0 až 5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Pexo.cz

Pexo.cz je e-shop, který se specializuje na školní potřeby, batohy, penály, vaky na záda, psací potřeby, kreativní potřeby a luxusní módní doplňky.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 917 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Pexo.cz

Nejoblíbenější jsou módní doplňky značky Anekke a Santoro.Také batohy, kterých jena výběr v e-shopu Pexo.cz opravdu hodně. Třeba batohy s motivy jako například Superman, Spiderman, Mimoni a další pohádkové a filmové motivy. 

Přehledné kategorie Pexo.cz jsou:

 • Hry a hračky – pro své ratolesti pořídíte společenské hry pro malé i velké děti, oblíbenou hru Kvído od Albi nebo knihy z edice Kouzelné čtení.
 • Móda – to jsou stylová pouzdra pro holky a kluky, ale také batohy, kabelky a peněženky.
 • Kancelářské potřeby – najdete zde vše potřebné, jako jsou boxy a zásuvky, obálky, kalkulačky, děrovačky, sešívačky a jiné kancelářské potřeby.
 • Psací potřeby – nesmí chybět ani pořádné psací potřeby, jako jsou pera, zvýrazňovače, tužky, mikrotužky, gelová pera, zmizíky, korektory, tuhy a náplně a mnoho dalších.
 • Aktovky, batohy a doplňky – základem je mít pořádnou aktovku nebo batoh, ale také láhve na pití, boxy na svačinu, penály a pouzdra nebo školní sety tašek, peněženek a batohů.
 • Kreativita a hobby – pomůcky na rozvíjení kreativity jsou šikovná věc, v této kategorii zde najdete například křídy, voskovky, výkresy a skicáky, vodové barvy, fixy, tempery, pastelky, omalovánky, pexesa a jiné užitečné pomocníky.
 • Školní potřeby – mezi školními potřebami najdete bloky, sešity, obaly, lepidla, nůžky, rýsovací pomůcky, ořezávátka, gumy a podobně.

Jak mohu nákupem na Pexo.cz ušetřit?

Rozhodně s cashbackem od Plné Peněženky, díky kterému ušetříte až 5 % z nákupu. Stačí použít proklik na e-shop Pexo.cz ze stránek Plné Peněženky a dál vybírat a objednávat tak, jak jste zvyklí. Po zaplacení objednávky vám na účtu Plné Peněženky přistanou peníze v odpovídající výši.

Nakonec si nevyberu

Nevadí. Ale nezoufejte, v Plné Peněžence najdete i jiné obchody specializované na děti a dětské potřeby. Například batohy pro děti i dospělé od Topgal.cz, sháníte-li dětské oblečení, vybírejte v e-shopu PidiLidi.cz.

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  až 5 %
 • Zboží značek Albi a Blackfire
  0 %
 • Ostatní zboží
  5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat