až 400 Kč zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

GPSdozor.cz - satelitní sledování vozidel

GPS Dozor poskytuje kompletní služby satelitního sledování vozidel jako hlídání aktuální polohy vozů a jejich spotřeby paliva nebo vedení elektronické knihy. Systém také dokáže zabránit pokusům o zneužití vozidel. Funguje nejen na sledování osobních aut, ale i nákladních vozů, stavebních strojů, zemědělské techniky, flotil a zásilek. Snižte náklady a pracujte se zkušenými profesionály, zvolte GPS Dozor.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 686 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o GPSdozor.cz

Rychlá montáž kdekoliv

Veškerou technologii potřebnou pro provoz systémů GPS Dozor vám nainstalují proškolení experti v síti desítek partnerských servisů. Přes 70 jich je v České republice, přes 20 na Slovensku a přes 30 v Polsku.

Funkce systému

 • Elektronická kniha jízd - elektronická kniha jízd GPS Dozor se vyplňuje automaticky pomocí dat z vozidel. Je bezchybná, přehledná, bezpečná a ve formátu respektovaném finančními úřady.

 • Mapa s vozidly na hlavní obrazovce - hned po přihlášení do systému můžete vidět přehlednou interaktivní mapu se všemi sledovanými vozidly.

 • Kalendář knihy jízd - pomocí kalendáře GPS Dozor vidíte provoz celé fotily vozidel, například který řidič se opozdil nebo kdo přestal pracovat dřív.

 • Mobilní aplikace - monitoring vozidel je k dispozici nejen na počítači skrz webový prohlížeč, ale i v plnohodnotné mobilní aplikaci pro chytré telefony. Mějte služby GPS Dozor vždy po ruce.

 • Záznamy a sledování tankování - systém GPS Dozor automaticky sleduje spotřebu jednotlivých vozů. Díky tomu máte užitečný nástroj pro kontrolu nákladů a snadno odhalíte krádež paliva.

 • Monitorování stylu jízdy - GPS Dozor umožňuje vyhodnotit styl jízdy jednotlivých řidičů, odhalit jejich chyby a najít tak další možnosti snížení nákladů.

 • Statistiky a ulehčení správy - použijte portál GPS Dozor pro tvorbu statistik a detailních náhledů do fungování vozového parku. Najdete tak potenciál pro úspory a zvýšení efektivity.

a další....

Jak ušetřit na GPS Dozor

Díky GPS Dozor získáte přehled nad svou flotilou a zefektivníte své podnikání. Navíc můžete ještě ušetřit, a to díky službě cashback na Plné Peněžence. Stačí přejít na web GPSdozor.cz skrz náš proklik a vyplatíme vám až 400 Kč.

Jak získat službu GPS Dozor

 1. Kontakt - vyplňte do formuláře na webu GPSdozor.cz své kontaktní informace, aby se vám odborníci z GPS Dozor mohli ozvat.

 2. Nabídka - obdržíte na míru připravený návrh řešení.

 3. Montáž - nechte si nainstalovat potřebné technologie v jednom z více než 100 partnerských servisů v Česku, Polsku nebo na Slovensku.

 4. Sledování - budete mít plnou kontrolu nad svým vozovým parkem či zásilkami a přístup k elektronické knize jízd, sledování vozidel, mapám, statistikám atd.

Recenze na služby GPS Dozor

 • Internetový obchod Alza.cz si chválí přehlednost a přístup dodavatele:

„Systém GPS Dozor, který využíváme u prémiové služby AlzaExpres, nám umožňuje monitorovat flotilu a optimalizovat trasy. Velmi praktická je i možnost zpětného dohledání záznamů a automaticky generované knihy jízd. Oceňujeme nejen přehledné a uživatelsky nenáročné webové stránky, ale i profesionální přístup dodavatele.“

 • Pivovar Plzeňský Prazdroj oceňuje spolehlivost produktu:

„Lokátory, zabudované do pivních tanků, fungují spolehlivě a přesně. To samé můžeme říct o datovém propojení s naším softwarem. Řešení od GPS Dozoru pracuje přesně tak, jak jsme si představovali.“

 • Pro online supermarket Rohlík.cz je systém GPS Dozor nezbytností:

„Pro úspěch naší služby u zákazníků je zásadní rychlá reakční doba a spolehlivost dodání nákupu v určený čas. Na provozní straně také musíme řešit co nejvyšší efektivitu rozvozových tras. Nic z toho by bez GPS sledování vozidel nebylo možné.“

Nevybrali jste si na GPSdozor.cz?

Podívejte se na další společnosti v kategorii “Služby” jako hlídač pojistných smluv Suri.czonline tržiště služeb Robeeto.com nebo dárkový portál Adrop, revoluci ve světě zábavy.

 

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  až 400 Kč
 • Vyplnění poptávkového formuláře
  20 Kč
 • Vytvoření relevantní poptávky
  400 Kč

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat