Robeeto.com logo

Robeeto.com - kde najít službu není problém

Tato mladá firma je online tržiště služeb, na kterém můžete najít šikovného instalatéra či paní na hlídání. Pokud máte zájem poskytnout nějakou službu vy, samozřejmě ji zde také můžete neomezeně nabídnout. A to vše bez dlouhých hodin strávených na telefonu s vyřizováním zakázek.

Více o Robeeto.com

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O Robeeto.com

Tato mladá firma je online tržiště služeb, na kterém můžete najít šikovného instalatéra či paní na hlídání. Pokud máte zájem poskytnout nějakou službu vy, samozřejmě ji zde také můžete neomezeně nabídnout. A to vše bez dlouhých hodin strávených na telefonu s vyřizováním zakázek.

Online tržiště služeb na vás čeká

Robeeto.com je internetové tržiště služeb všeho druhu. Ať už potřebujete pohlídat děti nebo opravit něco v koupelně, zde si vyberete - pracovníci Robeeta nabízejí více než 650 různých služeb. Pracantů tu také není málo - vybíráte si z více než 2 000 lidí. A vůbec nemusíte složitě přes katalogy, vyhledávače, ani složitě rozhazovat sítě mezi známými. Na stránkách Robeeto.com si jednoduše vyberete službu, nebo popíšete, co potřebujete, a pak postupně procházíte profily pracantů. Z nabídek si tu nejvhodnější vyberete a pracanta si objednáte. Peníze pak zůstávají u Robeeta, dokud nepotvrdíte, že služba proběhla v pořádku se vším všudy. Robeeto osloví za vás stovky pracantů z oboru a dostanete pak konkrétní nabídky. Poptávky jsou nezávazné a ZDARMA. A z druhé strany, abyste se stali pracantem Robeeto.com, stačí si udělat na stránkách ZDARMA profil. Web Robeeto.com je přehledný a snadno si naklikáte služby přímo sobě na míru. 

Kategorie služeb u Robeeto.com:

  • Péče o děti - hlídání dětí.

  • Domov a zahrada - hodinový manžel (péče o bazén, instalatérské práce, malířské práce, podlahy, nábytek, elektroinstalace, stavba, tapety, auto&moto, okna/dveře, cykloservis), úklid (domácnost, kancelář), pečení, zednické práce, zahradnické práce, stěhování. 

  • Vzdělání a úprava textů - doučování (hudební nástroje a zpěv, jazyky, stavitelství/architektura, střední škola, umělecké předměty, vysoká škola, základní škola), práce s textem (korektura, psaní textů, stylistické úpravy textu, tvorba a vyhodnocování dotazníků, typografické úpravy textu, korektura bakalářské práce, korektura doktorské práce, korektura magisterské práce), překladatel a tlumočník (překlady, tlumočení).

  • Domácí mazlíčci - hlídání a venčení, kočičí a psí salon (kočky, psi, další služby), výcvik psů.

  • Grafika a foto/video - fotograf (ateliérové fotografie, exteriérové fotografie, svatební fotografie, fotokurzy a workshopy, miminka, akce, zvířata, nemovitosti, školy, produkty, pronájmy), grafika a design, kameraman (akce, promo, svatby).

  • Beauty&wellness - depilace/epilace (dámská, pánská epilace), masáže (beauty a rituální masáž, klasická masáž, zdravotní masáž, kadeřnictví (dámské, pánské), pedikúra (mokrá, suchá, svatební, zábaly, zdravotní), líčení a kosmetika, styling, manikúra (mokrá, suchá, svatební, zábaly).

  • Fitness a výživa - bojové sporty, jóga a pilates, trénink a cvičení (kardio trénink, posilovací cvičení, zdravotní cvičení), výživový poradce (jídelníčky, konzultace a další služby).

Cashback od Plné Peněženky

Proklikněte se na stránky Robeeto.com z našeho cashback portálu Plná Peněženka a nechte si za odměnu za registraci u Robeeto.com poslat zpět na účet 7,5 Kč. 

Platba

U Robeeto.com máte možnost platit jak kartou předem, tak hotově. V případě platby kartou předem peníze zůstávají u Robeeto.com dokud zakázka není hotová a až po potvrzení od zákazníka putují peníze k člověku, který službu poskytoval. Pokud platíte hotově, tak přímo pracantovi při vykonání služby. 

Recenze a zkušenosti se službami Robeeto.com

Zákazníci služby od Robeeto.com hodnotí na facebookovém profilu firmy:

  • Pavlína Robeeto.com všem doporučuje:

,,Je to super věc… Vše naprosto přehledné a rozhodně doporučuji.”

  • Také Klára je spokojená a dává Robeeto.com 5 hvězdiček:

,,Přes Robeeto jsem si nechala uklidit pronajatý byt před předávkou majiteli. Paní Olga je neskutečně precizní, spolehlivá a milá. Vyšla mi maximálně vstříc i při změně dohodnutého času úklidu, na místo přišla včas a s úsměvem a elegancí sobě vlastní byt uklidila tak, že nikdy nevypadal lépe. Dohoda přes Robeeto byla rychlá a bezproblémová, takže spokojenost!”

Budete s hledáním pokračovat?

Pokud vás Robeeto.com nenadchlo svými službami, vůbec to nevadí. Na stránkách Plné Peněženky najdete spoustu obchodů s podobnými službami. V sekci "Finance a služby" si prohlédněte třeba nabídku firmy se zážitky Allegria.cz nebo nabídku FotoŠkoda.cz, kde najdete vše potřebné k fotografování. Nakonec určitě mrkněte na stránky obchodu mBank.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Služby a ostatní

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit