3,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Můjkoberec.cz - koberce do každého interiéru i exteriéru

Hledáte kvalitní, ale zároveň trendy koberec? Pak jste právě narazili na ten správný e-shop! Kvalitní koberce nejrůznějších tvarů, barev i materiálů pořídíte na e-shopu Můjkoberec.cz

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 672 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Můjkoberec.cz

Obchod s koberci Můjkoberec.cz se svými ALL INCLUSIVE výhodami rozhodl zbořit zažité standardy, na které jsou zákazníci zvyklí od ostatních prodejců podobného sortimentu a posunout laťku komfortu na nevídanou úroveň. Díky tomu se stal jedničkou v tuzemském online prodeji koberců.

Mezi unikátní ALL INCLUSIVE výhody spadá například doprava zdarma – a to i v případě vrácení zboží, možnost vrácení zboží do 365 dnů, zasílání vzorků koberců zdarma, nadstandardní prodloužená záruka na všechny produkty zdarma, tvorba vizualizace zdarma, možnost výroby koberce na míru, možnost platby na fakturu až po dodání zboží a plno dalších nevídaných služeb. 

Protože se Můjkoberec.cz specializuje výhradně na prodej koberců, nabízí doslova vše možné i nemožné z tohoto sortimentu, malými rohožkami před dveře počínaje a metrážovými koberci konče. Sortiment mezi tím zahrnuje koberce na míru, nášlapy na schody, běhouny, umělé kobercové trávníky a třeba také exklusivní ručně tkané koberce přímo ze srdce Indie.

Nákup na tomto e-shopu je skutečný zážitek, kterým Vás bude provázet Aladin s džinem, který Vám splní 3 přání, pokud tato přání budou:

  1. dodat krásný koberec
  2. s dopravou zdarma
  3. a ještě se u toho pobavit.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Nevybrali jste si na e-shopu Můjkoberec.cz?

Využijte nabídky cashbacku i od jiných obchodů, které na webu Plné Peněženky najdete. Podívejte se do naší kategorie “Domácnost a hobby” a vyberete si třeba u obchodu s vybavením do domácnosti za neuvěřitelné ceny ModernShop.cz, nebo také u prodejny nábytku pro váš domov ASKO-Nábytek.cz. Líbit by se vám mohly líbit produkty, které si můžete objednat s poštovným ZDARMA, a to u čínského gigantu AliExpress.com.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    3,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat