Brunomarret.cz logo

Brunomarret.cz

Nealkoholické francouzské víno ke všem příležitostem značky Bruno Marret.

Více o Brunomarret.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Recenze a články

O Brunomarret.cz

Nealkoholické francouzské víno ke všem příležitostem značky Bruno Marret.

Narozdíl od konkurenčních nealkoholických vín jde výhradně o vysoce kvalitní vína bez jakýchkoliv přídavků moštu, cukru či aromat. Díky velmi šetrnému procesu dealkoholizace zůstávají ve víně jeho původní chutě a vůně. Dealko víno Bruno Marret si tak bez obav mohou dopřát všichni od řidičů, přes sportovce až po těhotné a kojící ženy. V nabídce e-shopu najdete bílé víno, červené víno nebo šumivé víno.

Dealko víno, francouzské nealkoholické víno a sekt Bruno Marret

Vinařství a vína z Francie

Historie vinařství začíná v roce 2000, kdy bylo založeno odborníkem na víno Bruno Marretem. Právě díky němu můžeme ochutnat výborná a velmi dobře hodnocená dealko vína Bruno Marret. Původ hroznů je převážně z francouzských vinic La Côte de Vincent nedaleko německých hranic.

Region Alsasko patří k vyhlášeným vinařským provinciím. Pěstují se zde odrůdy jako Riesling, Cinsault, Chiraz, Merlot, Grenache či Carignan, využívané právě k výrobě dealko vína Bruno Marret. Čím těžší přírodní podmínky víno při svém růstu má, tím bohatší chuť získává. Takové jsou podmínky pro růst hroznů vinné révy v Alsasku.

Jak se nealkoholické víno vyrábí

Základem výroby dealko vína Bruno Marret je hotové víno, ze kterého se speciálními technologickými postupy odstraní alkohol. Jde tak o plnohodnotné kvalitní víno, které se běžně prodává, tedy včetně alkoholu. U části produkce dochází následně ještě k separaci alkoholu šetrným a biologicky přirozeným procesem bez přidání chemických látek.

Alkohol se odpařuje ve vakuové komoře při teplotě -30 °C. Díky této metodě, jsou ve vínu uchovávány všechny jeho důležité látky, jakost, ovocná chuť a vůně. Je ale odstraněn prakticky všechen alkohol (zůstatek je menší než 0,000015%) a část zbytkového cukru, díky čemuž má víno pouze cca čtvrtinu původních kalorií.

Jak mohu nákupem na Brunomarret ušetřit?

Jednoduše. S cashbackem od Plné Peněženky získáte z každého nákupu až 8 % zpět. Stačí, když se prokliknete na e-shop Brunomarret.cz z webu Plné Peněženky a začnete vybírat a objednávat, jak jste v online prostředí zvyklí.

Nakonec si nevyberu

Pokud byste nakonec radši klasické víno, pak mezi zapojenými obchody na Plné Peněžence nepřehlédněte nabídku e-shopu Shop-vino. Chcete-li něco zdravějšího, pak zdravý a sytý nápoj nabízí e-shop MojeMana. Zajímavé obchody najdete v kategorii „Zdraví a jídlo“.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit