7,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

AVAST Software - kompletní ochrana počítače i mobilu

Česká firma AVAST Software poskytuje software pro ochranu počítačů mobilů i online soukromí obecně - od antiviru přes čistící nástroj po VPN a správce hesel.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 926 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o AVAST Software

Programy od AVAST Software patří mezi nejpoužívanější, nejdůvěryhodnější a nejlépe hodnocené. Chrání přes 400 milionů uživatelů po celém světě a zablokují 1,5 miliardy útoků každý měsíc. Pokud chcete špičkové zabezpečení svých přístrojů, není lepší volba než AVAST Software.

Využití cloudu a umělé inteligence

Cloudové technologie a uměla inteligence umožňují Avastu zpracovávat nepřetržitý proud dat. Díky tomu mohou neustále vylepšovat a zdokonalovat své systémy a aplikace a zároveň mají přehled o všem, co se děje online. Mohou tedy ihned analyzovat nové hrozby a vymýšlet jejich řešení.

Jaké kategorie AVAST Software nabízí?

Vedle několika nástrojů a aplikací zdarma nabízí AVAST Software i placené služby, pomocí kterých bude vaše soukromí online chráněné ještě efektivněji.

 • Premium Security - úplná inteligentní online ochrana vašeho počítače s Windows či Mac, která zahrnuje i antispam, štít webové kamery nebo automatickou aktualizaci aplikací. Možné zakoupit pro jedno i více zařízení, pro počítače i pro mobily.
 • VPN - služba na virtuální privátní síť (VPN) od AVAST Software zajistí, že bude vaše soukromí chráněno, ať budete připojeni k internetu kdekoliv. Zašifruje všechny vaše příchozí a odeslané zprávy na operačních systémech Windows, Mac, Android i iOS jedním kliknutím.
 • Správce hesel - chraňte všechny vaše účty pomocí jednoho neprolomitelného hesla a aplikace pro Windows od AVAST Software.
 • Cleaneup Premium/Cleaneup Pro - zrychlete svůj počítač, odstraňte nepotřebné soubory a vyřešte potíže dřív, než z nich vzniknou skutečné problémy. Dostupné pro operační systémy Windows a Mac.
 • Aktualizace ovladačů - automatickou aktualizací ovladačů zajistíte, že váš software a zařízení s Windows budou fungovat tak, jak mají.
 • Software proti sledování - nechte se informovat, kým a kdy jste sledováni. Zamaskujte svou digitální identitu, ať si reklamní agentury nemohou sestavit váš profil. Dostupné pro Windows.
 • Firmy - AVAST Software nabízí velkým podnikům i začínajícím firmám několik plánů, pomocí kterých budou data firmy i všech jejích zaměstnanců dokonale zabezpečená.

Jak ušetřit na AVAST Software?

Jeden z nejznámější poskytovatelů zabezpečení počítačů i mobilů AVAST Software poskytuje celou škálu produktů pro jednotlivce, skupiny i firmy, které zajistí ochranu soukromí i citlivých dat před nástrahami a hrozbami online světa. Na produktech AVAST Software je navíc ještě možné ušetřit, a to díky funkci cashback na Plné Peněžence. Stačí pomocí prokliku přejít přímo na web AVAST Software a získáte zpět na váš účet 7,5 % z nákupu.

Jak nakoupit na AVAST Software

 1. Otevřete oficiální stránky AVAST Software.
 2. Přejděte do sekce Obchod.
 3. Vyberte si produkt - zároveň můžete zvolit, na kolika zařízeních a kolik let (obvykle 1, 2 a 3) bude produkt využíván.
 4. Zkontrolujte objednávku - AVAST Software ke každému produktu nabízí za zvýhodněnou cenu (obvykle za polovinu) několik dalších.
 5. Zaplaťte objednávku a užívejte si produkt - u většiny produktů si můžete zobrazit aktivační kód přímo na uživatelském účtu. Stačí se přihlásit zadáním e-mailové adresy, kterou jste použili k nákupu. V případě programu Avast Antivirus si můžete také vyžádat kopii licenčního souboru. Stačí zadat e-mailovou adresu, kterou jste použili k nákupu.

Nevybrali jste si na AVAST Software?

Podívejte se do dalších obchodů v kategorii “Elektro” jako oceňovaný antivirus AVG, mezinárodní obchod s elektronikou DATART.cz nebo videoherní obchod s desítkami prodejen JRC.cz.

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  7,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat