bpc - Bonprix Collection

9. 9. 2017

Bonprix Collection (zkráceně bpc) je podobně jako značka Rainbow módním oblečením vhodným pro každodenní nošení a neformální příležitosti. Ukazuje hravou a svěží ženskou stránku, barevnost, pozoruhodnost a neobyčejnost života, na což lidé v koloběhu všedních dnů často rádi zapomínají. Spolu se značkou Rainbow tedy Bonprix Collection může vytvářet perfektní základ vašeho šatníku, který nikdy nebude nudný a mdlý, ba naopak – svými pozitivními barvami, vzory a střihy vás každé ráno naladí do dobré nálady, protože se v oblečení od bpc budete cítit navíc pohodlně a „jako doma“

Práce bpc je pozoruhodná v trefném barevném a vzorovém ladění – většina kusů oblečení je v jasných, „prosluněných“ a pozitivních barvách, které jsou občas doplněny geometrickým, květinovým nebo ornamentálním vzorem. Časté je ale také používání různých druhů materiálu, kromě obyčejných bavlněných triček zde tedy můžete nalézt kvalitní kousky oblečení z krajky, umělé kožešiny, plyše, háčkovaného materiálu, úpletu, flísu, žerzeje, medvídkové kožešiny nebo například také z umělé kůže.

Nabídka kategorií oblečení je víceméně klasická, do oblečení od bpc se lze obléknout od hlavy až k patě, neboť majoritní podíl ve výrobcích bpc mají trička, topy, kalhoty, sukně, mikiny a šaty – od každé této kategorie v katalogu zákazník může najít několik desítek produktů, čili výběr je skutečně bohatý a to své si najde snad každý. Do bpc ale patří i například kabáty, bundy a také několik málo ne zcela tradičních kusů oděvu, které jistě stojí za zmínku a ve kterých si budete připadat vskutku nevšedně a netradičně – jistě se vás budou lidé, které během dne potkáte, ptát, odkud takové kousky máte a budou je chtít také…

V nabídce najdeme tedy několik pozoruhodných položek, jakou je například v módě znovuoživené pončo, overal (v dlouhém i „šortkovém“ provedení), bolerko nebo dnes téměř nevídaný a výjimečně nošený korzet, který se však báječně hodí třeba k džínům a je velice dobře, že ho značka bpc z hlubin historie oživila do moderní podoby, ve které korzet můžete v katalogu vidět. Dalším za zmínku stojícím produktem jsou například elegantní kalhotové kostýmy, které se mírně vymykají představě bpc o každodenním nošení a hodí se tak spíše na formálnější příležitosti, například na pracovní schůzku. V nabídce najdete také několik souprav oblečení nebo kupříkladu orientem inspirované „kimono“.

Pro letní měsíce se hodí výběr z plavek od bpc. Těch je v katalogu několik desítek a kromě nepřeberného množství vzorů si zákazník může vybrat také z několika střihů ten, který je pro něj vhodný – kromě klasických bikin (s kosticemi nebo bez, push-up aj.) bpc nabízí také jednodílné plavky, tankiny, těhotenské či tvarující plavky, koupací šortky a sukně.

Z nabídky bund a kabátů se většina hodí spíše do chladnějších podzimních měsíců než do třeskuté zimy, ale zákazníky rozhodně potěší velký výběr z mnoha stylů – k dispozici jsou jak outdoorové, sportovněji vypadající bundy a větrovky, tak módní „městské“ kabátky od krátké přes střední délku až po délku ke kotníkům. Stačí si tedy jen vybrat to „pravé ořechové“ pro vás.

Cena je srovnatelná s ostatními značkami obchodu Bonprix, zejména se značkou Rainbow, která vytváří podobný styl oblečení. Nehrozí tedy, že by cena nepříjemně překvapila a odradila. Kvalitou se bpc také rovná ostatním značkám, což znamená, že kupujete pouze kvalitní výrobek, který budete rádi a dlouho nosit, protože se nezničí během dvou praní v pračce.