Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 637 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Lypo.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Lypo.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 2,5 % cashback z každého nákupu!

Internetový obchod Lypo.cz byl založen v roce 2012 a získal si velké množství spokojených zákazníků. Co je pro LYPO to nejdůležitější? Především vyhledávat, tvořit a nabízet to, co potěší Vaše oči, uspokojí Vaši mysl… – zkrátka dopřát Vám to nejlepší za přijatelné ceny a ve 100% kvalitě. Jelikož Lypo.cz je multisortimentní obchod, lze zde najít vše, co potřebujete. Jste spíše sportovní typ? Máte rádi pohyb, energii a aktivní způsob života? Nabídka sportovního vybavení Vás jistě dostane (v každém ročním období). Pro milovníky pohody, lenošení a tepla rodinného krbu se určitě najde nějaký ten líbivý kousek do bytu/domu. Elegance, vkus a nožky jako v bavlnce? Nechte se okouzlit půvabnou kolekcí bot, se kterými uděláte parádu nejen ve městě, ale i v práci, ve škole, či na romantické procházce. Pro opravdu velké dobrodruhy a vášnivé cestovatele nesmí chybět široký sortiment stanů, spacáků, či zavazadel. A něco sladkého pro Vaše úžasné miminko, či děti? Od základních potřeb až po hračky a bezpečnost. Neváhejte a udělejte si nákupem radost.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Lypo.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat