Bonprix dámské plavky

Bonprix dámské plavky

Co v článku najdete?

E-shop Bonprix nabízí velice širokou škálu nejrůznějších typů plavek od několika různých značek. Největší počet plavek bezpochyby naleznete od značky Bonprix Collection, která nabízí přes 200 různých typů. Víc než jednou tolik nabízí dohromady ostatní značky (bpc selection, Rainbow a Bodyflirt), dohromady tedy katalog čítá přes 500 kusů plavkového zboží. Skutečně se tedy nemusíte bát, že byste si z katalogu Bonprix žádné plavky nevybrali – naopak budete mít problém vybrat pouze jedny.

 

Široký výběr plavek

Co se týče velikostí košíčků, v nabídce jsou plavky od velikosti A do G, přičemž největší výběr je z plavek velikostí C a D. K těmto vrškům jsou k dispozici samozřejmě také adekvátní velikosti plavkových kalhotek, které jsou s vršky v drtivé většině případů volně kombinovatelné. Plavky, v jejichž případě jde o již předem dané soupravy, jsou viditelně a přehledně označeny (většinou jde o plavky typu tankiny).

Bonprix: dámské plavky dvoudílné, bikiny

 

Tankiny, jednodílné plavky i bikiny

Různých typů vrchních dílů je v katalogu skutečně velké množství: Bonprix nabízí klasické košíčkové plavkové podprsenky, trojúhelníkové vršky, tankiny (které jsou většinou v soupravě i s kalhotkami), jednodílné plavky, bandeau bikiny; čas od času se objevují také plážové šaty, plavková trika nebo legíny, tuniky, parea, sukně či „orientálně“ vypadající kimona, ať už z plavkového či jiného materiálu.

Nabídka plavek s kosticemi i bez kostic je poměrně rovnocenná, stejně tak podíl push-up podprsenek, podprsenek typu balconette i těch s užším přemostěním mezi košíčky. Hned několik je také typů vázaní podprsenek – obchod Bonprix vyrábí jak plavky s kompletním zavazováním (za krk i na zádech), tak plavky s umělohmotným zapínáním a prodlužovacími ramínky. Vyskytují se také kombinace těchto vázání. Za zmínku stojí určitě i možnost zakoupení zeštíhlujícího typu plavek (např. stahovací bikiny jsou prodlouženy až k bříšku, které stáhnout a opticky zformují; mohou mít také prodloužené nohavičky).

 

Stovky barev a vzorů

 

Široký je i sortiment barev, vzorů a stylů. Najdete zde jak jednobarevné plavky, tak modely se složitějšími módními vzory. Stálicí v katalogu jsou černé (kterých je s drtivou převahou nad ostatními nejvíce) a bílé, popřípadě černobílé plavky, které nevychází z módy; z nestárnoucích vzorů jsou velmi časté proužky a puntíky i jiné geometrické vzory, dalším výrazným a v nabídce nezanedbatelným vzorem jsou květiny. Stále oblíbenější je také kombinace černé a bílé s barevnými tóny (zejména populární je v poslední době odlišná barva ramínek i jejich originální napojení na „tělo“ plavek). Výběr je skutečně pozoruhodný i v oblasti nejrůznějších aplikací a doplňků – mašlí, třásní, korálků, spon, nejrůznějších „prostřihů“, šněrování aj.

Náročné zákaznice jistě uvítají možnost v katalogu hned několik možností zadávání kritérií pro vyhledávání plavek (podle barvy, velikosti, velikosti košíčků, ceny, typu…), což výběr a nákup velice znatelně urychlí.

Bonprix: dámské plavky jednodílné

Na Bonprix.cz nakoupíte za výhodné ceny

Pokud jde o cenu, i ta vás nejspíš mile překvapí, neboť většina plavkového prádla z katalogu Bonprix je mnohem levnější než od firem, které se zabývají pouze prodejem plavek. Cena jednotlivých kusů se pohybuje okolo 300–400 korun, obvykle se tedy celý váš plavkový komplet bezpečně vejde a nepřesáhne rozpočet 1 000 korun. Vzhledem ke kvalitě plavek, které nebudete muset hned po sezóně vyhodit, jak tomu u méně kvalitních výrobků této kategorie bohužel často bývá, je to cena více než příznivá a vaši peněženku příliš nezabolí. 

 

Co dalšího můžete na Bonprix koupit?

Podívejte se na bohatý výběr bot a dámských šatů od obchodu Bonprix.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat