Avast Software logo

Avast Software – kompletní ochrana počítače i mobilu

Starejte se o svůj mobil a počítač s náležitou péčí! Avast Software se vám o elektroniku postará od nastavení antivirů po čištění.

Více o Avast Software

Peníze zpět z nákupu

15 %

Recenze a články

O Avast Software

Máte celý svůj život v jednom počítači? Pak je třeba ho pořádně chránit! Postarejte se o svůj comp s Avast Software a nemusíte se už bát virů a jiných počítačových neduhů.

Programy od AVAST Software patří mezi nejpoužívanější, nejdůvěryhodnější a nejlépe hodnocené. Chrání přes 400 milionů uživatelů po celém světě a zablokují 1,5 miliardy útoků každý měsíc. Pokud chcete špičkové zabezpečení svých přístrojů, není lepší volba než AVAST Software.

Využití cloudu a umělé inteligence

Cloudové technologie a uměla inteligence umožňují Avastu zpracovávat nepřetržitý proud dat. Díky tomu mohou neustále vylepšovat a zdokonalovat své systémy a aplikace a zároveň mají přehled o všem, co se děje online. Mohou tedy ihned analyzovat nové hrozby a vymýšlet jejich řešení.

Jaké kategorie AVAST Software nabízí?

Vedle několika nástrojů a aplikací zdarma nabízí AVAST Software i placené služby, pomocí kterých bude vaše soukromí online chráněné ještě efektivněji.

 • Premium Security - úplná inteligentní online ochrana vašeho počítače s Windows či Mac, která zahrnuje i antispam, štít webové kamery nebo automatickou aktualizaci aplikací. Možné zakoupit pro jedno i více zařízení, pro počítače i pro mobily.
 • VPN - služba na virtuální privátní síť (VPN) od AVAST Software zajistí, že bude vaše soukromí chráněno, ať budete připojeni k internetu kdekoliv. Zašifruje všechny vaše příchozí a odeslané zprávy na operačních systémech Windows, Mac, Android i iOS jedním kliknutím.
 • Správce hesel - chraňte všechny vaše účty pomocí jednoho neprolomitelného hesla a aplikace pro Windows od AVAST Software.
 • Cleaneup Premium/Cleaneup Pro - zrychlete svůj počítač, odstraňte nepotřebné soubory a vyřešte potíže dřív, než z nich vzniknou skutečné problémy. Dostupné pro operační systémy Windows a Mac.
 • Aktualizace ovladačů - automatickou aktualizací ovladačů zajistíte, že váš software a zařízení s Windows budou fungovat tak, jak mají.
 • Software proti sledování - nechte se informovat, kým a kdy jste sledováni. Zamaskujte svou digitální identitu, ať si reklamní agentury nemohou sestavit váš profil. Dostupné pro Windows.
 • Firmy - AVAST Software nabízí velkým podnikům i začínajícím firmám několik plánů, pomocí kterých budou data firmy i všech jejích zaměstnanců dokonale zabezpečená.

Jak ušetřit na AVAST Software?

Jeden z nejznámější poskytovatelů zabezpečení počítačů i mobilů AVAST Software poskytuje celou škálu produktů pro jednotlivce, skupiny i firmy, které zajistí ochranu soukromí i citlivých dat před nástrahami a hrozbami online světa. Na produktech AVAST Software je navíc ještě možné ušetřit, a to díky funkci cashback na Plné Peněžence. Stačí pomocí prokliku přejít přímo na web AVAST Software a získáte zpět na váš účet 15 % z nákupu.

Jak nakoupit na AVAST Software

 1. Otevřete oficiální stránky AVAST Software.
 2. Přejděte do sekce Obchod.
 3. Vyberte si produkt - zároveň můžete zvolit, na kolika zařízeních a kolik let (obvykle 1, 2 a 3) bude produkt využíván.
 4. Zkontrolujte objednávku - AVAST Software ke každému produktu nabízí za zvýhodněnou cenu (obvykle za polovinu) několik dalších.
 5. Zaplaťte objednávku a užívejte si produkt - u většiny produktů si můžete zobrazit aktivační kód přímo na uživatelském účtu. Stačí se přihlásit zadáním e-mailové adresy, kterou jste použili k nákupu. V případě programu Avast Antivirus si můžete také vyžádat kopii licenčního souboru. Stačí zadat e-mailovou adresu, kterou jste použili k nákupu.

Nevybrali jste si na AVAST Software?

Podívejte se do dalších obchodů v kategorii “Elektro” jako oceňovaný antivirus AVG, mezinárodní obchod s elektronikou DATART.cz nebo videoherní obchod s desítkami prodejen JRC.cz.

Hodnocení uživatelů

 • 4,6

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  24 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Mám už nainstalováno v pc

  Ivana B. 23. 10. 2022

 • 1

  Počet hvězdiček: 1,0 / 5

  Dříve jsme ho měli na pc, ale poslední dobou to už není co to bývalo :(

  Radka P. 22. 10. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Používám roky...

  Lubomír M. 19. 10. 2022

Nejoblíběnější obchody z kategorie Elektro

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit