Soutěžní recenze s Můjkoberec.cz: o vouchery na nákup koberců dle vlastního výběru

Zabavit děti není vždy snadné, natož aby je to bavilo. Máme tu pro vás řešení v podobě koberce z e-shopu Můjkoberec.cz, na který můžou podle libosti kreslit. Přesně tohle zkusil náš kolega na svých dětech a ono to zabralo.

25. 3. 2021
Soutěžní recenze s Můjkoberec.cz: o vouchery na nákup koberců dle vlastního výběru

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 4,5 / 5

Dnes soutěžíme o vouchery na nákup v e-shopu Můjkoberec.cz, ve kterém pořídíte koberce snad všeho druhu. Náš kolega Pepa měl sám možnost některé koberce vyzkoušet. Jelikož má doma malé děti, uvítal dětský koberec, který, jak doufal, je na nějakou dobu zabaví. Jak to celé dopadlo se dočtete v recenzi.

Výherci soutěže

Blahopřejeme

O co se v soutěži hraje?

Tentokrát soutěžíme o 2 vouchery v hodnotě 2 500 Kč na nákup v e-shopu Můjkoberec.cz.

Jak soutěž probíhá?

Není na tom nic složitého. Stačí, když ve dnech 25. 3. do 29. 3. 2021 nakoupíte jakýkoliv produkt přes Plnou Peněženku v e-shopu Můjkoberec.cz. Tak se dostanete do losování o výhru. Další podmínky soutěže najdete ZDE.

Dětský koberec – omalovánky

Pokud máte děti, víte, jak těžké je snažit se je něčím stále zabavit. Ne, skutečně nemyslím to, dát jim telefon nebo tablet, ale jezdit na výlety, do přírody, hrát s nimi hry, podnikat různá dobrodružství nebo je zabavit manuální činností. A jak složité je to nyní, kdy jste za poslední rok už dávno 2× navštívili místa ve svém okolí a vyčerpali všechny své nápady na domácí zábavu. Děti toho všeho už mají tak akorát a co si budeme povídat, my dospělí na tom nejsme jinak. Proto je každá nová inspirace téměř darem z nebes.

Co kdybych vám teď řekl, že existuje řešení, kdy vaše děti na pár hodin zaměstnáte manuální činností, která je bude nejen bavit, ale opravdu si ji užijí a vy budete mít celé odpoledne pro sebe? Ano, přesně takové řešení vám nyní mohu představit.

Koberec jako omalovánka

Když jsem o této možnosti slyšel poprvé, hned jsem zajásal. To musí být super! „Čmárat“ jako dítě po koberci, navíc to mít dovolené… Wow. To prostě děti musí bavit. A přesně tak to bylo. Měl jsem možnost vidět reakce celkem šesti holčiček ve věku od 6 do 12 let. Každý rodič je nejšťastnější, když vidí, jak jeho ratolesti svítí očička štěstím. A přesně tak to bylo v případě rozbalení koberců a předání fixů.

Pár hodin zábavy, kdy bylo potřeba nejdříve vše pořádně promyslet. Přeci jen zvolit barvu jednorožce nebo barvu vlasů princezny není jen tak. Někdy je potřeba vzájemná spolupráce, protože vybarvit celého medvěda dá pořádně zabrat.

MujKoberec.cz, kde si tuto báječnou zábavu můžete pořídit, nabízí celkem 8 různých vzorů. Vyberou si malé holčičky, větší slečny, ale i kluci si přijdou na své. Jedná se 100% bavlněný koberec vyráběný v České republice.

Součástí dodávky jsou zdravotně nezávadné fixy na textil, které snadno vyperete. Koberec pak bude zase jako nový. Což je další ohromná výhoda. Pokud by se náhodou stalo, že se vybarvení koberce úplně nezdaří, nebo že medvěd už nemá být hnědý, ale lepší bude lední, není nic snazšího, než koberec vyprat a vymalovat znovu. 

Fixy koupíte v běžném papírnictví (no snad už nám ho brzy otevřou), takže pokud by se náhodou stalo, že některá barvička dojde, nebude problém dokoupit fixu novou.

Za mě jednoznačně dárek k nezaplacení. No, i když zaplatit asi bude potřeba a zde strhávám pomyslnou půl hvězdičku. Cena by se mi líbila o pár korun nižší. Na druhou stranu, za ty rozzářené šťastné dětské oči a pár hodin odpočinku, stojí za mnohem víc.

Dětský koberec – omalovánky

Dětský koberec – omalovánky

 • Výrobce: Butter Kings
 • Rozměry: 130 × 130 cm
 • Záruka: 3 roky
 • Barva: bílá a černá
 • Obsahuje bavlnu, která je odolná a antialergenní
 • Koberec je vhodný i pro podlahové vytápění
 • Možnost prát koberec v pračce na 30 °C a sušit v sušičce na nízkou teplotu
 • Vyrobeno v České republice
 • Součástí balení jsou i fixy

1 199,00 Kč

Nakup s cashbackem

Jak jinak ještě děti zabavit?

A když už jsme u koberců, děti můžete zabavit i jinými způsoby. Třeba kobercem se skákacím panákem – pokud vám nebo sousedům nebude vadit dusot :). Nebo například kobercem s mapou světa, což určitě bude také skvělá vzdělávací pomůcka. Dnes už snad patří mezi klasiku koberec pro děti se silnicí, v e-shopu Můjkoberec.cz jich je na výběr celá řada.

Chcete-li s dětmi hrát staré známé Člověče, nezlob se, tak i pro tohle mají v e-shopu řešení. Místo sezení u stolu pořiďte dětem koberec s hrací plochou včetně figurek a kostky. Další inspirace najdete v sekci s dětskými koberci

Něco málo o e-shopu Můjkoberec.cz

Obchod Můjkoberec.cz je dnes již velkým a zkušeným prodejcem koberců. Velkou část produktů si do Česka dováží sami. Najdete u nich i koberce, které v jiném obchodě nepořídíte. Nabízí koberce předních evropských a asijských výrobků ze zemí jako je Indie, Belgie, Německo, Egypt, Nizozemsko, Turecko, ale také přímo z České republiky. 

V Můjkoberec.cz seženete i vlněné nebo syntetické kusové koberce, koupenové předložky, běhouny, rohože, metrážové koberce, nášlapy na schody, ale také PVC.

V e-shopu vám jistojistě padnou do oka možnosti detailního filtrování produktů. Potřebujete konkrétní tvar, materiál, rozměry, barvu, cenu nebo jiné speciální vlastnosti? Nic není problém. Lepší kategorizaci produktů jen tak někde nenajdete. Samozřejmostí je spousta fotek produktů, některé i s vlastním videem, abyste vše viděli v co možná nejlepším detailu. A pokud si už někdo vámi vybraný výrobek koupil, uvidíte zde případně i jeho hodnocení.

Další specifikum e-shopu Můjkoberec.cz je, že poskytují mnoho svých služeb ALL INCLUSIVE, mezi tyto služby patří například:

 • doprava zdarma po celém Česku i Slovensku i v případě vrácení zboží, 
 • možnost vrácení zboží do 365 dnů
 • zasílání vzorků zdarma, 
 • nadstandardní prodloužená záruka 3 roky na všechny produkty zdarma, 
 • tvorba vizualizace zdarma, 
 • možná výroba koberců na míru,
 • pokládka koberce, ale také podlahy,
 • možnost platit až 14 dní po vyzkoušení koberce bez poplatku,
 • výměna koberce v Můjkoberec i u koberců zakoupených jinde.

V e-shopu Můjkoberec.cz vědí, že nejlépe se vybírá podle fotek a obrázků, proto mrkněte také do jejich „Koutku inspirace koberců“, kde si vybere odpovídají sekci podle místnosti, kterou chcete vybavit kobercem.

Výjimkou v Můjkoberec.cz není ani nabídka akčních koberců v kategorii Výprodej.

Blog na létajícím koberci

Pokud si nevíte s výběrem koberců rady, hledáte inspiraci, pak blog e-shopu Můjkoberec.cz je to správné místo. Najdete tu mimo jiné i videorecenze, rádce pro správný výběr koberce nebo třeba objevíte řešení, které vás před tím ani nenapadlo.

A pokud neradi čtete, rozhodně se podívejte na velmi užitečná videa o kobercích a o všem, co se kolem nich točí.

Podobné články