Topgal.cz logo

Topgal.cz – batohy pro děti i dospělé

Máte doma malého školáka a chcete, aby si sešity nosil do školy sám? Vybavte ho na Topgal.cz stylovou aktovkou, penálem i lahví!

Více o Topgal.cz

Peníze zpět z nákupu

5 %

Recenze a články

O Topgal.cz

Volba vhodného batohu a příslušenství do školy je pro studenty každého věku klíčová. Na Topgal.cz nakupte batoh pro prvňáčka, páťáka i studenta vysoké školy a spojte styl s praktičností.

Topgal.cz batohy nejen prodává, ale i vyrábí. Můžete tedy s výběrem nebo případnou opravou batohu čekat pomoc od specializovaných odborníků.

Topgal.cz se o své zákazníky stará

E-shop Topgal.cz nabízí jen ty nejkvalitnější batohy, tašky a další příslušenství. Jejich produkty jsou opatřeny certifikátem Česká kvalita, který dokazuje kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pokud se na vašem batohu vyskytne problém a budete ho muset reklamovat, Topgal.cz vám ZDARMA zajistí jiný batoh na dobu vyřizování reklamace. Spokojenost zákazníků si můžete ověřit například na portálu Heureka.cz, kde se Topgal.cz pyšní 99% hodnocením.

Jaké kategorie Topgal.cz nabízí?

 • Školní batohy pro prvňáčky - anatomicky tvarované batůžky pro všechny prvňáčky. Díky utahovacím ramenním popruhům se můžete spolehnout, že perfektně padnou. Jsou vybaveny reflexními pásky na všech stranách tašky. Na Topgal.cz si vybere batoh každý, ať už preferuje výrazné barvy, nebo neutrální vzory.
 • Školní batohy do 2. a 3. třídy - s vyšší třídou přibývají také povinnosti. Děti obvykle potřebují více učebnic a pomůcek. Batohy pro 2. a 3. třídu nejsou tolik odlišné od těch pro prvňáčky, jsou ale větší a mají více kapes, aby se tam vešly veškeré potřebnosti.
 • Školní batohy do 4. a 5. třídy - tyto pohodlné a dostatečně velké batohy vydrží s dítětem klidně i na druhý stupeň. Jsou velmi lehké, aby dětem nepřidávaly zátěž, a anatomicky tvarované, aby z nich nebolela záda.
 • Studentské batohy kladou důraz hlavně na kvalitu, design a užitečnost. Využijete je i na jiné příležitosti než do školy. Jsou perfektní i jako batoh na sport nebo na výlet. Také mají dostatečně velkou kapsou na notebook.
 • Svítící batohy - e-shop Topgal.cz nabízí batohy, které jsou velmi netradiční z hlediska designu ale také velmi bezpečné. Svítící batohy jsou vybaveny světelným vláknem, které je vidět až na dva kilometry. Na e-shopu naleznete svítící batohy pro všechny věkové kategorie.
 • Školní sety - potřebujete pro své dítě kompletní školní výbavu? Pořiďte mu jeden ze školních setů z Topgal.cz, které obsahují školní batoh, pláštěnku na batoh, penál a pytlík na přezůvky.
 • Penály - každý žák i student ve škole potřebuje psací potřeby. Kam jinam je uschovat než do jednoho ze stylových penálů od Topgal.cz. Na e-shopu naleznete různé druhy penálů vhodné pro žáky i studenty. Spoustu penálů Topgal.cz nabízí ve stejném designu jako školní batohy, můžete tak vytvořit parádní set.
 • Školní aktovky - preferujete spíše školní aktovky než batohy? Na Topgal.cz naleznete i širokou nabídku aktovek. Jsou ergonomicky tvarované, zajišťují oporu zad, mají prakticky rozvržené kapsy a jsou dostatečně velké.
 • Stylové batohy - klasické batohy v neutrálním stylu se hodí do školy i do města. V nabídce také naleznete tašky přes rameno, tašky na notebook nebo cestovní víkendové tašky.
 • Batohy na notebook - pokud k vašim každodenním potřebnostem patří i notebook, doporučujeme vám jeden z batohů na notebook. Batohy jsou ve velmi decentním stylu a mají velkou kapsu se zvýšenou ochranou pro mnoho typů notebooků.
 • Dětské batohy - Topgal.cz nemyslí jen na školáky, ale také na předškoláky. Do těchto dětských batohů s pestrobarevnými motivy se vejde vše na každodenní dobrodružství.
 • Tašky přes rameno - velmi kvalitní tašky přes rameno, kam se vám vejde nejen notebook ale mnoho dalších nezbytností.

Jak ušetřit na Topgal.cz?

Nejen že si na Topgal.cz budete moci pořídit mnoho batohů s velmi výhodnou slevou, díky službě cashback na Plné Peněžence budete moci získat 5 % z celkové částky objednávky zpět na váš účet. Stačí rozkliknout odkaz z Plné Peněženky na e-shop Topgal.cz a začít vybírat.

Nevybrali jste si u obchodu Topgal.cz?

Pokud jste si nevybrali batoh u Topgal.cz, můžete vyzkoušet mnoho dalších obchodů z kategorie Sport nabízející batohy jako například obchod s chytrými batohy, které nelze vykrást BatohBobby.cz, e-shop s batohy, taškami přes rameno a kufry Bagalio.cz nebo Back-Pack.cz, který nabízí batohy pro všechny věkové kategorie na všechny možné příležitosti.

 

Hodnocení uživatelů

 • 4,9

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  58 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Super obchod, kvalitní batohy i další vyrobky.

  Alena C. 28. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Velmi rychlé dodání. Kvalitní aktovky

  Michaela V. 17. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Děti jsou nadšené,dobrá kvalita,dobrá cena.

  Daniela T. 3. 10. 2023

Nejoblíběnější obchody z kategorie Móda a doplňky

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit