až 8,75 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Goodly.cz

Goodly je nutričně vyspělé jídlo, které dodá vše, co tělo potřebuje, abyste se cítili lépe, vypadali lépe a nemuseli řešit nic okolo – bez přebytečných sacharidů a kalorií navíc. Stačí přidat vodu a dobře v shakeru protřebat.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 909 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Goodly.cz

Jednoduchá příprava jídla, výborná chuť a inovativní složení s minimeme tuků a sacharidů, bez lepku, maltodextrinu a GMO, vhodné pro vegetariány, podpouje hubnutí a zdravý životní styl. Zasytí na 3 až 4 hodiny. Jedná se o plnou náhradu jídla, je jen na vás, jestli si nápoj připravíte jako snídani, oběd nebo večeři.

Goodly: jídlo v prášku, strava v prášku, alternativní strava, náhrada jídla, plnohodnotná náhrada jídla, instantní jídlo na cesty

Chutě a příchutě

Vybírejte z neutrální příchutě nebo zkuste čokoládu s kousky čokolády, vanilku, lesní ovoce s kousky ovoce. Fantazii se meze nekladou, přidejte jakékoliv ovoce, oříšky nebo dokonce zeleninu. Doslaďte třeba čekankovým sirupem, jako obměnu si z prášku Goodly připravte smoothie či proteinovou kaši.

Jak mohu nákupem ušetřit?

Rozhodně s cashbackem Plné Peněženky. Ušetříte tak skvělých až 8,75 % z každého nákupu. Před nákupem se proklikněte na e-shop Goodly ze stránek Plné Peněženky. Poté zboží vyberte a objednejte. Odměna na sebe nenechá dlouho čekat.

Kde ještě mohu nakoupit?

Na stránkách Plné Peněženky najdete mnoho dalších zapojených e-shopů z oblasti zdravé výživy. Čerpat zdraví z přírody můžete u produktů z e-shopu Blendea nebo ze superpotravin doplňků v bio kvalitě v e-shopu NATU.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    až 8,75 %
  • Objednávka testovacího balíčku
    8,75 %
  • Ostatní produkty
    7 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat