E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

LEDSolution.cz - obchod s kvalitním osvětlením

Internetový obchod LEDSolution.cz vás ohromí širokým sortimentem osvětlení takřka do každého prostředí a prostoru. Vyberte si z kategorií jako jsou světelné zdroje, světla nebo LED osvětlení. Příslušenství v nabídce nechybí.

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod Posvit.si .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 771 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o LEDSolution.cz

Světlo znamená naději

E-shop LEDSolutions.cz neznamená pouze domácí lampy a lampičky. Tento specializovaný e-shop poskytuje produkty jako jsou LED veřejné osvětlení nebo nouzové osvětlení. Obchod si zakládá na kvalitním zákaznickém servisu a je to znát i na webových stránkách obchodu. Veškerá LED světla, která LEDSolutions.cz nabízí, splňují přísné normy EU a jsou tak velmi bezpečná a šetrná vůči životnímu prostředí. Kromě sortimentu si na stránkách přečtete, jak LED světla nakupovat, dále návody, tipy a inspiraci. K dispozici vám také bude záruční servis. Standardní záruka je u produktů 2 roky, u některých je však prodloužena na 3 až 5 let. U objednávek, jejichž cena převyšuje 3 000 Kč, je doprava ZDARMA.

Kategorie produktů od LEDSolution.cz

  • Samsung LED - (5 let záruka).

  • LED Světelné zdroje - LED Žárovky (E 14, E 27, MR 11, Retro LED Žárovky a další), LED Pásky (dle výkonu, dle umístění, barevné LED pásky, profily a lišty, napájecí zdroje - trafa, ovladače pro LED pásky, příslušenství LED pásek), LED Zářivky (LED trubice T5 a T8, zářivková tělesa a svítidla, příslušenství).

  • LED Světla - LED reflektory (venkovní, s PIR čipem, na stojanu, lištové), LED panely (podhledové do kazet, přistavené s rámečkem, vestavné do sádrokartonu, závěsné na lanka, příslušenství), LED pracovní světla a světlomety, LED lampy a lampičky (stolní), LED Svítidla a lustry (bodovky, stropní svítidla, nástěnná svítidla, pod kuchyňskou linku, ke schodišti, lustry).

  • LED Osvětlení - veřejné osvětlení (economy, premium, parkové, solární), venkovní osvětlení (zahradní svítidla, fasádní svítidla, s pohybovým čidlem, nájezdová svítidla), průmyslové osvětlení (zářivková svítidla, high-bay, UFO, linear), LED nouzové osvětlení.

  • Příslušenství - kabely a konektory, pohybová čidla, ovladače a stmívače, gadgety a chytré elektro.

Recenze a zkušenosti s produkty a službami 

Na serveru Heureka.cz zákazníci u obchodu LEDSolution.cz oceňují hlavně rychlost doručení, komunikaci, ceny, přehledný web a výběr zboží:

  • Juzo Jan dává obchodu 5 hvězdiček:

,,Nelze nic vytknout.”

  • DV byl také velmi spokojený:

,,Rychlé doručení zboží, bezpečně zabaleno proti poškození.”

  • Miroslav si také pochvaluje:

,,Velmi dobrá cena, přehledná orientace na webu a automaticky navrhované příslušenství.”

Paprsky od LEDSolution.cz vás neozářily?

To vůbec nevadí, protože výhodného cashbacku od Plné Peněženky můžete využít u mnoha obchodů s podobným sortimentem. V naší sekci “Elektro a nákupní galerie” určitě stojí za to se podívat na e-shopy jako je Svět-svítidel.cz nebo DATART.cz. Obchod Euronics.cz vás svojí nabídkou jistě také nezklame.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat