Tipy na kvalitní letní pneumatiky

Kdy přezout? Po 31. březnu, pokud se teplota dlouhodobě drží nad 7 °C, je čas nasadit letní pneumatiky. Kdy nakoupit? Raději s předstihem, dokud je z čeho vybírat. Sklady jsou teď plné letních pneu za skvělé ceny, doprava rychlá a spolehlivá. Máme pro vás tipy na e-shopy i nejvýhodnější pneumatiky. Vyberte si.

NejlevnejsiPneu.cz – vlastní značka TOMKET

Největší e-shop s pneumatikami v ČR nabízí výrobky desítek globálních značek i vlastní značku TOMKET. Pro letní pneumatiky vyvinul hned dva dezény pro osobní vozy: řadu ECO pro nižší a středí třídu a řadu SPORT srovnatelnou se značkami prémiových výrobců. Vybrat si můžete z 8 650 letních pneu.

Pneumatiky.cz – radost z každého kilometru

Hledáte letní pneumatiky za výhodnější cenu? Zkuste to tady. Pneumatiky v akci mají plnou záruku a garantovanou kvalitu. Vybírejte z oblíbených kvalitních značek, jako je Continental, Michelin, Barum, Dunlop, GoodYear, Nokian a další. Pomůže vám i srovnání pneumatik pro rok 2018.

 

NejvyhodnejsiPneu.cz – garance nízké ceny

Vyberte si ze široké nabídky osobních letních pneumatik všech renomovaných výrobců a značek. V e-shopu najdete i pneu pro 4x4 off-road a lehká nákladní auta typu VAN. Obchod garantuje vždy čerstvé pneu, nízkou cenu a dodání v termínu.

 

SpolehlivePneu.cz – děláme to poctivě

E-shop už 22 let poskytuje motoristům služby na nejvyšší úrovni. Najdete tu portfolio letních pneumatik od známých a kvalitních koncernových značek. Obchod klade hlavní důraz na širokou nabídku kvalitních výrobků i rychlost, spolehlivost a přesnost dodání. Navíc poskytuje online konfigurátor pneumatik pro správný výběr.

Připravte na jaro celý vůz

Přezutí na letní pneumatiky je jistě velmi zásadní. Než ale přijde jaro, není od věci dát do pořádku celý vůz. V březnu se policie chystá na kontrolu lékárniček, potahy a koberečky po zimě možná potřebují vyměnit. Získejte cashback za nákup výbavy a doplňků, které váš motorový mazlík potřebuje. Příležitost k výhodnému nákupu najdete v sekci Auto & moto na Plné Peněžence.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat