Skylink.cz logo

Skylink.cz - satelitní a digitální televize

Skylink je největším poskytovatelem satelitního a internetového televizního vysílání v České a Slovenské republice se 100% pokrytím. Vyberte si ze široké nabídky programů a užijte si volné chvíle v pohodlí domova.

Více o Skylink.cz

Skylink.cz logo

Z každého nákupu až 125 Kč Detailní výše cashbacku

Peníze zpět z nákupu

až 125 Kč

Peníze za novou registraci a vyzkoušení Skylink Live TV

125 Kč

Stávající zákazník a ostatní služby

0 Kč

O Skylink.cz

Skylink je největším poskytovatelem satelitního a internetového televizního vysílání v České a Slovenské republice se 100% pokrytím. Vyberte si ze široké nabídky programů a užijte si volné chvíle v pohodlí domova.

Skylink.cz - satelitní a internetové televizní vysílání

Každý z nás někdy potřebuje oddech u televize. Bez kvalitního a ničím nerušeného televizního vysílání bychom si tento oddech neužili. Využijte služby největšího poskytovatele satelitního a internetového televizního vysílání v České republice a na Slovensku a odpočiňte si tak, jak si zasloužíte.

Skylink - satelitní a online televizní programy

Skylink je dnes největším poskytovatelem satelitního a internetového vysílání v České republice a na Slovensku se 100% pokrytím. Díky jeho službě můžete sledovat televizi s jistotou, že se v průběhu filmu nic nepokazí. Vybírat si můžete z největší nabídky placených programů, ze kterých je mnoho vysíláno v HD kvalitě.

Programové balíčky Skylink

Z nabídky Skylink si můžete vybrat jeden ze základních balíčků, které se od sebe liší množstvím programů, které Skylink nabízí, také druhy programů a samozřejmě cenami. Ze základních balíčků můžete vybírat balíček Digital, pro náročné diváky, kteří si potrpí na kvalitě programů, Skylink balíček Smart pro bystré diváky, balíček Flexi 10, ve kterém si sami vyberete 10 programů, Multi balíček pro diváka, který má rád něco z každého žánru, pro nejopravdovější televizní fanoušky je tu balíček Kombi a pro náročné diváky balíček Komplet.

Základní balíček Skylink můžete doplnit doplňkovým balíčkem, kde si vyberou fanouškové filmových novinek, například balíčkem HBO Standard, filmoví fanoušci si mohou vybrat též balíček HBO MaxPack, pro českou a slovenskou klasiku je tu balíček CS Film + CS Mini, filmoví specialisté mají na výběr také balíček Film Europe + CS TV, pro může je tu pak také balíček Man-X a pro milovníky vzrušující zábavy pak balíček Exxtra.

Speciální služby Skylink

Kromě základního a popřípadě doplňkového balíčku programů Skylink můžete využít i jednu ze speciálních služeb Skylink.

 • Skylink Live TV, díky které můžete sledovat televizi se Skylink přes internet kdykoliv a kdekoliv. Televizní programy Skylink můžete se službou Skylink Live TV sledovat na vybraných chytrých televizorech, na počítači, tabletu i na mobilním telefonu. V nabídce máte 51 programů a filmotéku s desítkami filmů. K dispozici máte také sedmidenní archiv, ze kterého můžete filmy sledovat i po jejich odvysílání. Tato služba je poskytována pro všechny zákazníky Skylink.
 • HBO GO je online filmová databáze, se kterou se můžete dívat na seriály, filmy nebo dokumenty online díky Skylink přes internet. Vše můžete sledovat na svých tabletech, mobilech, na televizi i na počítači.
 • FilmBox Live je služba s online filmovou databází Skylink, se kterou můžete sledovat filmové a seriálové premiéry světové produkce v HD kvalitě. Tyto filmy a seriály můžete sledovat na tabletech, mobilech a smart TV.
 • Filmotéka Skylink funguje na principu videopůjčovny, ve které najdete kolem 500 filmů všech žánrů. Filmy si můžete půjčit díky Skylink Live TV. Sledovat je můžete v SD nebo HD kvalitě s českým dabingem, nebo titulky.
 • Druhá karta Skylink se hodí v případě, že se chcete dívat na dvou televizích v domácnosti. Díky této kartě Skylink se můžete dívat zcela nezávisle na sobě na 2 různé programy současně a nemusíte si tak kupovat druhý programový balíček.
 • Dárkové poukazy jsou skvělou formou dárku pro celou rodinu, či domácnost. Dárkový poukaz na programový balíček Skylink můžete vybírat podle toho, na co se rádi dívají ti, které chcete obdarovat.

Skylink programy

Určitě se podívejte i na nabídku programů Skylink, které budete mít k dispozici, když se rozhodnete využívat službu Skylink. Vybírat si můžete z této nabídky programů Skylink:

 • všeobecné programy - jako například Nova HD, Prima HD, ČT HD, TV Barrandov HD atd.
 • filmové programy - kde najdete televizní stanice jako Nova Cinema HD, HBO, HBO 2, Plus HD, Cinemax atd.
 • sportovní programy - jako například Nova Sport 1 a 2 HD, Eurosport 1 a 2 HD, arena sport 1 atd.
 • dokumentární programy - najdete tu například Discovery, National Geographic HD, DocuBox, Animal Planet a mnoho dalších
 • hudební a lifestyle programy - například MTV Europe CZ, ÓČKO, Šlágr TV a mnoho dalších
 • dětské programy - na své si zde přijdou i vaše děti s programy jako Minimax, RiK, Disney Channel atd.
 • zpravodajské programy - jako například BBC World News HD, ČT24, Euronews atd.
 • nekódované programy - kde najdete například Fashion 4K, ORF 2 Europe, TV Record a mnoho dalších programů Skylink

Dekódovací karta Skylink

Se službami Skylink se můžete dívat na stovky kódovaných i nekódovaných televizních programů na území celé České republiky. Dekódovací karta Skylink vám umožní přístup ke kódovaným programům ze satelitů Astra 23,5°E a Astra 19,2°E. Tyto kódované programy jsou součástí programových balíčků Skylink.

Skylink frekvence a parametry pro naladění programů

Aby vám programy Skylink dobře fungovaly, musíte je mít správně naladěné. Pokud používáte satelity s funkcí automatického ladění, tzv. FastScan, naladí Vám programy přijímač automaticky. Pokud ale tuto funkci nemáte, je nutné naladit programy manuálně podle parametrů pro naladění programů Skylink. Na webových stránkách Skylink.cz najdete přehlednou tabulku se všemi potřebnými informacemi - najdete je tu v části Parametry pro naladění programů.

Jak si zajistit příjem satelitní televize Skylink?

K tomu, aby vám satelitní televize Skylink fungovala, si musíte obstarat satelitní anténu s příslušenstvím, satelitní přijímač Skylink a dekódovací kartu Skylink. U těchto potřebných produktů je nutná odborná instalace. Pak už si jen zaregistrujete službu Skylink na konkrétní dekódovací kartu, při čemž počítejte s registračním poplatkem, a zaplatíte servisní poplatek, nebo si také můžete předplatit libovolný z placených balíčků Skylink.

Skylink akce

Jednou z možností jak ušetřit na ceně je využít jednu z akcí Skylink. Využít můžete například akci Skylink na 1 měsíc programu zadarmo, když si objednáte balíček na celý rok nebo při koupi některého z doplňkového balíčku na jeden rok máte balíček 2 měsíce zdarma. Jiné akce se mohou týkat cen jednotlivých balíčků.

Skylink novinky

Na webových stránkách Skylink.cz můžete sledovat Skylink novinky, ze kterých se dozvíte o všech novinkách služeb Skylink. Přečíst si zde můžete programové novinky, technické zprávy nebo si přečíst Magazín Skylink TV.

Zakoupení služeb Skylink

Způsoby plateb za služby Skylink

Pokud jste se rozhodli využívat služby Skylink, nebo nad nimi přemýšlíte a chcete vědět víc o způsobu platby, čtěte dále a dozvíte se, jak můžete za služby Skylink platit.

 • Online platba v Zákaznické zóně - toto je doporučený způsob platby, protože se jedná o nejrychlejší a pro zákazníka nejpohodlnější způsob platby. Jedná se o platbu přes platební bránu GoPay, kde zadáte číslo své karty a potvrdíte platbu. Taktéž si můžete nastavit opakovanou platbu každý měsíc.
 • SIPO/Inkaso z účtu - SIPO je ideální způsob pravidelné měsíční platby. Používá se též při platbě za elektřinu, plyn apod. Při inkasu musíte dát své bance souhlas s tímto způsobem platby.
 • Trvalý příkaz - můžete si jej jednoduše nastavit po přihlášení do svého internet bankingu.
 • Platba u prodejců satelitní techniky -  platit za služby Skylink můžete i u jednoho z vybraných prodejců satelitní techniky.
 • Jednorázový převod - za služby Skylink můžete zaplatit i jednorázově za období 12 měsíců. Převod můžete provést ve své bance, nebo přes internetové bankovnictví.
 • V hotovosti v bance - pokud preferujete platbu v hotovosti, můžete zaplatit jednorázový poplatek za období 12 měsíců v hotovosti v bance.
 • Poštovní poukázkou - můžete zaplatit poštovní poukázkou na jedné z poboček České pošty, přičemž platba bude na účet Skylink připsána do 5 pracovních dní.

Skylink kontakty

K dispozici jsou vám pracovníci Skylink na infolince 595 694  310, nebo jim můžete napsat. V pravém dolním rohu obrazovky by se vám měla zobrazit červená bublina označující chat. Kromě těchto způsobů najdete na webové stránce Kontaktní formuláře, které stačí vyplnit a odeslat.

Skylink recenze

Skylink poskytuje satelitní a internetové televizní vysílání na území celé České a Slovenské republiky a na trhu funguje již několik let. Najít recenze na internetu tak není až takový problém. Zákazníci v nich píší o výpadcích či nefunkčních programech, za které si zaplatili a mají je předplacené. Naopak mezi kladně hodnocené služby patří široký výběr různých balíčků, které si často zákazník vybírá podle svých preferencí.

Hledáte dalšího poskytovatele? Podívejte se na naše další e-shopy, které poskytují internet a TV. Chcete kromě své televize například zajistit ochranu svému počítači, notebooku či tabletu? Navštivte e-shop Avast a získejte antivirovou ochranu s cashbackem. Nebo vybírejte z dalších služeb s nabídkou antivirové ochrany elektronických zařízení na Plné Peněžence.

Slyšeli jste už o slovenské Plné Peňažence? Vybírejte z více než 600 obchodů a nakupujte s cashbackem.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Služby a ostatní

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

 • Celkem připsáno zákazníkům +197 mil. Kč připsáno zákazníkům
 • Počet registrovaných uživatelů 880 tis. registrovaných uživatelů
 • Počet obchodů v našem katalogu 1050 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus