Pexo.cz logo

Pexo.cz – školní potřeby

Na Pexo.cz pořídíte batohy, psací a školní potřeby a další nezbytnosti, které se ve škole neztratí a vašim dětem usnadní učení!

Více o Pexo.cz

Peníze zpět z nákupu

0 - 5 %

Zboží značek Albi a Blackfire

0 %

Ostatní zboží

5 %

O Pexo.cz

Máte doma školáka či staršího sudenta? Vybavte je na Pexo vším, co by jen mohli pro svá studia potřebovat a sledujte, jak se poctivě vzdělávají. Potřebujete vybavit svou kancelář? Pak si zde vyberete i vy.

Nejoblíbenější jsou módní doplňky značky Anekke a Santoro.Také batohy, kterých jena výběr v e-shopu Pexo.cz opravdu hodně. Třeba batohy s motivy jako například Superman, Spiderman, Mimoni a další pohádkové a filmové motivy. 

Přehledné kategorie Pexo.cz jsou:

  • Hry a hračky – pro své ratolesti pořídíte společenské hry pro malé i velké děti, oblíbenou hru Kvído od Albi nebo knihy z edice Kouzelné čtení.
  • Móda – to jsou stylová pouzdra pro holky a kluky, ale také batohy, kabelky a peněženky.
  • Kancelářské potřeby – najdete zde vše potřebné, jako jsou boxy a zásuvky, obálky, kalkulačky, děrovačky, sešívačky a jiné kancelářské potřeby.
  • Psací potřeby – nesmí chybět ani pořádné psací potřeby, jako jsou pera, zvýrazňovače, tužky, mikrotužky, gelová pera, zmizíky, korektory, tuhy a náplně a mnoho dalších.
  • Aktovky, batohy a doplňky – základem je mít pořádnou aktovku nebo batoh, ale také láhve na pití, boxy na svačinu, penály a pouzdra nebo školní sety tašek, peněženek a batohů.
  • Kreativita a hobby – pomůcky na rozvíjení kreativity jsou šikovná věc, v této kategorii zde najdete například křídy, voskovky, výkresy a skicáky, vodové barvy, fixy, tempery, pastelky, omalovánky, pexesa a jiné užitečné pomocníky.
  • Školní potřeby – mezi školními potřebami najdete bloky, sešity, obaly, lepidla, nůžky, rýsovací pomůcky, ořezávátka, gumy a podobně.

Jak mohu nákupem na Pexo.cz ušetřit?

Rozhodně s cashbackem od Plné Peněženky, díky kterému ušetříte až 5 % z nákupu. Stačí použít proklik na e-shop Pexo.cz ze stránek Plné Peněženky a dál vybírat a objednávat tak, jak jste zvyklí. Po zaplacení objednávky vám na účtu Plné Peněženky přistanou peníze v odpovídající výši.

Nakonec si nevyberu

Nevadí. Ale nezoufejte, v Plné Peněžence najdete i jiné obchody specializované na děti a dětské potřeby. Například batohy pro děti i dospělé od Topgal.cz, sháníte-li dětské oblečení, vybírejte v e-shopu PidiLidi.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Online nákupní galerie

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit