2,1 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Můjkoberec.cz - koberce do každého interiéru i exteriéru

Hledáte kvalitní, ale zároveň trendy koberec? Pak jste právě narazili na ten správný e-shop! Kvalitní koberce nejrůznějších tvarů, barev i materiálů pořídíte na e-shopu Můjkoberec.cz

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 912 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Můjkoberec.cz

Férové jednání jako základ kvalitních služeb

Webový obchod Můjkoberec.cz si zakládá především na férovém jednání, takže pokud se vám vybrané zboží přeci jen nebude hodit do interiéru, nebo budete mít jakýkoliv jiný důvod, můžete koberec vrátit a to do 1 roku od jeho zakoupení. Při vrácení nemusíte udávat důvod a zboží si e-shop navíc na své náklady opět odveze. 

Koberce všeho druhu na Můjkoberec.cz

Koberce neplní v interiéru pouze funkci estetickou, ale také praktickou. Umístěním koberce do místnosti eliminujete nepříjemnou ozvěnu, izolujete chlad, který může podlaha udržovat a také uchráníte podlahu od zbytečných škrábanců a rýh. Koberce z e-shopu Mujkoberec.cz plní obě role na výbornou. Nabídku můžete zhlédnout na webu Můjkoberec.cz.

 • Kusové koberce – správný výběr kusového koberce se stane dokonalým a designovým doplňkem každého bytového interiéru. V naší nabídce naleznete velký výběr koberců jednobarevný, moderní nebo luxusní perský.
 • Metrážové koberce – nově dává e-shop Můjkoberec.cz na každý koberec 3 roky záruku. Metrážové koberce nabízí v nepřeberném množství barev a vzorů. Nabízené metrážové koberce si najdou své uplatnění především v bytových nebo kancelářských prostorech. Dokonale zútulní a zpříjemní každý prostor a stanou se parádním designovým doplňkem.
 • Kobercové čtverce – jsou speciální kusové koberce. Můžete je libovolně barevně kombinovat podle své fantazie. Vytvoříte jimi metrážový koberec v libovolné velikosti, pokládka je opravdu snadná. Výhodou je, že pokud bude potřeba, jednotlivý čtverec lze vyměnit, spoje totiž nejsou vidět.
 • Travní koberce a rohože – travní koberce a rohože jsou velice vděčný produkt, protože toho hodně vydrží, všechny typy se dají použít venku, a většina trav si poradí i přízemními mrazíky. Tyto travní rohožky a rohože si můžete objednat v libovolné délce a šířce – rozměr vám e-shop upraví na míru. V nabídce jsou jak základní, a tedy velice výhodné trávy, ale i vysoce kvalitní trávy s dlouhým vlasem. Tak neváhejte a objednejte si vlastní trávu již teď! Na rozdíl od pravé ji nemusíte stříhat.
 • Běhouny – běhouny jsou protáhlé kusové koberce, které jsou úzké a dlouhé. Mají pevně danou šířku, ale libovolnou délku a dávají se zejména na chodby, schodiště nebo do protáhlých prostor. V kategorii běhounů naleznete mnoho vzorů moderních i orientálních.
 • Rohože a předložky – v této kategorii si pro vás e-shop připravil předložky do koupelny a venkovní předložky před dveře. Koupelnové předložky jsou vyrobeny se zvýšenou savostí, takže na ně můžete s radostí vesele kapat. Rohože před dveře jsou vyrobené z gumového materiálu se zvýšenou odolností proti opotřebení a ošoupání se.
 • Nášlapy na schody – kobercové nášlapy na schody neboli tzv. schodnice jsou vyráběny pouze z kvalitních materiálů. Všechny nášlapy jsou mimořádně ohebné a odolné proti zátěži a běžnému ošoupání se. U některých nášlapů jsou při výrobě použity i materiály ze zátěžových koberců.
 • Sedáky – mezi nabízeným sortimentem naleznete nádherné meditační sedáky na zem. Jde o speciálně vytvarované sedáky, které jsou plněny pohankovou slupkou. Meditační sedáky využijete při meditaci, relaxaci nebo při sledování televize.
 • PVC – v e-shopu sežene také PVC čili vinyl v rolích. Na výběr je několik šíří rolí včetně různé tloušťky nášlapné vrstvy a různých dekorů. Mezi dekory hledejte PVC s dekorem dřeva, dlažby, zátěžové PVC či třeba s abstraktním vzorem.

Jak ušetřit na Můjkoberec.cz?

Zapomeňte na nákupy bez slev! Nejen, že na stránkách Můjkoberec.cz najdete velké množství zboží v akčních nabídkách, ještě víc můžete nyní ušetřit můžete díky Plné Peněžence. Proklikněte se skrze naše internetové stránky na e-shop Můjkoberec.cz a ušetřete 2,1 % z částky nákupu, kterou vám pošleme zpět!

Nenašli jste na Můjkoberec.cz to, co jste hledali?

Odměnu cashback získáte při nákupu přes Plnou Peněženku i u spousty jiných obchodů s podobným sortimentem. Podívejte se do naší kategorie “Nábytek” a vyberte si svůj vysněný koberec třeba na e-shopu IDEA nábytek. Sháníte-li kusový koberec, který vám bude po všech stránkách vyhovovat? Nakupte s cashbackem na webu SCONTO Nábytek.cz nebo také na stránkách ASKO-Nábytek.cz.

 

 

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  2,1 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat