí dveří nebo přeběhnutí dítěte atd. Tento obojek je skvělý a tím, že je tu možnost vyzkoušení do 30 dní, tak jsem to riskla. Moc se nám všem ulevilo a hlavně nemusíme pejska zavírat doma a může s námi trávit celý den venku na zahradě.”

  • Drahus dala také 5 hvězdiček:

,,Příjemná komunikace při tel. objednávce, pomoc při výběru zboží, rychlé doručení zboží, které bylo v pořádku. S cenou jsem také spokojena.”

Neutíkejte od Plné Peněženky

Pokud vás zboží od Reedog.cz nezaujalo, nebo jste sháněli trochu jiný typ produktů, určitě neopouštějte stránky Plné Peněženky, protože nikde nemáte obchody tak pěkně pohromadě. Podívejte se do naší sekce “Zvířata”, kde se vám objeví obchody, jako jsou Zoohit.cz nebo Alavis.cz. Nepřehlédněte ani nabídku od PetCenter.cz.

 

 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Online nákupní galerie

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit