2,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

BiOOO.cz - pravá přírodní kosmetika

BIOOO.cz - největší výběr BIO kosmetiky v Česku

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 909 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o BiOOO.cz

Na jediném místě naleznete všechno, co souvisí se zdravým životním stylem. Vybere si každý - člověk, který chce jen několik zdravějších alternativ a také skutečný nadšenec do všeho přírodního. U každého výrobku najdete přehledně veškeré složení výrobku a zda je toto složení čistě přírodní nebo je zdraví neškodným kompromisem.

Mezi nejznámější značky přírodní kosmetiky a drogerie v Biooo.cz jsou AnneMarie Borlind, Coslys, Faran, Lavera, Logona, Natura Siberica, Purity Vision, Puro BIO, Saloos, Sante, Sonett, Weleda a mnoho dalších. Hlavní kategorie e-shopu Biooo.cz  jsou tyto:

  • Přírodní kosmetika - tato kategorie nejrozsáhlejší a najdete v ní produkty pro péči o pleť, vlasy, tělo, přírodní dekorativní kosmetiku, přírodní přípravky do koupele, pro ústní hygienu, bio kosmetiku na opalování, pro matku a dítě, ale také kosmetiku pro muže a mnoho dalších.
  • Potraviny - bio potraviny nebo zdravé potraviny jsou v dnešní době stále častěji vyhledávané, proto i v Biooo.cz objevíte přírodní potraviny, jako jsou oleje, čaje, zdravé kafe, šťávy a sirupy, rostlinné proteiny, zdravé sladkosti, sladidla, koření či zdravé žvýkačky.
  • Zdraví - to máme jen jedno, zkuste některé doplňky stravy, přípravky z aromaterapie, výrobky z konopí, sportovní přírodní kosmetiku nebo vybírejte bylinné přípravky podle části těla, kterou chcete posílit.
  • Ekodrogerie - uklízet jde i ekologicky a zároveň účinně. Vyzkoušejte některé z ekologických přípravků na praní, na mytí nádobí a úklid či univerzální ekologické čističe z  této sekce.
  • Domov - zde objevíte potřeby pro ekologickou domácnost, například pro zero waste životní styl, přírodní repelenty, vatové pomůcky, lůžkoviny, pro přírodní péči o boty, pomůcky pro domácí zvířata a také různé knihy se zaměřením na zdraví.

Jak mohu nákupem na Biooo.cz ušetřit?

Jednoduše. S cashbackem Plné Peněženky je to snadné. Proklikněte se například tímto odkazem na e-shop Biooo.cz a začněte nakupovat tak, jak jste v online světě zvyklí. Z každého nákupu vám vrátíme 2,5 % zpět.

Nepřehlédněte také kategorii Akce, kde najdete přírodní produkty za ještě výhodnější ceny.

Nakonec si nevyberu

Nevadí, na stránkách Plné Peněženky máme ještě další zástupce online prodejců přírodní kosmetiky a ekologické drogerie. E-shop Econea.cz nabízí ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku pro ženy i muže, luxusní přírodní kosmetiku a parfémy naleznete i v e-shopu Wonderful.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat