Hanibal.cz logo

Hanibal.cz – outdoorový specialista

Jste rekreační turista nebo zkušený horolezec? Na Hanibal.cz si přijdou na své milovníci outdoorových aktivit všech úrovní!

Více o Hanibal.cz

Obchod je momentálně nedostupný

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

O Hanibal.cz

Toužíte po dobrodružství? Nečekejte na znamení a vyrazte se zocelovat do přírody ještě dnes! Se zbožím z internetového obchodu Hanibal.cz vás neroztrhají medvědi, ani nespadnete z útesu.

Součástí firmy je tým mladých aktivních lidí, kteří pro zákazníky testují nabízené zboží. Hanibal prodává více než 70 značek outdoorového vybavení. E-shop nabízí kvalitní výrobky českých a světových firem pro opravdový outdoor a doplňuje je skvělým servisem založeným na osobních zkušenostech. Najdete tu značky jako Sir Joseph, Ocún, Ortovox, Tilak, Warmpeace, High Point, Asolo, Salewa, Lowa, Meindl, Hanwag, Jurek, Coleman, Hannah, Sea To Summit a mnoho dalších. 

S jakými kategoriemi si tedy v Hanibalu setkám?

  • Pánské oblečení – mezi vybavením žádného horolezce nebo turisty nemůže chybět pořádná bunda, kalhoty, termoprádlo, ponožky, čepice či šátek, rukavice a několik triček. Vše samozřejmě určené do náročných horských podmínek v létě nebo v zimě.
  • Dámské oblečení – outdoorové oblečení pro ženy chrání před nepříznivými vlivy počasí, ale taky čím dál častěji lépe vypadá. To dámy určitě ocení. 
  • Dětské vybavení – dětem je věnována speciální sekce, najdete tu dětské oblečení, dětské boty, spacáky pro děti, dětské batohy nebo sedačky a jiné doplňky.
  • Boty – dobré boty do přírody jsou základ. Proto i v Hanibalu mají různé druhy outdoorových bot podle náročnosti terénu od letní procházky po městě až po expedici třeba v Himaláji.
  • Batohy – dnes už běžně seženete speciální batohy pro muže a speciální batohy pro ženy. Je to proto, že tělesná konstrukce mužů a žen jiná, a tak i výrobci batohů se tomu přizpůsobili. Vyberete si z malých městských batohů, batohů na lehčí túry, tak i z expedičních batohů či batohů s velkým objemem pro přechod hor na těžko.
  • Spacáky a karimatky – je libo spacák z umělých vláken nebo péřový? Dámský, pánský nebo dětský spacák? Potřebujete ho jen na léto nebo i na zimu? I výběr karimatek je široký. Najdete tu samonafukovací karimatky, nafukovací karimatky nebo klasiku – pěnové karimatky a alumatky, matrace nebo lehátka.
  • Stany – vybírejte z campingových stanů pro výlety do kempu, dál třeba turistické stany, rodinné stany, stany do těžkých horských podmínek, přístřešky, žďáráky a různé doplňky ke stanům.
  • Turistika – v této kategorii se skrývá snad vše, co se turistiky týče. Objevíte zde například potřeby pro vaření a jídlo na cesty, lahve, svítilny, nože, trekové hole, hygienické pomůcky, impregnace a prací prostředky na funkční oblečení, outdoorové peněženky, pouzdra, vodácké vaky, sluneční brýle, návleky, ponča, kompasy, dalekohledy apod.
  • Lezení – lezení je stále populárnější sport, a to jak v létě, tak v zimě. Hanibal je ostřílený specialista na potřeby pro lezce. Mezi vybavením najdete lana, lezečky, mačky, cepíny, lezecké úvazky, slackliny, smyce a jiný jisticí materiál.
  • Vybavení – a to na skálu, do kempu, na trek nebo kamkoliv se budou hodit třeba turistické mapy, průvodce, ale také pro cyklisty brašny na kolo, grily, vybavení na sníh, pracovní vybavení apod.

O testování produktů, rozhovory, tipy na výlety, to a mnohem víc se dočtete na blogu týmu Hanibal.

Jak mohu nákupem outdoorového vybavení v Hanibalu ušetřit?

Jednoznačně s cashbackem od Plné Peněženky. Díky tomu ušetříte 3 % z každého nákupu. Proklikněte se na e-shop Hanibal.cz odkazem z Plné Peněženky a poté začněte vybírat a objednávat tak, jak jste zvyklí. Po zaplacení vám na účet Plné Peněženky přistane do několika dnů odpovídající částka.

Nakonec si nevyberu

Nevadí. Na stránkách Plné Peněženky najdete mnoho jiných zapojených e-shopů, které nabízí potřeby pro outdoor. Tak například obchod s outdoorovým oblečením Outdooroutlets.cz nebo cestovatelské vybavení v e-shopu Cestovatelskýobchod.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit