1,25 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

LEDSolution.cz - obchod s kvalitním osvětlením

Internetový obchod LEDSolution.cz vás ohromí širokým sortimentem osvětlení takřka do každého prostředí a prostoru. Vyberte si z kategorií jako jsou světelné zdroje, světla nebo LED osvětlení. Příslušenství v nabídce nechybí.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 908 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o LEDSolution.cz

Světlo znamená naději

E-shop LEDSolutions.cz neznamená pouze domácí lampy a lampičky. Tento specializovaný e-shop poskytuje produkty jako jsou LED veřejné osvětlení nebo nouzové osvětlení. Obchod si zakládá na kvalitním zákaznickém servisu a je to znát i na webových stránkách obchodu. Veškerá LED světla, která LEDSolutions.cz nabízí, splňují přísné normy EU a jsou tak velmi bezpečná a šetrná vůči životnímu prostředí. Kromě sortimentu si na stránkách přečtete, jak LED světla nakupovat, dále návody, tipy a inspiraci. K dispozici vám také bude záruční servis. Standardní záruka je u produktů 2 roky, u některých je však prodloužena na 3 až 5 let. U objednávek, jejichž cena převyšuje 3 000 Kč, je doprava ZDARMA.

Kategorie produktů od LEDSolution.cz

 • Samsung LED - (5 let záruka).

 • LED Světelné zdroje - LED Žárovky (E 14, E 27, MR 11, Retro LED Žárovky a další), LED Pásky (dle výkonu, dle umístění, barevné LED pásky, profily a lišty, napájecí zdroje - trafa, ovladače pro LED pásky, příslušenství LED pásek), LED Zářivky (LED trubice T5 a T8, zářivková tělesa a svítidla, příslušenství).

 • LED Světla - LED reflektory (venkovní, s PIR čipem, na stojanu, lištové), LED panely (podhledové do kazet, přistavené s rámečkem, vestavné do sádrokartonu, závěsné na lanka, příslušenství), LED pracovní světla a světlomety, LED lampy a lampičky (stolní), LED Svítidla a lustry (bodovky, stropní svítidla, nástěnná svítidla, pod kuchyňskou linku, ke schodišti, lustry).

 • LED Osvětlení - veřejné osvětlení (economy, premium, parkové, solární), venkovní osvětlení (zahradní svítidla, fasádní svítidla, s pohybovým čidlem, nájezdová svítidla), průmyslové osvětlení (zářivková svítidla, high-bay, UFO, linear), LED nouzové osvětlení.

 • Příslušenství - kabely a konektory, pohybová čidla, ovladače a stmívače, gadgety a chytré elektro.

Recenze a zkušenosti s produkty a službami 

Na serveru Heureka.cz zákazníci u obchodu LEDSolution.cz oceňují hlavně rychlost doručení, komunikaci, ceny, přehledný web a výběr zboží:

 • Juzo Jan dává obchodu 5 hvězdiček:

,,Nelze nic vytknout.”

 • DV byl také velmi spokojený:

,,Rychlé doručení zboží, bezpečně zabaleno proti poškození.”

 • Miroslav si také pochvaluje:

,,Velmi dobrá cena, přehledná orientace na webu a automaticky navrhované příslušenství.”

Paprsky od LEDSolution.cz vás neozářily?

To vůbec nevadí, protože výhodného cashbacku od Plné Peněženky můžete využít u mnoha obchodů s podobným sortimentem. V naší sekci “Elektro a nákupní galerie” určitě stojí za to se podívat na e-shopy jako je Svět-svítidel.cz nebo DATART.cz. Obchod Euronics.cz vás svojí nabídkou jistě také nezklame.

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  1,25 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat