3,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

GourmetKáva.cz - prodejce kvalitní kávy

E-shop GourmetKáva.cz je specialistou v oblasti kávy. V e-shopu najdete veškeré příslušenství, které potřebujete k jakémukoli způsobu její přípravy – tedy mlýnky, kávovary, konvičky, váhy, šálky, termosky a samozřejmě i kvalitní kávu.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 912 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o GourmetKáva.cz

Aby v GourmetKáva.cz mohli zákazníkům dodávat čerstvou kávu, je pražena dle velikosti poptávky, vždy každý týden! Finální produkt, tak nikdy není tak dlouho skladován. Odborníci v GourmetKáva.cz totiž ví, že káva tak nedegraduje na kvalitě a vy si tak můžete vychutnat jedinečnou chuť čerstvé kávy.

Co si na Gourmetkava.cz mohu zakoupit?

Kromě klasické pražené kávy zde najdete například kávu zelenou, nebo třeba Nespresso kapsle. Je jen na vás, která káva vám chutná nejvíce. 

  • Káva – gourmet káva je pouze zrnková káva, pokud se káva umele, měla by se spotřebovat ideálně do 15 minut, posléze již znatelně ztrácí své aroma. Na GourmetKáva.cz najdete výběr té nejlepší kávy od několika pražíren, které nabízí hned několik druhů kávy. Kromě pravé kávy zde také naleznete mléčné alternativy Alpro, kapsle pro Nespresso a spoustu dalších kávových nebo s kávou spřízněných produktů.
  • Mlýnky – jelikož by se káva měla ihned po umletí spotřebovat, pro domácí přípravu je tak nejvhodnější mlýnek, z nějž si pak kávu rovnou můžete připravit. Na GourmetKáva.cz seženete všechny dostupné typy mlýnků na trhu, a to včetně mlýnků na sůl a pepř.
  • Alternativní přípravy – na e-shopu naleznete mnoho způsobů a alternativních postupů, jak si připravit kávu. Mezi takové postupy se řadí Aeropress, Chemex, Vacuum poty, Džezva, French press, Moka konvičky, Filtrovaná káva. Každý způsob přípravy zaručuje jedinečnou chuť a konzistenci, je tedy jen na vás, jaký typ kávy si nejraději vychutnáváte.
  • Kávovary – cokoli je potřeba k úspěšné přípravě kávy v kávovaru najdete na webu GourmetKáva.cz. Nabídka skýtá kávovary na espresso i překapávanou kávu, handpress kávovary, tampery, knockboxy, napěňovače. V této sekci rovněž naleznete čistící prostředky na vás kávovar.
  • Příslušenství – rychlovarné konvice, termosky, termohrnky, šálky, hrníčky, konvičky, kávové filtry… no prostře vše potřebné na jednom místě – to je GourmetKáva.cz.
  • Čokoláda – není čokoláda jako čokoláda. Na e-shopu GourmetKáva.cz naleznete několik druhů čokolád od několika čokoládoven. Vybere si každý mlsný jazýček.
  • Čaj – je největším konkurentem kávy, ale ještě nikdo nepřišel na to, co je vlastně lepší. GourmetKáva.cz proto nabízí obojí, abyste si i vy mohli vybrat. Je libo černý, zelený, bílý nebo Yerba Maté?

Jak ušetřit na GourmetKáva.cz?

Nejen, že si e-shopu můžete zakoupit zboží vysoké kvality, ale díky cashbacku Plné Peněženky můžete z nákupu i něco ušetřit. Proklikněte se skrze naše webové stránky na e-shop GourmetKáva.cz a objednejte si z širokého sortimentu, který e-shop nabízí a nechte si na váš účet zaslat cashback ve výši 3,5 %.

Nenašli jste na GourmetKáva.cz to, co jste hledali?

V tom případě se podívejte do naší kategorie “Jídlo” a nakupte lahodnou kávu u e-shopu Cafeso.cz nebo na Manucafe.cz. Líbit by se vám mohl i široký výběr příslušenství k přípravě kávy a čaje ze stránky Nakupia.cz.

 

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    3,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat