Bushman.cz logo

Bushman – outdoorové a volnočasové oblečení

S outfity z Bushman.cz přírodu nejen chraňte, ale i objevujte! Oblékejte recyklovatelné outdoorové oblečení z bambusu i lnu.

Více o Bushman.cz

Peníze zpět z nákupu

3,8 %

Recenze a články

O Bushman.cz

Trávíte v přírodě hodně času? Pak se na svoje výlety pořádně vybavte s žijící legendou v oblasti outdoorového a volnočasového oblečení Bushman.cz! Oblečte se výhradně do přírodních materiálů.

Česká značka BUSHMAN vznikla v roce 1997 a jako jedna z mála českých firem se stala žijící legendou v oblasti outdoorového a volnočasového oblečení. Používají výhradně přírodní materiály, takže můžete vybírat bavlněné oblečení, vlněné oblečení, oblečení ze lnu, bambusové oblečení, kožené oblečení a jiné. Oblečení a vybavení z přírodních materiálů na konci jejich životnosti snadno recyklujete nebo zlikvidujete.

Co tedy za oblečení v Bushman.cz najdu?

V základních kategoriích najdete následující:

 • Muži základem šatníku každého muže je alespoň jedna bunda, mikina, svetr, pánská košile, pánské tričko, kalhoty, kraťasy. To ale nejen to najdete v kategorii volnočasového oblečení pro muže.
 • Ženy – i ženy si přijdou na své. Volnočasové oblečení je základem šatníku snad každé ženy, v e-shopu Bushman najdete vše potřebné – dámské bundy, mikiny, košile, dámská trička, kalhoty, šaty i sukně.
 • Doplňky – mezi doplňky patří ponožky, opasky, tašky a batohy, peněženky, čepice, klobouky, boty a jiné doplňky.

Jak mohu nákupem oblečení Bushman.cz ušetřit?

Rozhodně s cashbackem Plné Peněženky, díky kterému ušetříte 3,8 % z každého nákupu. Jak toho dosáhnout? Zaregistrujte se na stránkách Plné Peněženky a poté se proklikněte na e-shop Bushman.cz, například tady. Následně vyberte a objednejte tak, jak jste zvyklí. Po zaplacení vám na účet Plné Peněženky přijde odpovídající částka z nákupu.

Nakonec si nevyberu

Nevadí. Sháníte-li volnočasové nebo outdoorové oblečení a doplňky, je na stránkách Plné Peněženky mnoho dalších e-shopů, které takové oblečení nabízí. Uveďme například obchod s outdoorovými prémiovými značkami OutdoorOutlets.cz, nejen sportovní oblečení, ale i outdoorové vybavení v e-shopu Hanibal.cz a do třetice třeba specialista na cestovní doplňky a praktické vychytávky v e-shopu CestovatelskýObchod.cz.

Hodnocení uživatelů

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  21 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  velké velikosti pro muže

  Michaela H. 23. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Super obchod pro oblečení do přírody

  Petra K. 16. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Oblečení ze skvělého a kvalitního materiálu

  Veronika Z. 5. 10. 2023

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit