Goodly.cz logo

Goodly.cz – pomůže zahnat hlad

Je vaším cílem zdravý životní styl, budování svalů nebo redukce váhy? Zdravé instantní shaky Goodly jsou pro vás skvělým řešením!

Více o Goodly.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Recenze a články

O Goodly.cz

Hledáte rychlý způsob, jak zahnat hlad, ale netrávit hodiny v kuchyni nebo v restauraci? Zapomeňte na fast food a vsaďte na zdravá jídla Goodly, která vás udrží syté a fit!

Jednoduchá příprava jídla, výborná chuť a inovativní složení s minimeme tuků a sacharidů, bez lepku, maltodextrinu a GMO, vhodné pro vegetariány, podpouje hubnutí a zdravý životní styl. Zasytí na 3 až 4 hodiny. Jedná se o plnou náhradu jídla, je jen na vás, jestli si nápoj připravíte jako snídani, oběd nebo večeři.

Goodly: jídlo v prášku, strava v prášku, alternativní strava, náhrada jídla, plnohodnotná náhrada jídla, instantní jídlo na cesty

Chutě a příchutě

Vybírejte z neutrální příchutě nebo zkuste čokoládu s kousky čokolády, vanilku, lesní ovoce s kousky ovoce. Fantazii se meze nekladou, přidejte jakékoliv ovoce, oříšky nebo dokonce zeleninu. Doslaďte třeba čekankovým sirupem, jako obměnu si z prášku Goodly připravte smoothie či proteinovou kaši.

Jak mohu nákupem ušetřit?

Rozhodně s cashbackem Plné Peněženky. Ušetříte tak skvělých až 8,8 % z každého nákupu. Před nákupem se proklikněte na e-shop Goodly ze stránek Plné Peněženky. Poté zboží vyberte a objednejte. Odměna na sebe nenechá dlouho čekat.

Kde ještě mohu nakoupit?

Na stránkách Plné Peněženky najdete mnoho dalších zapojených e-shopů z oblasti zdravé výživy. Čerpat zdraví z přírody můžete u produktů z e-shopu Blendea nebo ze superpotravin doplňků v bio kvalitě v e-shopu NATU.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit