BiOOO.cz logo

Biooo.cz – pravá přírodní kosmetika

Chcete žít v souladu s přírodou, ale nevíte, kterým značkám se dá věřit? Na Bioo se dá věřit všem! Udělejte něco pro své zdraví.

Více o BiOOO.cz

Počet hvězdiček: 4,5 / 5

4,9 49 hodnocení

43 tis. Kč vráceno uživatelům

853 uživatelů získalo odměnu

Peníze zpět z nákupu

2,5 %

O BiOOO.cz

Nakupujte na e-shopu s největším výběrem BIO kosmetiky Bioo.cz v ČR a sežeňte na jednom místě vše, co souvisí se zdravým životním stylem! Nakupte přírodní kosmetiku, potraviny i doplňky pro zdraví.

Na jediném místě naleznete všechno, co souvisí se zdravým životním stylem. Vybere si každý - člověk, který chce jen několik zdravějších alternativ a také skutečný nadšenec do všeho přírodního. U každého výrobku najdete přehledně veškeré složení výrobku a zda je toto složení čistě přírodní nebo je zdraví neškodným kompromisem.

Mezi nejznámější značky přírodní kosmetiky a drogerie v Biooo.cz jsou AnneMarie Borlind, Coslys, Faran, Lavera, Logona, Natura Siberica, Purity Vision, Puro BIO, Saloos, Sante, Sonett, Weleda a mnoho dalších. Hlavní kategorie e-shopu Biooo.cz  jsou tyto:

 • Přírodní kosmetika - tato kategorie nejrozsáhlejší a najdete v ní produkty pro péči o pleť, vlasy, tělo, přírodní dekorativní kosmetiku, přírodní přípravky do koupele, pro ústní hygienu, bio kosmetiku na opalování, pro matku a dítě, ale také kosmetiku pro muže a mnoho dalších.
 • Potraviny - bio potraviny nebo zdravé potraviny jsou v dnešní době stále častěji vyhledávané, proto i v Biooo.cz objevíte přírodní potraviny, jako jsou oleje, čaje, zdravé kafe, šťávy a sirupy, rostlinné proteiny, zdravé sladkosti, sladidla, koření či zdravé žvýkačky.
 • Zdraví - to máme jen jedno, zkuste některé doplňky stravy, přípravky z aromaterapie, výrobky z konopí, sportovní přírodní kosmetiku nebo vybírejte bylinné přípravky podle části těla, kterou chcete posílit.
 • Ekodrogerie - uklízet jde i ekologicky a zároveň účinně. Vyzkoušejte některé z ekologických přípravků na praní, na mytí nádobí a úklid či univerzální ekologické čističe z  této sekce.
 • Domov - zde objevíte potřeby pro ekologickou domácnost, například pro zero waste životní styl, přírodní repelenty, vatové pomůcky, lůžkoviny, pro přírodní péči o boty, pomůcky pro domácí zvířata a také různé knihy se zaměřením na zdraví.

Jak mohu nákupem na Biooo.cz ušetřit?

Jednoduše. S cashbackem Plné Peněženky je to snadné. Proklikněte se například tímto odkazem na e-shop Biooo.cz a začněte nakupovat tak, jak jste v online světě zvyklí. Z každého nákupu vám vrátíme 2,5 % zpět.

Nepřehlédněte také kategorii Akce, kde najdete přírodní produkty za ještě výhodnější ceny.

Nakonec si nevyberu

Nevadí, na stránkách Plné Peněženky máme ještě další zástupce online prodejců přírodní kosmetiky a ekologické drogerie. E-shop Econea.cz nabízí ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku pro ženy i muže, luxusní přírodní kosmetiku a parfémy naleznete i v e-shopu Wonderful.cz.

Hodnocení uživatelů

 • 4,9

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  49 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Skvělé služby a velký výběr

  ra***********[email protected] 29. 10. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Fajn obchod s eko výrobky

  Andrea M. 17. 10. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Super obchod, seženu zde vše :)

  Veronika J. 16. 10. 2022

Nejoblíběnější obchody z kategorie Kosmetika a parfémy

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

 • Celkem připsáno zákazníkům +197 mil. Kč připsáno zákazníkům
 • Počet registrovaných uživatelů 880 tis. registrovaných uživatelů
 • Počet obchodů v našem katalogu 1050 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus