Tipy na kvalitní letní pneumatiky

Kdy přezout? Povinnost přezout je od 31. března, pokud se teplota dlouhodobě drží nad 7 °C. Opatření se rozvolňují, teploty stoupají, takže je ten nejvyšší čas.

Kdy nakoupit? Raději s předstihem, dokud je z čeho vybírat.

PNEUBOSS.cz - Pneu bez čekání

PNEUBOSS.CZ působí na českém trhu více jak 26 let. Za tu dobu se stal ověřenou značkou mezi prodejci pneumatik. Na jejich webových stránkách najdete jednoduchý filtr produktů, kam zadáte parametry svých pneu a značku svého auta. I v těchto časech přijímají objednávky a expedují je do 24 hodin.

 

DobrePneu.cz – pneumatiky za dobré ceny

E-shop už mnoho let poskytuje motoristům služby na nejvyšší úrovni. Najdete tu portfolio letních pneumatik od známých a kvalitních značek. Obchod klade hlavní důraz na širokou nabídku kvalitních výrobků i rychlost, spolehlivost a přesnost dodání. Navíc poskytuje online konfigurátor pneumatik pro správný výběr.

 

NejvyhodnejsiPneu.cz – garance nízké ceny

Vyberte si ze široké nabídky osobních letních pneumatik všech renomovaných výrobců a značek. V e-shopu najdete i pneu pro 4x4 off-road a lehká nákladní auta typu VAN. Obchod garantuje vždy čerstvé pneu, nízkou cenu a dodání v termínu.

 

 

Pneumatiky.cz – radost z každého kilometru

Hledáte letní pneumatiky za výhodnější cenu? Zkuste to tady. Pneumatiky v akci mají plnou záruku a garantovanou kvalitu. Vybírejte z oblíbených kvalitních značek, jako je Continental, Michelin, Barum, Hankook, Matador a další. Pomůže vám i srovnání s předchozí generací pneumatik.

 

 

 

NejlevnejsiPneu.cz – vlastní značka TOMKET

Největší e-shop s pneumatikami v ČR nabízí výrobky desítek globálních značek i vlastní značku TOMKET. Pro letní pneumatiky vyvinul hned dva dezény pro osobní vozy: řadu ECO pro nižší a středí třídu a řadu SPORT srovnatelnou se značkami prémiových výrobců. Mají pestrý výběr letních pneu a stále doručují.

 

 

Připravte na léto celý vůz

Přezutí na letní pneumatiky je jistě velmi zásadní. Už ale přišlo jaro a není od věci dát do pořádku celý vůz. Buďte připraveni na kontrolu lékárniček. Navíc potahy a koberečky po zimě možná potřebují vyměnit. Získejte cashback za nákup výbavy a doplňků, které váš motorový mazlík potřebuje. Příležitost k výhodnému nákupu najdete v sekci Auto & moto na Plné Peněžence.

 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat