HypoGO.cz logo

HypoGO.cz - nejvýhodnější hypotéka snadno a rychle

HypoGO.cz projde nabídky všech hypotečních bank v České republice a pomůže vám vybrat nejvýhodnější hypotéku podle vámi zadaných parametrů. Pokud se nakonec rozhodnete pro hypoteční úvěr, specialista s vámi doladí podrobnosti a připraví vám nabídku na míru. Místo hodin strávených v bankách většinu procesu zvládnete během pěti minut sami pomocí jednoduché kalkulačky pro hypoteční úvěr. Na konci budete mít jistotu, že jste vybrali tu nejlepší.

Více o HypoGO.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O HypoGO.cz

HypoGO.cz projde nabídky všech hypotečních bank v České republice a pomůže vám vybrat nejvýhodnější hypotéku podle vámi zadaných parametrů. Pokud se nakonec rozhodnete pro hypoteční úvěr, specialista s vámi doladí podrobnosti a připraví vám nabídku na míru. Místo hodin strávených v bankách většinu procesu zvládnete během pěti minut sami pomocí jednoduché kalkulačky pro hypoteční úvěr. Na konci budete mít jistotu, že jste vybrali tu nejlepší.

Desítky tisíc spokojených zákazníků

Skoro 25 tisíc klientů získalo hypotéku přes společnost HypoGO.cz. A není se čemu divit. Věnovali se jim profesionálové, mohli využít kteroukoliv z více než 500 poboček ve všech krajích a každý ušetřil téměř 95 tisíc Kč. Na prvním místě je u HypoGO.cz individuální přístup ke každému klientovi.

Hypoteční úvěry na HypoGO.cz

Pokud chcete financovat nákup, stavbu či rekonstrukci nemovitosti, pak jste na správném místě. Tím nejlepším krokem je hypotéka. HypoGO.cz nabízí hned několik typů:

  • Hypoteční úvěr - ať se jedná o dům, byt nebo pozemek, s hypotečním úvěrem nešlápnete vedle. Splácíte podle předem dohodnutého splátkového kalendáře až do doby, než dojde k umoření celé půjčené částky. Většinou pokryje 60–90 % z tržní hodnoty zastavené nemovitosti. Pro přehledné srovnání všech hypoték na trhu použijte hypoteční kalkulačku HypoGO.cz.

  • Refinancování - možnost refinancování zvolte, pokud chcete splatit stávající hypoteční úvěr novým hypotečním úvěrem. Můžete splácení zkrátit, prodloužit, odložit nebo snížit měsíční splátky. A to bez sankcí a poplatků. Nejste si jistí, jestli se vám vyplatí refinancovat? Koukněte do hypoteční kalkulačky HypoGO.cz.

  • Americká hypotéka - jaký že je rozdíl mezi normální a takzvanou americkou hypotékou? S americkou hypotékou si můžete také postavit dům nebo rekonstruovat byt. Zároveň si můžete koupit auto nebo parádní dovolenou. Navíc nemusíte dokládat účel vašeho úvěru ani předkládat váš příjem. Jsou s ní sice spojené vyšší úrokové sazby, ale pořád bude taková hypotéka výhodnější než běžný úvěr. Tu nejlepší naleznete díky hypoteční kalkulačce HypoGO.cz.

Další kategorie na HypoGO.cz

  • Investice - máte něco našetřeno a rádi byste své úspory zhodnotili? Pak je možná čas poohlédnout se po investičních příležitostech. Najděte si je přes kalkulačku HypoGO.cz.

  • Životní pojištění - stavět a investovat je fajn, ale je potřeba mít i zadní vrátka. Koukněte na kalkulačku HypoGO.cz a připravte se na budoucnost tím nejlepším životním pojištěním.

Jak ušetřit na HypoGO.cz?

Individuální přístup, rychlost, jednoduchost a nalezení nejvýhodnějších nabídek - to vše je u HypoGO.cz samozřejmostí. Ušetřit můžete také díky službě cashback v Plné Peněžence. Přejděte z naší webové stránky přímo na web HypoGO.cz a nechte si na váš účet zaslat 120 Kč za novou ověřenou poptávku.

Jak zařídit hypotéku na HypoGO.cz?

V první řadě musíte zadat všechny potřebné údaje do hypoteční kalkulačky. Poté se vám ozve specialista a upřesníte spolu, jaké máte o hypotéce konkrétní představy. Pokud se nakonec rozhodnete pro hypoteční úvěr, specialista vám pomůže se všemi dokumenty a dokončí s vámi proces až do šťastného konce.

Recenze HypoGO.cz

  • Filip dává za příjemnou spolupráci 5 hvězdiček:

„Musím pochválit, výborná spolupráce! Kalkulačka je opravdu na pár minut a předají vás do těch nejlepších rukou. Mile mě překvapil i telefonát, který byl příjemný a za krátkou dobu hotový. Za mě paráda, takhle bych si to představoval.“

Nevybrali jste si na HypoGO.cz?

Podívejte se na nabídku dalších společností z kategorie “Finance a služby” jako srovnávač pojištění suri.cz, jedničku na trhu hypoték Hypoteční banku nebo online vyhledávač nejvýhodnějších pojištění Pojištění.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Služby a ostatní

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit