Nutricbistro.cz logo

Nutricbistro.cz – krabičková dieta

Jsme to, co jíme a na správné složení svého jídelníčku si musíme dávat pozor. Nutricbistro se vám o vhodný jídelníček postará!

Více o Nutricbistro.cz

Využijte výhodné akce

SLEVA 5 %

Nutricbistro.cz - Sleva 5 % na vše
Nutricbistro.cz logo

3 % zpět

Sleva 5 % na vše

Akce končí za:

Akce končí:

Peníze zpět z nákupu

3 %

O Nutricbistro.cz

Sníte vše, co vám naloží na talíř a rádi byste své chutě nějak spoutali? Vyzkoušejte chutné krabičkové diety z Nutricbistro.cz a zbavte se závislosti na cukru nebo se konečně naučte jíst tu zeleninu.

Nutric bistro je paleo-veganské bistro s rozvozem po Praze. Maso je z volného chovu, ale hlavní slovo má sezónní zelenina, ořechy, semínka a zdravé tuky. Vše je z čerstvých surovin.

Jaké jídlo v krabičkách dostanu?

V prvé řadě si zvolte dietu podle svých potřeb, pak vyberte kdy krabičky chcete dostávat a kolik jich chcete. Nastavení kdykoliv změňte podle svých požadavků. Máte tyto možnosti:

  • Lowcarb – zaměřeno na snížení množství sacharidů, ale naopak obsahuje zvýšený podíl zdravých tuků s obsahem fermentovaných mléčných produktů, zeleniny, ovoce, masa, ryb, ořechů a semen.
  • Whole 30 – jde o 30denní program se snahou odbourat chutě na sladké nebo slané. Výborně funguje jako restart, díky kterému zjistíte, co z jídelníčku vyřadit trvale a co vám problémy nedělá. Zahrnuje zeleninu, ovoce, maso, ryby, ořechy a semena.
  • Vegetarian – když nechcete maso, ale chcete mít plnohodnotnou stravu plnou vyvážených makroživin (sacharidů, tuků a bílkovin). Je bez přidaného cukru.
  • FIT – to je strava bez lepku pro sportovně založené lidi a pro ty, kteří chtějí jíst zdravě, ale zároveň se nechcete příliš omezovat. Strava s vyváženým poměrem makroživin a vyšším obsahem komplexních sacharidů. 

Každý týden znáte jídelníček, můžete se tak na jídlo těšit.

Jak mohu nákupem krabičkové diety ušetřit?

Rozhodně s cashbackem od Plné Peněženky, díky kterému ušetříte 3 % z nákupu. Jak toho dosáhnout? Zaregistrujte se na portálu PlnáPeněženka.cz a poté klikněte na odkaz e-shopu Nutricbistro.cz, třeba tady, ze stránek Plné Peněženky. Dál vybírejte a objednávejte tak, jak jste v online prostředí zvyklí. Po zaplacení vám na účet Plné Peněženky do několika dnů přijde odpovídající částka z nákupu.

Nakonec si v Nutricbistro.cz nevyberu

Nevadí. Na stránkách Plné Peněženky seženete i jiné obchody s rozvozem jídla. Za prozkoumání určitě stojí čerstvé a bio potraviny z e-shopu Freshbedýnky.cz nebo pro nadšence do asijské kuchyně máte možnost objednání jídla na SushiTime.cz. Tipem na skvělý jedlý dárek jsou ovocné a čokoládové kytice od Frutiko.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit